Želim OptiTV

Raspored emitiranja za dan - 28.09.2016.

Sri
28.09.
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
Nasljednici00:25 - 01:18
McLeodove kćeri01:18 - 02:01
Patricijina grčka kuhinja02:01 - 02:24
Kod doktora02:24 - 03:05
Glas domovine03:05 - 03:31
Hrvatska uživo03:31 - 04:13
Otvoreno04:13 - 04:54
Fotografija u Hrvatskoj
Global05:02 - 05:35
Tema dana05:35 - 05:50
Talijanska mlada05:50 - 06:34
TV kalendar06:34 - 06:55
Dobro jutro, Hrvatska06:55 - 09:00
Od ponedjeljka do petka u stiliziranom ugođaju "dnevnog boravka" s pogledom na Zagreb vedro i informativno uvodit će gledatelje u dan koji je pred njima.
Vijesti
Patricijina grčka kuhinja09:08 - 09:34
McLeodove kćeri09:34 - 10:20
Rijekom Mekong sa Sue Perkins10:20 - 11:15
Eko zona11:15 - 11:41
TV kalendar11:41 - 12:00
Dnevnik12:00 - 12:14
Sport
Vrijeme
Talijanska mlada12:27 - 13:14
Hrvatska uživo13:14 - 14:00
Kod doktora14:00 - 14:44
Društvena mreža
Društvena mreža: Pričam ti priču14:49 - 15:39
Društvena mreža15:39 - 15:57
Naknadno15:57 - 16:24
Informativka
Bajkovita Hrvatska
TV kalendar16:38 - 17:00
Vijesti17:00 - 17:14
Vrijeme
Crno-bijeli svijet17:20 - 18:12
Potjera18:12 - 19:00
Dnevnik19:00 - 19:42
Vrijeme
Tema dana19:45 - 20:00
Loto 7/39
Pola ure kulture20:07 - 20:40
Kuća od karata20:40 - 21:35
Labirint21:35 - 22:13
Otvoreno22:13 - 22:55
Dnevnik22:55 - 23:10
Vijesti iz kulture
Sport
Vrijeme
Rijekom Mekong sa Sue Perkins23:27 - 00:22
Noćni glazbeni program01:13 - 04:15
Prvi dio sadržavat će trosatni blok spotova po odabiru Instituta hrvatske glazbe (IHG), a ostali dio programa sadržavat će arhivski materijal HTV-a, od koncerata do festivala.
Noćni glazbeni program04:15 - 05:12
Noćni glazbeni program05:12 - 06:04
Noćni glazbeni program06:04 - 06:28
Vrijeme na Drugom
Grimmove bajke06:34 - 06:58
Juhuhu
Pjesmice i brojalice
Tuc Muc
Juhuhu
Danica
Pjesmice i brojalice
Juhuhu
Sara i patka
Lein kutak
TV vrtić
Juhuhu
Žak i Kvak07:41 - 07:52
Juhuhu
Simfolije
Ručice čarobnice
Juhuhu
Volim životinje
Juhuhu
Laboratorij na kraju svemira
Juhuhu
Lovci na zmajeve08:26 - 08:50
Prvi koraci
Noćne more iz svijeta prirode08:53 - 09:21
Školski sat09:21 - 09:51
Školski sat: Ciak junior
Školski sat: Pokusi koji su promijenili svijet09:58 - 10:21
H2O: Uz malo vode!10:21 - 10:50
Milostiva prije svega10:50 - 11:24
Don Mateo11:24 - 12:17
Kulinarsko putovanje Australijom12:17 - 12:44
Svijet vrtlara12:44 - 13:18
Odljubljivanje13:18 - 14:58
Laura (F. Pernel) i Bertrand (B. Wolkowitch) su u braku 12 godina. Laura ima 18-godišnju kćer Sophie (M. Béraud) iz prvog braka. Laura radi kao urednica u izdavačkoj kući. Betrand je arhitekt.
Dizajn interijera u rukama amatera14:58 - 16:00
Za posljednje mjesto u četvrtfinalu natjecatelji se bore preuređujući svaki po jedan dnevni boravak u Brightonu.
Regionalni dnevnik16:00 - 16:42
Školski sat16:42 - 17:16
Bitange i princeze17:16 - 17:51
Na jezeru17:51 - 18:53
Zahvaljujući promptnoj njezi Valerio se spasi, te se nakon nekoliko dana oporavka vraća kući. Situaciju dodatno zamrsi povratak u mjesto Patrizije (Martina Colombari), bivše Valerijeve simpatije.
Kruške i jabuke18:53 - 19:40
Na adrenalinskom rubu19:40 - 20:00
Nogomet - Liga prvaka20:00 - 20:35
Nogomet - Liga prvaka20:35 - 22:35
Već u grupnoj fazi Lige prvaka ždrijeb je spojio dva velika kandidata za ukupni naslov, madridski Atletico i minhenski Bayern. Ne propustite uživati u šlageru dosadašnjeg dijela natjecanja.
Nogomet - Liga prvaka22:35 - 23:23
Vrijeme
Zakon i red: Odjel za žrtve23:30 - 00:13
Kriza01:05 - 01:45
Kriza01:45 - 02:50
Psihijatrica traži da konačno otvore temu koju Aleš godinama uporno ignorira - slučaj Emine majke Brankice. Aleš tvrdi da o Brankici nije razmišljao godinama.
CSI: Las Vegas02:50 - 03:45
Astro Show03:45 - 04:15
RTL Danas04:15 - 05:25
Urednik i voditelj Igor Bobić u 35 minuta središnje informativne emisije RTL Televizije vodi gledatelje u središte događaja koji određuju život Hrvatske.
Kraj programa05:25 - 06:25
RTL Danas06:25 - 07:05
Sve u šest07:05 - 07:40
Lego Ninjago07:40 - 08:05
TV prodaja08:05 - 08:20
Prava žena08:20 - 09:15
Bibin svijet09:15 - 10:00
TV prodaja10:00 - 10:15
Wipeout10:15 - 11:25
"Wipeout" - akcijsko-natjecateljski format za gledatelje svih generacija! Poligone kakve ste do sada samo mogli sanjati postali su stvarnost, a na vama je da skupite hrabrost i prepustite se...
TV prodaja11:25 - 11:40
Golf klub 211:40 - 13:30
Kate Hartounian (Jessica Lundy) je zgodna mlada djevojka čiji bogati prijatelj želi da ona i njen otac Jack (Jackie Mason), novopečeni bogataš, postanu članovi mjesnoga elitnoga golf kluba.
Ruža vjetrova13:30 - 14:35
Nives koristi Stipinu nepažnju i nagovori ga da potpiše ugovor kojim se sva imovina obitelji Odak prijenosi na Jakova, a potom prevari i naivnog Jakova koji prepiše vlasništvo na nju.
Prava žena14:35 - 15:35
Wipeout15:35 - 16:30
RTL Vijesti16:30 - 17:00
Wipeout17:00 - 17:55
Sve u šest17:55 - 18:30
RTL Danas18:30 - 19:15
RTL Vrijeme
Pet na pet19:20 - 20:10
Prava žena20:10 - 21:05
Proročanstva21:05 - 22:15
Kapsula, koji sadrži predviđanja učenika, za vrijeme otvaranja nove škole 1958. zakopana je na školskom posjedu. Umjesto crteža, jedna djevojčica predala je naizgled slučajno napisan niz brojeva.
RTL Direkt22:15 - 23:00
Proročanstva23:00 - 00:10
Kapsula, koji sadrži predviđanja učenika, za vrijeme otvaranja nove škole 1958. zakopana je na školskom posjedu. Umjesto crteža, jedna djevojčica predala je naizgled slučajno napisan niz brojeva.
Dvoboj morskih nemani00:15 - 01:55
Kada se dvije ogromne prapovijesna nemani počnu boriti za prevlast nad morem, obala Kalifornije postaje mjesto nevjerojatnog sukoba koji se stoljećima spremao.
Iznad zakona01:55 - 03:35
Obučen u Aikidu, Nico Toscani (Seagal) radio je kao obavještajac CIA-e i vidio užasne stvari koje neće nikada zaboraviti. Sada radi kao policajac u Chicagu i vjeruje da se riješio prošlosti.
Partneri03:35 - 04:05
Astro savjetnik04:05 - 05:05
Kraj programa05:05 - 05:20
Dnevnik Nove TV05:20 - 06:20
Winx Club06:20 - 06:40
Song Club
Fun with Flupe
Song Club
Nad lipom 3506:55 - 08:05
Uz mnoštvo viceva i skečeva okosnicu showa predstavlja lokal u prizemlju zgrade i pripadajuća mu terasa na kojoj ne baš tiho nastupaju gostujući pjevači.
TV izlog08:05 - 08:20
Inspektor Rex08:20 - 09:25
Kad mladića koji radi u odlagalištu ubiju profesionalci, Fabbri i njegovi sumnjaju da je dječak bio član klana Antonia Semeria, poznatog lokalnog razbojnika. Mladića je ubio veliki Semerijev...
TV izlog09:25 - 09:40
Ponovno rođen09:40 - 10:50
Prije 20 godina Jakup nalaže svom čovjeku Kadimu da ubije Haruna Demirdžana i prikaže to kao prometnu nesreću. Kadim gleda fotografiju svoje kćeri koja visi u njegovu kamionu.
Anđeli10:50 - 11:50
IN magazin11:50 - 12:40
Zauvijek susjedi12:40 - 13:15
Farma13:15 - 14:00
Vijesti Nove TV
Farma14:10 - 14:50
Farma14:50 - 15:45
Zlatni dvori
Izvanredne vijesti15:55 - 16:10
Zlatni dvori16:10 - 17:00
Vijesti Nove TV17:00 - 17:30
IN magazin17:30 - 18:15
Anđeli18:15 - 19:15
Dnevnik Nove TV19:15 - 20:15
Farma20:15 - 21:40
Farmeri su u posljednjim pripremama za odlazak na Sajam. Kako se sad snalaze kada su se zamijenili za farme, ne propustite doznati!
Zlatni dvori21:40 - 22:40
Ponovno rođen22:40 - 23:45
Nisan je trebala ostati u bolnici, ali Efeu je rekla bolnu laž, nakon čega je otišla. Seda upada u nevolje, a Efe zna što mora učiniti, no njegov plan mogao bi ugroziti Nisan.
Večernje vijesti23:45 - 00:05
Na rubu znanosti00:10 - 01:04
Organ vida - Kronike (2/3)
Vrijeme je za jazz01:13 - 06:59
Davor Kajfeš, proslavljeni hrvatski pijanist i skladatelj, vrsni predavač, član Zagrebačkog jazz kvarteta, ni u osamdesetoj godini nema namjeru završiti svoju bogatu karijeru.
Miris baruta06:59 - 07:50
Zvjezdane staze: Nova generacija07:50 - 08:35
Zona sumraka08:35 - 09:00
Japan - nepoznata čuda09:00 - 09:30
Dom09:30 - 11:05
Peteročlana obitelj živi usred prirode, tik do izgrađenog autoputa koji nikada nije pušten u promet. No nakon 10 godina zatvorena prometnica se otvara te iz temelja mijenja miran, ruralni život.
Na rubu znanosti11:05 - 12:00
Vrijeme je za jazz12:00 - 12:45
Kulturna baština12:45 - 13:01
Bonanza13:01 - 13:50
Okusite Australiju s Lyndey Milan13:50 - 14:15
Kornati14:15 - 14:45
Predmeti iz prošlosti
Poljički pastir u pastvi Gradišća14:55 - 15:40
Fotografija u Hrvatskoj
HAZU Zavodi - Čuvari budućnosti15:50 - 16:15
Treći element16:15 - 17:00
HAZU Portreti17:00 - 17:16
Tajne svjetskih muzeja17:16 - 18:01
Miris baruta18:01 - 18:50
Koncert18:50 - 19:47
Skica za portret19:47 - 20:01
Očevina - lovački dnevnik20:01 - 21:46
Nasljednici plemenitaške obitelji Czadsky vraćaju se u domovinu. Protekle su godine od kada je obitelj iz njihovoga doma protjerao totalitarni režim.
Prekid programa zbog čitanja: Ivana Sajko - Rio bar
25. FPS - Najavna kronika
Direkt22:05 - 22:31
Hvarski divovi22:31 - 23:02
Zvjezdane staze: Nova generacija23:02 - 23:46
Zona sumraka23:46 - 00:11
Pravila igre00:00 - 00:20
Pravila igre00:20 - 00:55
Teorija velikog praska00:55 - 01:15
Teorija velikog praska01:15 - 01:40
Kako sam upoznao vašu majku01:40 - 02:10
Kontrola bijesa02:10 - 02:35
Kontrola bijesa02:35 - 02:55
Will i Grace02:55 - 03:20
Will i Grace03:20 - 03:40
Krv nije voda03:40 - 04:25
K.T. 204:25 - 04:45
K.T. 204:45 - 05:00
Sudnica05:00 - 05:50
Kraj programa05:50 - 07:05
Kraj programa.
K.T. 207:05 - 07:30
K.T. 207:30 - 07:55
Krv nije voda07:55 - 08:45
TV prodaja08:45 - 09:00
Pervanov dnevnik09:00 - 09:30
TV prodaja09:30 - 09:45
Zabranjena ljubav09:45 - 10:20
Zabranjena ljubav10:20 - 10:50
TV prodaja10:50 - 11:05
Večera za 511:05 - 11:40
Večera za 511:40 - 12:15
TV prodaja12:15 - 12:30
Sudnica12:30 - 13:30
Krv nije voda13:30 - 14:25
K.T. 214:25 - 14:45
K.T. 214:45 - 15:15
Bitka za skladište15:15 - 15:40
Bitka za skladište15:40 - 16:05
Zločinački umovi16:05 - 17:00
Teorija velikog praska17:00 - 17:25
Teorija velikog praska17:25 - 17:55
Dva i pol muškarca17:55 - 18:25
Dva i pol muškarca18:25 - 18:50
Zalagaonica18:50 - 19:05
Zalagaonica19:05 - 19:40
Bitka za skladište19:40 - 20:05
Bitka za skladište20:05 - 20:35
Dr. House20:35 - 21:30
Zločinački umovi21:30 - 22:15
Zločinački umovi22:15 - 23:10
Dva i pol muškarca23:10 - 23:30
Dva i pol muškarca23:30 - 00:00
Navy CIS00:20 - 01:05
Laži mi01:05 - 01:50
Laži mi01:50 - 02:30
Prijatelji02:30 - 02:50
Prijatelji02:50 - 03:15
Revolucija03:15 - 03:55
Bijele udovice03:55 - 04:25
Kraj programa04:25 - 06:00
Kraj programa.
Dadilja06:00 - 06:25
Dadilja06:25 - 06:45
Masterchef Hrvatska06:45 - 07:25
Kod Ane07:25 - 08:05
Mala nevjesta08:05 - 08:30
Scooby Doo!: Nove tajne08:30 - 09:10
TV izlog09:10 - 09:25
Maša i Medvjed
Zekoslav Mrkva
Tom i Jerry09:40 - 10:00
TV izlog10:00 - 10:15
Mornar Popaj10:15 - 10:40
Štrumpfovi10:40 - 11:00
TV izlog11:00 - 11:15
Ninja ratnici11:15 - 11:45
Dadilja11:45 - 12:10
Dadilja12:10 - 12:40
Čistilište u predgrađu12:40 - 13:10
TV izlog13:10 - 13:25
Partneri13:25 - 13:55
Partneri13:55 - 14:20
Prijatelji14:20 - 14:45
Prijatelji14:45 - 15:15
TV izlog15:15 - 15:30
Zekoslav Mrkva
Maša i Medvjed
Tom i Jerry15:45 - 16:05
Mornar Popaj16:05 - 16:30
Štrumpfovi16:30 - 17:00
Ninja ratnici17:00 - 17:20
Navy CIS L. A.17:20 - 18:15
Navy CIS18:15 - 19:10
Plima i oseka19:10 - 20:05
Navy CIS L. A.20:05 - 21:00
Navy CIS21:00 - 21:55
Laži mi21:55 - 22:40
Laži mi22:40 - 23:35
Navy CIS L. A.23:35 - 00:30
CMC Vijesti00:00 - 00:15
CMC Hitovi00:15 - 01:00
Urbano01:00 - 02:00
Love02:00 - 03:00
Demo03:00 - 03:30
CMC Noć03:30 - 04:00
Top 40 - Strana lista04:00 - 05:00
CMC Noć05:00 - 07:00Opustite se uz najbolje hitove...
Dobro jutro07:00 - 09:00Uživajte svako jutro uz veselu glazbu na CMC-u! Idealno za razbuđivanje - program CMC-a!
CMC Vijesti09:00 - 09:15
Strana vs. Domaća09:15 - 10:00
Nova ploča10:00 - 10:30
90'10:30 - 11:00
Top 40 - Strana lista11:00 - 12:00
Moja pjesma
SMS Jukebox12:10 - 14:00
Kreirajte sami naš glazbeni program uz zabavne i uvijek raspoložene DJ-e...
Top 10 Retro14:00 - 14:40
CMC Mix14:40 - 15:30
Portret CMC15:30 - 16:00
Tambura16:00 - 16:30
Pop CMC16:30 - 17:00
Demo17:00 - 17:30
CMC Mix17:30 - 18:00
Rock - Nekad i sad18:00 - 18:30
Love18:30 - 19:00
CMC Vijesti19:00 - 19:15
CMC Hitovi19:15 - 20:00
SMS Jukebox20:00 - 00:00
Kreirajte sami naš glazbeni program uz zabavne i uvijek raspoložene DJ-e...
Ellen00:20 - 01:15
Lovci na nekretnine01:15 - 02:05
Top gear02:05 - 03:15
Glavne face serijala su motonovinari i voditelji Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, koji na originalan način donose sve novine i zanimljivosti vezane uz svijet automobila.
RTL Direkt03:15 - 03:45
Kraj programa03:45 - 08:30
Kraj programa.
RTL Danas08:30 - 09:13
RTL Vrijeme
TV prodaja09:15 - 09:30
Ne daj se, Nina!09:30 - 10:25
TV prodaja10:25 - 10:40
Dvornikovi10:40 - 11:40
Nadreality show11:40 - 12:50
Nakon višegodišnjeg odbijanja primamljivih ponuda za snimanje serijala, autorska ekipa "Top liste nadrealista" odlučila je ekskluzivno, prvi put nakon puno godina, progovoriti na RTL Televiziji!
TV prodaja12:50 - 13:05
Lovci na nekretnine13:05 - 13:55
TV prodaja13:55 - 14:10
Ellen14:10 - 15:05
TV prodaja15:05 - 15:20
Ellen15:20 - 16:15
TV prodaja16:15 - 16:30
Top gear16:30 - 17:35
Glavne face serijala su motonovinari i voditelji Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, koji na originalan način donose sve novine i zanimljivosti vezane uz svijet automobila.
TV prodaja17:35 - 17:50
Sudnica17:50 - 19:00
RTL Living na male ekrane donosi "Sudnicu" - svjetski uspješan format koji će zadovoljiti apetite širokog gledateljstva najzanimljivijim primjerima iz domaće sudske prakse!
Ne daj se, Nina!19:00 - 20:00
RTL Danas20:00 - 20:45
RTL Vrijeme
Sve u šest20:50 - 21:20
Instruktor21:20 - 22:00
Pervanov dnevnik22:00 - 22:35
Ellen22:35 - 23:25
Ellen23:25 - 00:20
Cobra 1100:40 - 01:20
Cobra 1101:20 - 02:15
Kraj programa02:15 - 08:00
Kraj programa.
CSI: New York08:00 - 08:40
CSI: New York08:40 - 09:25
CSI: Miami09:25 - 10:05
CSI: Las Vegas10:05 - 10:45
FBI istraga10:45 - 11:35
Cobra 1111:35 - 12:20
Cobra 1112:20 - 13:10
Inspektor Alex13:10 - 13:50
Hawaii Five-013:50 - 14:30
CSI: New York14:30 - 15:10
CSI: New York15:10 - 15:55
CSI: Miami15:55 - 16:35
CSI: Las Vegas16:35 - 17:20
FBI istraga17:20 - 18:10
Cobra 1118:10 - 19:00
Cobra 1119:00 - 19:45
Inspektor Alex19:45 - 20:30
Hawaii Five-020:30 - 21:10
CSI: New York21:10 - 21:50
CSI: New York21:50 - 22:35
CSI: Miami22:35 - 23:15
CSI: Las Vegas23:15 - 00:00
Ponos Ratkajevih00:30 - 01:15
Igre strasti01:15 - 01:50
Kraj programa01:50 - 10:30
Kraj programa.
Osveta10:30 - 11:25
Osveta11:25 - 12:10
Naša mala klinika12:10 - 13:00
JAG13:00 - 13:40
JAG13:40 - 14:25
Zabranjena ljubav14:25 - 14:50
Zabranjena ljubav14:50 - 15:20
Osveta15:20 - 16:10
Osveta16:10 - 17:00
Naša mala klinika17:00 - 17:45
Ponos Ratkajevih17:45 - 18:25
Ponos Ratkajevih18:25 - 19:15
JAG19:15 - 19:55
JAG19:55 - 20:40
Zabranjena ljubav20:40 - 21:05
Zabranjena ljubav21:05 - 21:35
Osveta21:35 - 22:25
Osveta22:25 - 23:15
Naša mala klinika23:15 - 00:00
Svijet autosporta01:00 - 01:30
Judo01:30 - 05:45
Rolanje SP05:45 - 06:15
Stolni tenis06:15 - 07:00
Futsal - Kup UEFA07:00 - 08:15
Australski nogomet - AFL08:15 - 08:55
Kad naš brod plovi08:55 - 09:40
Nogomet - HNL09:40 - 11:55
Prva hrvatska nogometna liga (iz sponzorskih razloga znana i kao Max TV Prva Liga) uključuje 10 klubova iz Republike Hrvatske.
Sportske vijesti
Vijesti AJB12:00 - 12:30
Kontekst12:30 - 13:00
Kratke Vijesti Al Jazeera Balkans
TechKnow13:05 - 13:30
Većina počinje ovdje13:30 - 14:00
Sportske vijesti
Judo14:05 - 15:55
Sportske vijesti
Vijesti AJB16:00 - 17:00
Sportske vijesti
Istinom do gola17:05 - 18:00
Školska liga18:00 - 18:30
Sportski magazin AJB18:30 - 19:15
Rolanje SP19:15 - 19:45
Treće poluvrijeme19:45 - 20:55nogometna emisija
Sportske vijesti
Vijesti AJB21:00 - 21:30
Kontekst21:30 - 22:00
Vijesti AJB22:00 - 23:05
Nogomet - 2. HNL23:05 - 00:55
Alf00:25 - 00:55
Divlji u srcu00:55 - 01:45
Divlji boravak01:45 - 02:45
Top lista dječje televizije02:45 - 03:30
Kraj programa03:30 - 05:20
Kraj programa.
Hitovi dječje televizije05:20 - 05:55
Top lista dječje televizije05:55 - 07:00
Pogledajte top listu najboljih glazbenih hitova koje pjevaju dječji zborovi iz cijele Hrvatske!
Hitovi dječje televizije07:00 - 07:35
Musti
Bebe dinosauri07:45 - 08:00
Kockići08:00 - 09:15
"Kockići" je zajednički naziv jutarnjeg programa RTL Kockice koji je u potpunosti posvećen najmlađoj djeci. "Kockići" donose crtane filmove i zabavne emisije.
Crtež dana
Svemoguća Kim09:20 - 09:40
Mickey Mouse Clubhouse09:40 - 10:05
Sofija Prva10:05 - 10:30
Violetta10:30 - 11:10
Crtalica
Mali leteći medvjedići11:20 - 11:45
Johnny Test11:45 - 12:05
Nekoć davno... Amerike12:05 - 12:35
Kuća boga Anubisa12:35 - 13:00
Pink Panther13:00 - 13:25
Vremeplov
Mali znanstvenici13:30 - 13:55
Johnny Test13:55 - 14:20
Idemo u ZOO
Kuća boga Anubisa14:25 - 14:50
Skitalica - pitalica
Pink Panther14:55 - 15:15
Obitelj Kremenko15:15 - 15:40
Crtalica
Tom i Jerry15:50 - 16:05
Lego Nexo Knights16:05 - 16:30
Lego Ninjago16:30 - 16:50
Kreativni kutak
Svemoguća Kim17:00 - 17:25
Mickey Mouse Clubhouse17:25 - 17:50
Sofija Prva17:50 - 18:10
Violetta18:10 - 18:55
Crtež dana
Baka priča najljepše priče
Tom i Jerry19:10 - 19:30
Obitelj Kremenko19:30 - 19:55
Alf19:55 - 20:25
Wipeout20:25 - 21:25
Simpsoni21:25 - 21:55
Simpsoni21:55 - 22:25
'Allo, 'allo!22:25 - 22:55
'Allo, 'allo!22:55 - 23:25
8 jednostavnih pravila23:25 - 23:55
Sredina23:55 - 00:25
Dnevnik00:00 - 00:40
Tema dana00:40 - 00:52
Vrijeme RH - sutra
Bez komentara
Vrijeme Europa - sutra
Poslovne vijesti
Vijesti
Vijesti iz kulture
Županijska panorama01:15 - 01:30
Županijska panorama01:30 - 01:45
Županijska panorama01:45 - 02:00
Dnevnik02:00 - 02:15
Županijska panorama02:15 - 02:30
Županijska panorama02:30 - 02:45
Županijska panorama02:45 - 03:00
Vijesti
Studio 403:05 - 03:55
Vijesti na engleskom jeziku
Vijesti
Indeks04:05 - 04:30
Mir i dobro04:30 - 05:00
Vijesti na engleskom jeziku
Regionalni dnevnik05:05 - 05:45
DW: Shift05:45 - 06:00
Vijesti na engleskom jeziku
Dnevnik06:05 - 06:45
Tema dana06:45 - 06:57
Bez komentara
Vijesti
Vrijeme RH danas
Bez komentara:Australija
Vrijeme Europa danas
Reportaža: Calais migranti
Poslovne vijesti
Vijesti iz kulture07:18 - 07:30
U mreži Prvog07:30 - 08:00
Vijesti
Vrijeme RH - danas
Bez komentara: Latinsko idro
Vrijeme Europa - danas
Otvoreno08:10 - 08:51
Bajkovita Hrvatska
Bez komentara: Turner
Studio 4
Vijesti
Vrijeme RH - danas
Studio 4
Studio 409:10 - 09:30
Vijesti
Studio 409:35 - 09:55
Bez komentara
Vijesti
Studio 410:10 - 11:00
Vijesti
Studio 411:10 - 11:30
Vijesti
DW11:34 - 12:00
Dnevnik12:00 - 12:15
Studio 412:15 - 13:00
Vijesti
Studio 413:10 - 13:30
Vijesti
Studio 413:32 - 14:00
Vijesti
Studio 4
Vijesti na engleskom jeziku
Studio 414:15 - 15:00
Vijesti
Studio 4
U mreži Prvog15:14 - 15:48
Vijesti iz kulture15:48 - 16:00
Regionalni dnevnik16:00 - 16:40
Reportaža
Kulturna baština16:45 - 17:00
Vijesti17:00 - 17:15
Županijska panorama17:15 - 17:30
Županijska panorama17:30 - 17:45
Županijska panorama17:45 - 18:00
Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
Županijska panorama18:10 - 18:25
Županijska panorama18:25 - 18:40
Županijska panorama18:40 - 18:55
Poslovne vijesti
Dnevnik 2 - uz hrvatski znakovni jezik19:00 - 19:40
Vrijeme RH - sutra
Vrijeme Europa - sutra
Vijesti na engleskom jeziku
Tema dana - uz hrvatski znakovni jezik19:48 - 20:00
HAK - promet info
Studio 420:01 - 20:50
Abeceda zdravlja
Vijesti
Druga strana21:09 - 21:34
DW21:34 - 22:00
Vijesti
Regionalni dnevnik22:10 - 22:50
Bajkovita Hrvatska
Bez komentara
Vijesti
DW23:05 - 23:30
Bez komentara
Manjinski Mozaik23:34 - 23:49
Reportaža23:49 - 00:00
Infokanal00:00 - 02:00
Infokanal02:00 - 04:00
Infokanal04:00 - 08:00
Minute za tebe
Katolički kalendar
Glazba
Izdvojeno
Glazba
Prozor sv. Josipa08:30 - 09:00
Rim čuvar vjere09:00 - 09:32
Glazba09:32 - 09:45
Papa s nama09:45 - 10:50Laudato TV omogućuje izravno, uz hrvatski prijevod, prijenos Opće audijencije s papom Franjom u Vatikanu, svake srijede od 9.45 s Trga sv. Petra.
Glazba
Recepti oca Lea10:55 - 11:30
Zlatni savjeti11:30 - 11:55
Glazba
Molitva Anđeo Gospodnji
Glazba12:02 - 12:15
G.K. Chesterton "Apostol zdravog razuma"12:15 - 12:38
Glazba12:38 - 13:00
Minute za tebe
Katolički kalendar
Glazba
Izdvojeno
Glazba13:19 - 13:30
Prozor sv. Josipa13:30 - 13:47
Glazba13:47 - 14:00
Šahovnica14:00 - 15:00
Recepti oca Lea15:00 - 15:30
Zlatni savjeti15:30 - 15:56
Glazba
Jeste li znali16:00 - 16:51
Glazba
G.K. Chesterton "Apostol zdravog razuma"17:00 - 17:20
Rim čuvar vjere17:20 - 17:52
Glazba
Infokanal
Minute za tebe
Katolički kalendar
Glazba
Izdvojeno
Glazba
Prozor sv. Josipa18:30 - 18:46
Glazba18:46 - 19:05
Šahovnica19:05 - 20:05
Papa s nama20:05 - 21:01
Glazba21:01 - 21:15
Katoličanstvo21:15 - 22:05
Glazba
Luka 2,25 - priča o sv. Šimunu22:10 - 22:41
Glazba
Izdvojeno
Glazba
Infokanal23:01 - 00:00
Powered by: