Želim OptiTV

Raspored emitiranja za dan - 31.05.2016.

Uto
31.05.
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
Odvjetnička elita00:28 - 01:20
Don Mateo01:20 - 02:13
Otvoreno02:13 - 02:58
Dr. Oz02:58 - 03:39
Hrvatska uživo03:39 - 04:17
Skica za portret
Fotografija u Hrvatskoj
Mir i dobro04:37 - 05:02
Talijanska mlada05:02 - 05:43
Dnevnik05:43 - 06:39
TV kalendar06:39 - 06:55
Dobro jutro, Hrvatska06:55 - 09:00
Od ponedjeljka do petka u stiliziranom ugođaju "dnevnog boravka" s pogledom na Zagreb vedro i informativno uvodit će gledatelje u dan koji je pred njima.
Vijesti
Vita jela, zelen bor09:05 - 09:37
McLeodove kćeri09:37 - 10:23
Panorame10:23 - 11:16
Glas domovine11:16 - 11:44
TV kalendar11:44 - 12:00
Dnevnik12:00 - 12:15
Sport
Vrijeme
Talijanska mlada12:26 - 13:13
Dr. Oz13:13 - 14:00
Društvena mreža
Društvena mreža: Alergije: Suvremeni život i ja14:05 - 14:57
Društvena mreža14:57 - 15:12
Mjesto koje zovem dom15:12 - 15:55
Skica za portret15:55 - 16:10
Javna ponuda16:10 - 16:50
Hrvatska uživo16:50 - 17:32
Betonski spavači17:32 - 18:25
Život je lijep18:25 - 19:00
Dnevnik19:00 - 19:57
Vrijeme
Holding20:02 - 20:50
Mjesto koje zovem dom20:50 - 21:39
Otvoreno21:39 - 22:31
Dnevnik22:31 - 22:46
Vijesti iz kulture
Sport
Vrijeme
Panorame23:03 - 00:00
Koncert00:30 - 01:28
Velikani sporta01:28 - 01:54
Noćni glazbeni program01:54 - 05:01
Prvi dio sadržavat će trosatni blok spotova po odabiru Instituta hrvatske glazbe (IHG), a ostali dio programa sadržavat će arhivski materijal HTV-a, od koncerata do festivala.
Noćni glazbeni program05:01 - 05:56
Školarci obavještajci05:56 - 06:30
Juhuhu
Pjesmice i brojalice
Hej Dagi
Juhuhu
Pjesmice i brojalice
Hello Kitty i prijatelji06:43 - 07:01
Juhuhu
Simfolije
Danica
Juhuhu
Pjesmice i brojalice
Zoološki prilaz br. 6407:16 - 07:28
TV vrtić07:28 - 07:39
Medvjedići
Juhuhu
Mouk07:48 - 07:59
Tuc Muc
Juhuhu
Mala princeza08:04 - 08:15
Tajni dnevnik patke Matilde08:15 - 08:32
Pssst... priča!
Juhuhu
Vedranovi velikani
Sara i patka
Juhuhu
Priče iz divljine08:58 - 09:26
Priče i legende iz podmorja
Školski sat09:30 - 09:59
Boli glava09:59 - 10:14
Jezični crtići
Ta politiká10:16 - 10:27
Patuljci pojma nemaju10:27 - 10:53
Village Folk10:53 - 11:06
Čarolija11:06 - 12:03
Slike Indije
Škola kuhanja Marthe Stewart12:10 - 12:38
Don Mateo12:38 - 13:35
Nova prilika13:35 - 15:09
Maddy (E. Morris) je darovita gimnastičarka, no ima problem sa samopouzdanjem. Njezina je najljuća rivalka popularna i ljepuškasta Chelsea (A. Gilber), koja čini sve kako bi povrijedila Maddy.
Zavolite svoj vrt uz Alana Tichmarsha15:09 - 16:00
Regionalni dnevnik16:00 - 16:40
Velikani sporta16:40 - 17:08
Luda kuća17:08 - 17:50
Sjećanje na Joška Bojića: Nazovi 11217:50 - 18:25
Kič?18:25 - 18:55
Misa18:55 - 20:38
Svečanu misu u katedrali, koja prethodi živopisnoj procesiji, predvodit će prefekt Kongregacije za bogoštovlje i disciplinu sakramenata, kardinal Robert Sarah.
Vrijeme
Košarka - Prvenstvo Hrvatske20:45 - 22:38
Fringe - Na rubu22:38 - 23:26
CSI: Las Vegas23:26 - 00:11
Andrija i Anđelka00:30 - 01:10
CSI: Las Vegas01:10 - 02:05
CSI: Las Vegas02:05 - 02:50
Astro Show02:50 - 03:50
RTL Danas03:50 - 04:35
Kraj programa04:35 - 05:25
RTL Danas05:25 - 06:10
Sve u šest06:10 - 06:40
Lego Ninjago06:40 - 07:10
Svemoguća Kim07:10 - 08:05
TV prodaja08:05 - 08:20
Pet na pet08:20 - 09:15
TV prodaja09:15 - 09:30
Kolo sreće09:30 - 10:35
Obožavatelje je "Kolo sreće" steklo prije dvadesetak godina, kada se prvi puta počelo prikazivati u domaćem eteru. Nakon trinaest godina se vraća u dobro poznatom izdanju.
TV prodaja10:35 - 10:50
Bibin svijet10:50 - 11:25
Bibin svijet11:25 - 12:00
Zvonili ste, milorde?12:00 - 13:05
Radnja je smještena u dvadesete godine prošlog stoljeća, u londonski dom britanske aristokratske. Prati život članova obitelji lorda Meldruma te njihove posluge.
'Allo,'allo!13:05 - 13:45
'Allo,'allo!13:45 - 14:20
Andrija i Anđelka14:20 - 14:50
Andrija i Anđelka14:50 - 15:30
1015:30 - 16:30
RTL Vijesti16:30 - 17:00
Big Brother17:00 - 18:00
Sve u šest18:00 - 18:30
RTL Danas18:30 - 19:10
RTL Vrijeme
Pet na pet19:15 - 20:00
Kolo sreće20:00 - 21:15
Obožavatelje je "Kolo sreće" steklo prije dvadesetak godina, kada se prvi puta počelo prikazivati u domaćem eteru. Nakon trinaest godina se vraća u dobro poznatom izdanju.
1021:15 - 22:15
RTL Direkt22:15 - 22:50
Big Brother22:50 - 23:50
Andrija i Anđelka23:50 - 00:30
Zločesta učiteljica01:45 - 03:20
Neki učitelji jednostavno ne mare za vlastiti posao. Pravi primjer je Elizabeth (Cameron Diaz), učiteljica koja se ponaša neprimjereno, psuje, pije, puši marihuanu i jedva čeka da se bogato uda.
Divino novo ruho03:20 - 04:05
Astro savjetnik04:05 - 05:05
Kraj programa
Dnevnik Nove TV05:10 - 06:05
Nad lipom 3506:05 - 07:05
B-Daman07:05 - 07:25
Psići u ophodnji07:25 - 07:50
TV izlog07:50 - 08:05
Zauvijek susjedi08:05 - 09:15
U jednoj zagrebačkoj zgradi žive dinamični susjedi koji uvijek upadnu u nevolje, a naprave ih upravo najbolji prijatelji. Ferdo, Jura i ostali se često okupljaju u obližnjem kafiću...
TV izlog09:15 - 09:30
Inspektor Rex09:30 - 10:25
IN magazin10:25 - 11:15
Crna ruža11:15 - 12:15
Tuđi život12:15 - 13:25
Gulseren je siromašna, a Džihanova supruga Dilara potječe iz bogate obitelji. Prije petnaest godina njih su dvije rodile svoje kćeri u istoj bolnici.
Vijesti Nove TV
Nad lipom 3513:35 - 14:50
Uz mnoštvo viceva i skečeva okosnicu showa predstavlja lokal u prizemlju zgrade i pripadajuća mu terasa na kojoj ne baš tiho nastupaju gostujući pjevači.
Zauvijek susjedi14:50 - 15:30
Zauvijek susjedi15:30 - 16:00
Kud puklo da puklo16:00 - 17:00
Vijesti Nove TV17:00 - 17:30
IN magazin17:30 - 18:15
Crna ruža18:15 - 19:15
Dnevnik Nove TV19:15 - 20:15
Tuđi život20:15 - 21:15
Kud puklo da puklo21:15 - 22:15
Lažni svjedok22:15 - 23:00
Vijesti Nove TV23:00 - 23:25
Nema rezervacija23:25 - 01:25
Glavna kuharica Kate (Catherine Zeta-Jones) živi svoj život kao što vodi svoju kuhinju u elitnom restoranu '22 Bleecker' na Manhattanu - intenzivno i prizemljena što očarava, ali i zastrašuje...
Glazbeni specijal00:15 - 00:45
Koncert00:45 - 06:15
Glazbena emisija koja prikazuje snimke koncerata, od onih klasičnih pa sve do zabavnih.
U dobrom društvu06:15 - 07:00
Miris baruta07:00 - 07:50
Zvjezdane staze: Nova generacija07:50 - 08:34
Zona sumraka08:34 - 09:00
Alois Nebel09:00 - 10:23
Ljeto je 1989. Alois Nebel (M. Krobot) prometnik je na maloj željezničkoj postaji na čehoslovačkoj granici gdje mirno živi. Ponekad kad se magle vuku, ima halucinacije i viđa duhove iz II. svj....
Fotografija u Hrvatskoj10:23 - 10:37
Na rubu znanosti10:37 - 11:30
Koncert11:30 - 12:45
Glazbena emisija koja prikazuje snimke koncerata, od onih klasičnih pa sve do zabavnih.
Glazbeni specijal12:45 - 13:15
U dobrom društvu13:15 - 14:01
Kulturna baština14:01 - 14:29
Kornati14:29 - 14:58
Priče iz divljine14:58 - 15:29
Pépé le Moko15:29 - 16:59
Gangster Pépé le Moko (J. Gabin) iz Pariza je pobjegao u Alžir i skriva se u kazbi. Tamo se osjeća sigurno i izmiče policiji. Susretne divnu Parižanku Gaby i zaljubi se.
Skica za portret
Leteći nosorozi17:09 - 17:59
Miris baruta17:59 - 18:49
Vrijeme je za jazz18:49 - 20:00
U povodu obilježavanja 65 godina od osnutka Jazz orkestra HRT-a pogledajte snimku nastupa tog Orkestra pod ravnanjem Mire Kadoića, održanog u studiju Bajsić HRT-a.
Jedi, spavaj, umri20:00 - 21:45
Autoportreti gledatelja
Filmska runda - Kronika21:50 - 22:01
Barakaši22:01 - 22:30
Idiot22:30 - 23:10
Zvjezdane staze: Nova generacija23:10 - 23:54
Zona sumraka23:54 - 00:19
Moderna obitelj00:00 - 00:35
Moderna obitelj00:35 - 01:00
Kako sam upoznao vašu majku01:00 - 01:20
Kako sam upoznao vašu majku01:20 - 01:55
Kako sam upoznao vašu majku01:55 - 02:15
Will i Grace02:15 - 02:40
Will i Grace02:40 - 03:00
Krv nije voda03:00 - 03:40
K.T. 203:40 - 04:00
K.T. 204:00 - 04:20
Sudnica04:20 - 04:45
Sudnica04:45 - 05:10
Kraj programa05:10 - 06:25
Kraj programa.
K.T. 206:25 - 06:50
K.T. 206:50 - 07:15
Krv nije voda07:15 - 08:05
TV prodaja08:05 - 08:20
InDizajn s Mirjanom Mikulec08:20 - 08:50
TV prodaja08:50 - 09:05
Zabranjena ljubav09:05 - 09:35
Zabranjena ljubav09:35 - 10:05
TV prodaja10:05 - 10:20
Večera za 510:20 - 10:50
Večera za 510:50 - 11:20
TV prodaja11:20 - 11:35
Sudnica11:35 - 12:00
Sudnica12:00 - 12:30
Krv nije voda12:30 - 13:25
K.T. 213:25 - 13:55
K.T. 213:55 - 14:15
Bitka za skladište14:15 - 14:45
Bitka za skladište14:45 - 15:15
Dr. House15:15 - 16:05
Dr. House16:05 - 16:55
Teorija velikog praska16:55 - 17:20
Teorija velikog praska17:20 - 17:45
Dva i pol muškarca17:45 - 18:10
Dva i pol muškarca18:10 - 18:35
Bitka za skladište18:35 - 19:05
Bitka za skladište19:05 - 19:35
Kosti19:35 - 20:30
Dr. House20:30 - 21:25
Dr. House21:25 - 22:15
Teorija velikog praska22:15 - 22:40
Teorija velikog praska22:40 - 23:05
Dva i pol muškarca23:05 - 23:30
Dva i pol muškarca23:30 - 23:55
Moderna obitelj23:55 - 00:20
Mentalist00:10 - 00:55
Glades00:55 - 01:45
Navy CIS01:45 - 02:25
Mamica02:25 - 02:45
Super luda noć02:45 - 03:05
Čistilište u predgrađu03:05 - 03:25
Dadilja03:25 - 03:50
Bijele udovice03:50 - 04:20
Kraj programa04:20 - 06:40
Kraj programa.
Blizanke06:40 - 07:30
Masterchef Hrvatska07:30 - 08:25
Kod Ane08:25 - 09:00
Mala nevjesta09:00 - 09:25
TV izlog09:25 - 09:40
Maša i Medvjed
Zekoslav Mrkva09:45 - 10:00
Tom i Jerry priče10:00 - 10:20
TV izlog10:20 - 10:35
Štrumpfovi10:35 - 11:00
Ptica trkačica11:00 - 11:15
TV izlog11:15 - 11:30
Ninja ratnici11:30 - 12:05
Dadilja12:05 - 12:35
Čistilište u predgrađu12:35 - 13:00
TV izlog13:00 - 13:15
Super luda noć13:15 - 13:50
Mamica13:50 - 14:15
Castle14:15 - 15:10
TV izlog15:10 - 15:25
Zekoslav Mrkva15:25 - 15:40
Tom i Jerry priče15:40 - 16:05
Sylvester i Tweety16:05 - 16:30
Štrumpfovi16:30 - 16:50
Ninja ratnici16:50 - 17:20
Navy CIS17:20 - 18:05
Mentalist18:05 - 19:00
Castle19:00 - 19:50
Teški zločini19:50 - 20:45
Mentalist20:45 - 21:40
Navy CIS21:40 - 22:35
Navy CIS22:35 - 23:25
Castle23:25 - 00:15
CMC Vijesti
Maldoror Metal Box00:10 - 00:45
CMC festival mix00:45 - 01:30
Urbano01:30 - 02:00
Portret CMC02:00 - 02:30
CMC Noć02:30 - 04:00Opustite se uz najbolje hitove...
Top 40 - Domaća lista04:00 - 05:00
CMC Noć05:00 - 07:00Opustite se uz najbolje hitove...
Dobro jutro07:00 - 09:00Uživajte svako jutro uz veselu glazbu na CMC-u! Idealno za razbuđivanje - program CMC-a!
CMC Vijesti
Rock09:10 - 10:00
CMC festival mix10:00 - 10:30
Klapo moja10:30 - 11:00
Top 40 - Domaća lista11:00 - 12:00
Moja pjesma
SMS Jukebox12:10 - 14:00
Kreirajte sami naš glazbeni program uz zabavne i uvijek raspoložene DJ-e...
Top 10 Obrade14:00 - 14:40
CMC festival mix14:40 - 15:30
CMC Hitovi15:30 - 16:00
Retro16:00 - 16:30
Nova ploča16:30 - 17:00
Etno17:00 - 17:30
Libar17:30 - 18:00
Top 40 - Strana lista18:00 - 19:00
CMC Vijesti
CMC Hitovi19:10 - 20:00
Jazz20:00 - 20:30
SMS Jukebox20:30 - 00:00
Kreirajte sami naš glazbeni program uz zabavne i uvijek raspoložene DJ-e...
Lovci na nekretnine00:35 - 01:20
Šef na tajnom zadatku01:20 - 02:05
RTL Direkt02:05 - 02:35
Kraj programa02:35 - 09:30
Kraj programa.
RTL Danas09:30 - 10:15
RTL Vrijeme
TV prodaja10:20 - 10:35
Ne daj se, Nina!10:35 - 11:30
TV prodaja11:30 - 11:45
Klub smijeha11:45 - 12:15
Top.HR12:15 - 13:05
TV prodaja13:05 - 13:20
Lovci na nekretnine13:20 - 14:15
TV prodaja14:15 - 14:30
Ellen14:30 - 15:20
TV prodaja15:20 - 15:35
Ellen15:35 - 16:30
TV prodaja16:30 - 16:45
Šef na tajnom zadatku16:45 - 17:40
TV prodaja17:40 - 17:55
Sudnica17:55 - 19:00
RTL Living na male ekrane donosi "Sudnicu" - svjetski uspješan format koji će zadovoljiti apetite širokog gledateljstva najzanimljivijim primjerima iz domaće sudske prakse!
Ne daj se, Nina!19:00 - 20:00
RTL Danas20:00 - 20:45
RTL Vrijeme
Sve u šest20:50 - 21:20
Dvornikovi21:20 - 22:20
Nadreality show22:20 - 23:30
Nakon višegodišnjeg odbijanja primamljivih ponuda za snimanje serijala, autorska ekipa "Top liste nadrealista" odlučila je ekskluzivno, prvi put nakon puno godina, progovoriti na RTL Televiziji!
Ellen23:30 - 00:20
FBI istraga00:00 - 00:50
Cobra 1100:50 - 01:30
Cobra 1101:30 - 02:25
Na rubu zakona02:25 - 03:10
Kraj programa03:10 - 07:50
Kraj programa.
CSI: New York07:50 - 08:35
CSI: New York08:35 - 09:15
CSI: Miami09:15 - 09:55
CSI: Las Vegas09:55 - 10:40
FBI istraga10:40 - 11:30
Cobra 1111:30 - 12:15
Cobra 1112:15 - 13:05
Zločinački umovi13:05 - 13:45
Na rubu zakona13:45 - 14:30
CSI: New York14:30 - 15:10
CSI: New York15:10 - 15:55
CSI: Miami15:55 - 16:35
CSI: Las Vegas16:35 - 17:20
FBI istraga17:20 - 18:10
Cobra 1118:10 - 19:00
Cobra 1119:00 - 19:45
Zločinački umovi19:45 - 20:25
Na rubu zakona20:25 - 21:10
CSI: New York21:10 - 21:55
CSI: New York21:55 - 22:35
CSI: Miami22:35 - 23:20
CSI: Las Vegas23:20 - 00:00
Nebo i zemlja00:00 - 00:45
Nebo i zemlja00:45 - 01:35
Igre strasti01:35 - 02:10
Kraj programa02:10 - 10:45
Kraj programa.
Život ide dalje10:45 - 11:35
Život ide dalje11:35 - 12:25
Naša mala klinika12:25 - 13:10
Villa Maria13:10 - 13:50
Villa Maria13:50 - 14:30
Zabranjena ljubav14:30 - 14:55
Zabranjena ljubav14:55 - 15:20
Osveta15:20 - 16:10
Osveta16:10 - 17:00
Naša mala klinika17:00 - 17:45
Nebo i zemlja17:45 - 18:35
Nebo i zemlja18:35 - 19:25
Villa Maria19:25 - 20:00
Villa Maria20:00 - 20:45
Zabranjena ljubav20:45 - 21:10
Zabranjena ljubav21:10 - 21:35
Osveta21:35 - 22:25
Osveta22:25 - 23:10
Naša mala klinika23:10 - 23:55
Nebo i zemlja23:55 - 00:50
Džudo00:35 - 04:40
Nogomet - HNL04:40 - 06:30
Prva hrvatska nogometna liga (iz sponzorskih razloga znana i kao Max TV Prva Liga) uključuje 10 klubova iz Republike Hrvatske.
Streličarstvo06:30 - 07:00
Sportski magazin AJB07:00 - 08:00
Australski nogomet, 3. kolo, reportaža08:00 - 08:30
Džudo08:30 - 10:20
Sportske vijesti10:20 - 11:10
Svijet automoto nautike11:10 - 11:55
Sportske vijesti
Vijesti AJB12:00 - 12:30
Recite Al Jazeeri12:30 - 13:00
Kratke Vijesti Al Jazeera Balkans
Priče s Istoka13:05 - 13:30
Ljudi i moć13:30 - 14:00
Sportske vijesti
Boks14:05 - 15:55
Sportske vijesti
Vijesti AJB16:00 - 17:00
Sportske vijesti
Biciklizam17:10 - 19:25
UniSport, Košarka (ž), finale19:25 - 20:55
Sportske vijesti
Vijesti AJB21:00 - 21:30
Hoću kući21:30 - 22:00
Vijesti AJB22:00 - 23:05
Svijet autosporta23:05 - 23:35
Motorsport.hr23:35 - 00:05
Divlji u srcu00:20 - 01:20
Svjetska blaga01:20 - 02:30
Serija prati UNESCO-v popis svjetske baštine te ga uz pomoć fantastičnih prizora obavija nevjerojatnim pričama o našoj ljudskoj povijesti i sudbini.
Top lista dječje televizije02:30 - 03:30
Kraj programa03:30 - 04:55
Kraj programa.
Hitovi dječje televizije04:55 - 05:25
Top lista dječje televizije05:25 - 06:25
Hitovi dječje televizije06:25 - 07:00
Musti
Bebe dinosauri07:10 - 07:25
Kockići07:25 - 08:50
"Kockići" je zajednički naziv jutarnjeg programa RTL Kockice koji je u potpunosti posvećen najmlađoj djeci. "Kockići" donose crtane filmove i zabavne emisije.
Crtež dana
Zvjezdani ratovi: Pobunjenici08:55 - 09:20
Jan i pirati iz Nigdjezemske09:20 - 09:45
Doktorica pliško09:45 - 10:10
Violetta10:10 - 10:55
Crtalica
Garfield i prijatelji11:05 - 11:30
Johnny Test11:30 - 11:50
Bilo jednom... Planet Zemlja11:50 - 12:20
Degrassi: Novi naraštaj12:20 - 12:40
Lovci na misterije12:40 - 13:00
Vremeplov
Mali znanstvenici13:10 - 13:35
Johnny Test13:35 - 13:55
Idemo u ZOO
Degrassi: Novi naraštaj14:05 - 14:30
Skitalica - pitalica14:30 - 14:55
Obitelj Kremenko14:55 - 15:20
Crtalica
Mali znanstvenici15:25 - 15:50
Lego Ninjago15:50 - 16:35
Kreativni kutak16:35 - 16:55
Zvjezdani ratovi: Pobunjenici16:55 - 17:15
Jan i pirati iz Nigdjezemske17:15 - 17:40
Doktorica pliško17:40 - 18:05
Violetta18:05 - 18:50
Crtež dana
Baka priča najljepše priče
Garfield i prijatelji19:05 - 19:30
Obitelj Kremenko19:30 - 19:55
Alf19:55 - 20:25
'Allo,'allo!20:25 - 20:55
'Allo,'allo!20:55 - 21:25
Zvonili ste, milorde?21:25 - 22:25
Sredina22:25 - 22:55
8 jednostavnih pravila22:55 - 23:25
Glup Tube23:25 - 23:55
Alf23:55 - 00:25
Dnevnik00:00 - 00:51
Vrijeme RH - sutra
HAK - promet info
Vrijeme Europa - sutra
Poslovne vijesti
Vijesti
Županijska panorama01:04 - 01:19
Županijska panorama01:19 - 01:34
Županijska panorama01:34 - 01:50
Reportaže iz DJH
Dnevnik02:00 - 02:15
Županijska panorama02:15 - 02:30
Županijska panorama02:30 - 02:45
Županijska panorama02:45 - 03:00
Vijesti
Studio 403:04 - 03:44
DW: Shift03:44 - 03:55
Vijesti na engleskom jeziku
Vijesti
Otvoreno04:05 - 04:50
Reportaže iz DJH
Vijesti na engleskom jeziku
Poslovne vijesti
Vijesti iz kulture
Regionalni dnevnik05:15 - 05:55
Reportaža
Vijesti na engleskom jeziku
Turistička klasa06:05 - 06:35
DW: Shift
Reportaže
Bez komentara
Studio 4
Vijesti
Vrijeme RH - danas
Studio 407:06 - 07:20
Studio 4
Vijesti
Studio 4
Studio 4
Studio 407:40 - 08:00
Vijesti
Vrijeme RH - danas
Studio 4
Studio 4
Vodič kroz fondove EU
Vijesti
Studio 408:32 - 08:55
Studio 4
Vijesti
Vrijeme RH - danas
Studio 4
Studio 4
Studio 4
Vijesti
Prijenos sjednice Sabora09:35 - 10:00
Vijesti
Prijenos sjednice Sabora10:10 - 11:00
Vijesti
Prijenos sjednice Sabora11:10 - 11:30
Vijesti
Prijenos sjednice Sabora11:35 - 12:00
Vijesti
Prijenos sjednice Sabora12:10 - 13:00
Vijesti
Prijenos sjednice Sabora13:10 - 13:30
Vijesti
Studio 413:32 - 14:00
Vijesti
Studio 4
Vijesti na engleskom jeziku
Studio 414:15 - 14:30
Studio 4
Studio 4
TV Student14:45 - 15:00
Vijesti
Govornica15:05 - 15:30
Indeks15:30 - 16:00
Regionalni dnevnik16:00 - 16:40
Vodič kroz fondove EU16:40 - 16:55
Poslovne vijesti
Vijesti
Županijska panorama17:10 - 17:25
Županijska panorama17:25 - 17:40
Županijska panorama17:40 - 17:55
Vrijeme RH - sutra
Bez komentara
Vrijeme Europa - sutra
Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
Županijska panorama18:10 - 18:25
Županijska panorama18:25 - 18:40
Županijska panorama18:40 - 18:55
Vrijeme RH - sutra
Bez komentara
Vrijeme Svijet - sutra
Dnevnik 2 - uz hrvatski znakovni jezik19:00 - 19:52
Vrijeme RH - sutra
HAK - promet info
Vrijeme Europa - sutra
Vijesti na engleskom jeziku
Studio 420:00 - 20:40
Vijesti iz kulture
APP - emisija o poduzetništvu
Vijesti
Javna ponuda21:10 - 21:45
Vodič kroz fondove EU21:45 - 22:00
Vijesti
Regionalni dnevnik22:10 - 22:50
Zelena ideja
Vijesti
U mreži Prvog23:05 - 23:35
DW23:35 - 00:00
Infokanal00:00 - 02:00
Infokanal02:00 - 04:00
Infokanal04:00 - 08:00
Minute za tebe
Katolički kalendar
Glazba
Izdvojeno08:15 - 08:35
Glazba08:35 - 08:50
Vijesti iz Svete Zemlje08:50 - 09:10
Nevjerojatna priroda09:10 - 09:33
Glazba
Kršćani u suvremenom svijetu09:40 - 10:10
Glazba
EHO Konferencija 2015.10:15 - 10:39
Glazba
Novo srce10:45 - 11:17
Glazba
Zagrli život11:20 - 11:49
Glazba
Prosudbe11:55 - 12:55
Infokanal
Minute za tebe
Katolički kalendar
Glazba
Izdvojeno13:15 - 13:35
Glazba13:35 - 13:50
Vijesti iz Svete Zemlje13:50 - 14:10
Nevjerojatna priroda14:10 - 14:33
Glazba
Kršćani u suvremenom svijetu14:40 - 15:10
Glazba
EHO Konferencija 2015.15:15 - 15:39
Glazba
Novo srce15:45 - 16:17
Glazba
Zagrli život16:20 - 16:49
Glazba
Prosudbe16:55 - 17:55
Infokanal
Minute za tebe
Katolički kalendar
Glazba
Izdvojeno
Glazba
Svijet očima Vatikana18:30 - 18:53
Glazba
Jeste li znali19:00 - 19:54
Glazba19:54 - 20:05
Tajna svete kuće20:05 - 20:55
Glazba20:55 - 21:15
Blagoslovljen tek21:15 - 21:53
Glazba
Otto i Hrvati22:00 - 00:00Dokumentarni film o nasljedniku Habsburške monarhije.
Powered by: