Želim OptiTV

OptiTV vodič

Uto
27.06.
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
Crna lista00:33 - 01:13
Zločinački umovi01:13 - 01:53
Treći element01:53 - 02:38
Dragocjeni biser02:38 - 03:23
Dragocjeni biser03:23 - 04:08
Reprizni program04:08 - 04:19
Ritam ljeta04:19 - 05:09
Dinastija05:09 - 05:54
Voli me zauvijek05:54 - 06:40
TV kalendar06:40 - 06:55
Dobro jutro, Hrvatska06:55 - 09:00
Od ponedjeljka do subote u stiliziranom ugođaju "dnevnog boravka" s pogledom na Zagreb vedro i informativno uvodit će gledatelje u dan koji je pred njima.
Zaronite s nama
Capri09:10 - 10:10
Zemlje - ljudi - pustolovine10:10 - 11:05
Glas naroda11:05 - 11:38
TV kalendar11:38 - 12:00
Dnevnik12:00 - 12:15
Sport
Vrijeme
Voli me zauvijek12:25 - 13:07
Zaronite s nama
Seoska gozba13:15 - 14:05
Vjetar u kosi14:05 - 15:00
Mjesto pod suncem - ostati ili otići15:00 - 15:55
Detektiv Murdoch15:55 - 16:43
TV kalendar16:43 - 16:55
Cesarica - hit godine
Vijesti
Vrijeme
HAK - promet info
Bonton
Hrvatska uživo17:20 - 18:05
Igre moći18:05 - 18:59
Vrijeme
Dnevnik19:00 - 19:42
Vrijeme
Tema dana19:45 - 20:04
Ritam ljeta20:04 - 20:55
Zaronite s nama
Ejnar Dyggve - građanin Solina21:00 - 21:35
Otvoreno21:35 - 22:25
Dnevnik22:25 - 22:40
Sport
Vrijeme
Vijesti iz kulture
Cesarica - hit godine
Arthur Newman23:00 - 00:33
Wallace Avery (C. Firth) bivši je profesionalni igrač golfa koji je uspio lažirati svoju smrt, prisvojiti novi identitet, a sve s namjerom da pobjegne od života punog promašaja.
Graham Norton i gosti00:30 - 01:15
Nogomet - Kup konfederacija01:15 - 03:05
Kup konfederacija se već tradicionalno održava svake četiri godine kao uvertira za nadolazeće svjetsko nogometno prvenstvo. Ponajboljih osam nogometnih ekipa svijeta bori se za ovaj prestižni...
Clara Immerwahr03:05 - 04:35
Clara Immerwahr (K. Schuttler) bila je prva žena koja je doktorirala na sveučilištu Breslau. U to doba djevojke nisu išle ni u školu, a žena na biciklu izazivala je sablazan.
Noćni glazbeni program04:35 - 06:03
Prvi dio sadržavat će trosatni blok spotova po odabiru Instituta hrvatske glazbe (IHG), a ostali dio programa sadržavat će arhivski materijal HTV-a, od koncerata do festivala.
POPROCK.HR06:03 - 06:35
Pčelica Maja06:35 - 07:00
Juhuhu
Pjesmice i brojalice
Juhuhu
Simfolije
Juhuhu
Pssst... priča!
Juhuhu
Pjesmice i brojalice
Juhuhu
Vrtuljići07:22 - 07:34
Juhuhu
TV vrtić07:35 - 07:46
Juhuhu
Tajni dnevnik patke Matilde07:48 - 08:00
Juhuhu
Dinoslavci
Juhuhu
Žak i Kvak08:09 - 08:20
Juhuhu
Ninin kutak
Juhuhu
Kronike Matta Hattera08:30 - 08:56
Medvjedići
Ubojice između polova09:02 - 09:30
Na prvi pogled09:30 - 10:10
Žeđ za životom10:10 - 10:50
Čarolija10:50 - 11:45
Čarolija11:45 - 12:40
Svaki dan dobar dan12:40 - 13:35
Degrassi: Novi naraštaj13:35 - 13:55
Degrassi: Novi naraštaj13:55 - 14:30
Tajna dvorišne rasprodaje14:30 - 16:00
Jennifer Shannon (L. Loughlin) ima malu trgovinu antikvitetima i redovito obilazi takozvane "garage sales", na kojima se među gomilom nevrijednih stvari često mogu naći pravi dragulji.
Regionalni dnevnik16:00 - 16:45
Uvijek otvoreni16:45 - 17:20
Sahara s Michaelom Palinom17:20 - 18:15
Bitange i princeze18:15 - 18:50
Hit dana
Sve će biti dobro18:55 - 19:40
POPROCK.HR19:40 - 20:15
Žeđ za životom20:15 - 21:00
Pisma Juliji21:00 - 22:45
Očekujući vjenčanje s Victorom (G. G. Bernal), koji uskoro otvara elitni restoran, mlada Njujorčanka Sophie Hall (A. Seyfried) s njim krene na predbračno putovanje u Veronu.
Završni udarac22:45 - 23:30
Seks i grad23:30 - 00:00
Kronike zločina00:35 - 01:05
Kronike zločina01:05 - 01:30
Kronike zločina01:30 - 02:00
Astro Show02:00 - 03:00
RTL Danas03:00 - 03:40
Kraj programa03:40 - 05:55
Kraj programa.
RTL Danas05:55 - 06:35
Potraga06:35 - 06:55
Lego Ninjago06:55 - 07:25
TV prodaja07:25 - 07:40
Kućice iz snova: Stil života07:40 - 08:40
TV prodaja08:40 - 08:55
Šef na tajnom zadatku08:55 - 09:50
TV prodaja09:50 - 10:05
Lovci na nekretnine10:05 - 11:05
Obožavaj ili prodaj11:05 - 12:05
Kućice iz snova: Stil života12:05 - 13:00
Shopping kraljica13:00 - 14:00
Andrija i Anđelka14:00 - 14:35
Andrija i Anđelka14:35 - 15:05
Kuhinja15:05 - 15:35
Total Wipeout15:35 - 16:30
RTL Vijesti16:30 - 17:00
Lovci na nekretnine17:00 - 17:55
Kućice iz snova: Svijet17:55 - 18:25
RTL Vrijeme
RTL Danas18:30 - 19:10
Potraga19:10 - 19:25
RTL Vrijeme
Pet na pet19:30 - 20:20
Total Wipeout20:20 - 21:20
Andrija i Anđelka21:20 - 21:50
Andrija i Anđelka21:50 - 22:15
RTL Direkt22:15 - 22:50
Kuhinja22:50 - 23:25
Smrt u raju23:25 - 00:35
Još nevjerojatnih ubojstava na prekrasnom karipskom otoku. Detektiv inspektor Richard Poole i njegov tim ponovno rade na slučaju, ali hoće li ikada naučiti voljeti raj?
Iron Man 301:45 - 04:00
Genijalni Tony Stark (Robert Downey Jr.) u ovome se nastavku suprotstavlja neprijatelju čija snaga ne poznaje granice.
Nespojivi04:00 - 04:20
Astro savjetnik04:20 - 05:20
Kraj programa
Dnevnik Nove TV05:30 - 06:25
Psići u ophodnji06:25 - 06:45
Inspektor Rex06:45 - 07:45
Gorski liječnik07:45 - 08:45
TV izlog08:45 - 09:00
IN magazin09:00 - 09:50
Anđeli09:50 - 10:50
Bit ćeš moja10:50 - 13:30
Dva različita svijeta leže na dvjema stranama ulice u Jenikoju. Istodobno i preblizu i predaleko. Što se dogodi kada se dvoje mladih ljudi iz tih svjetova zaljubi?
Nad lipom 3513:30 - 14:00
Vijesti Nove TV
Nad lipom 3514:10 - 14:55
Zauvijek susjedi14:55 - 15:35
Zauvijek susjedi15:35 - 16:15
Lud, zbunjen, normalan16:15 - 17:00
Vijesti Nove TV17:00 - 17:30
IN magazin17:30 - 18:15
Anđeli18:15 - 19:15
Dnevnik Nove TV19:15 - 20:15
Bit ćeš moja20:15 - 22:45
Emir nastoji učvrstiti svoje veze s Tarikom i Zejnep. Kemalovo i Lejlino prijateljstvo došlo je do ključne točke. Nakon nje će se raspasti ili postati još snažnije nego prije.
Lud, zbunjen, normalan22:45 - 23:30
Večernje vijesti - Nova TV23:30 - 23:55
Zoolander23:55 - 01:40
Derek Zoolander je muški supermodel, čija karijera nakon tri godine na vrhuncu slave, te isto toliko nagrada za najboljeg muškog modela godine, kreće silaznom putanjom.
Kronika umjetničkog / kulturnog zbivanja
Koncert00:30 - 07:15
Glazbena emisija koja prikazuje snimke koncerata, od onih klasičnih pa sve do zabavnih.
Bonanza07:15 - 08:05
Miris baruta08:05 - 08:55
Zvjezdane staze: Deep Space 908:55 - 09:40
World for Ransom09:40 - 11:00
Na rubu znanosti11:00 - 11:50
Koncert11:50 - 13:00
Glazbena emisija koja prikazuje snimke koncerata, od onih klasičnih pa sve do zabavnih.
Bonanza13:00 - 13:50
Peti dan13:50 - 14:50
Slikarstvo svijeta
Lijepa vaša14:55 - 15:25
Čigrom oko svijeta15:25 - 15:55
Šahovski komentar15:55 - 16:15
Treći element16:15 - 17:00
Tko preživi, pričat će
Zemlje - ljudi - pustolovine17:05 - 18:00
Miris baruta18:00 - 18:50
Vrijeme je za jazz18:50 - 20:00
Baaria20:00 - 22:05
Redatelj Giuseppe Tornatore (Malena, Cinema Paradiso) predstavlja veličanstvenu priču o životu i ljubavi portretirane kroz nekoliko desetljeća u malom gradiću na Siciliji.
Kronika umjetničkog / kulturnog zbivanja22:05 - 22:40
Prekid programa zbog čitanja22:40 - 23:00
Zvjezdane staze: Deep Space 923:00 - 23:45
Crveno i crno HR23:45 - 00:15
Pravila igre00:00 - 00:25
Pravila igre00:25 - 00:50
Kontrola bijesa00:50 - 01:15
Kontrola bijesa01:15 - 01:40
Odstrel01:40 - 02:35
Krv nije voda02:35 - 03:25
K.T. 203:25 - 03:45
K.T. 203:45 - 04:05
Sudnica04:05 - 05:05
Kraj programa05:05 - 06:30
Kraj programa.
K.T. 206:30 - 06:55
K.T. 206:55 - 07:20
Krv nije voda07:20 - 08:10
TV prodaja08:10 - 08:25
Babybonus08:25 - 08:55
TV prodaja08:55 - 09:10
Ne daj se, Nina!09:10 - 10:05
TV prodaja10:05 - 10:20
Večera za 510:20 - 10:50
Večera za 510:50 - 11:15
TV prodaja11:15 - 11:30
Sudnica11:30 - 12:20
Krv nije voda12:20 - 13:10
K.T. 213:10 - 13:40
K.T. 213:40 - 14:05
Zločinački umovi14:05 - 14:55
Zločinački umovi14:55 - 15:50
Teorija velikog praska15:50 - 16:20
Teorija velikog praska16:20 - 16:45
Dva i pol muškarca16:45 - 17:10
Dva i pol muškarca17:10 - 17:40
Bitka za skladište17:40 - 18:05
Lovci na dražbe18:05 - 18:30
Lovci na dražbe18:30 - 18:55
Paklena zalagaonica18:55 - 19:20
Zalagaonica19:20 - 19:50
Zalagaonica19:50 - 20:15
Zločinački umovi20:15 - 21:05
Zakon i red: Odjel za žrtve21:05 - 22:00
Teorija velikog praska22:00 - 22:20
Teorija velikog praska22:20 - 22:40
Dva i pol muškarca22:40 - 23:05
Dva i pol muškarca23:05 - 23:35
Pravila igre23:35 - 00:00
Navy CIS L. A.00:25 - 01:40
Specijalni agent "G" Callen kameleon je koji se pretvara u bilo koga ne bi li se infiltrirao u kriminalno podzemlje, a njegov je partner specijalni agent Sam Hanna, bivši je američki Navy SEAL.
Tragovi zločina01:40 - 02:35
Tragovi zločina02:35 - 03:05
Šifra zločina03:05 - 03:50
Kraj programa03:50 - 04:20
Pod nož04:20 - 05:00
Pod nož05:00 - 05:50
Kod Ane05:50 - 06:20
Masterchef Hrvatska06:20 - 07:20
Looney Tunes Show07:20 - 07:40
Mornar Popaj07:40 - 08:05
Štrumpfovi08:05 - 08:30
Galerija nakita08:30 - 09:30
TV izlog09:30 - 09:45
Prijatelji09:45 - 10:25
Prijatelji10:25 - 10:40
TV izlog10:40 - 11:10
Preživljavanje udvoje11:10 - 12:10
TV izlog12:10 - 12:25
Glades12:25 - 13:25
TV izlog13:25 - 13:40
Walker, teksaški rendžer13:40 - 14:40
Looney Tunes Show14:40 - 15:05
Mornar Popaj15:05 - 15:30
Štrumpfovi15:30 - 15:55
Navy CIS L. A.15:55 - 17:45
Specijalni agent "G" Callen kameleon je koji se pretvara u bilo koga ne bi li se infiltrirao u kriminalno podzemlje, a njegov je partner specijalni agent Sam Hanna, bivši je američki Navy SEAL.
Vučna služba Miami17:45 - 18:15
Smrtonosni ulov18:15 - 19:10
Preživljavanje udvoje19:10 - 20:00
Navy CIS L. A.20:00 - 21:00
Navy CIS L. A.21:00 - 21:40
Tragovi zločina21:40 - 22:50
Carrie upoznaje Steveove roditelje i prijatelje na otvorenju njegova restorana, a zatim je uklonjena sa slučaja zbog veze sa Steveom, koji je neizravno povezan s mafijom.
Tragovi zločina22:50 - 23:15
Posljednji brod23:15 - 00:00
CMC Vijesti00:00 - 00:15
Maldoror Metal Box00:15 - 00:40
CMC Hitovi00:40 - 01:30
Urbano01:30 - 02:00
Portret CMC02:00 - 02:30
CMC Noć02:30 - 04:00Opustite se uz najbolje hitove...
Top 40 - Domaća lista04:00 - 05:00
CMC Noć05:00 - 07:00Opustite se uz najbolje hitove...
Dobro jutro07:00 - 09:00Uživajte svako jutro uz veselu glazbu na CMC-u! Idealno za razbuđivanje - program CMC-a!
CMC Vijesti09:00 - 09:15
Rock09:15 - 10:00
Back to...10:00 - 10:30
Klapo moja10:30 - 11:00
Top 40 - Domaća lista11:00 - 12:00
Moja pjesma
SMS Jukebox12:10 - 14:00
Kreirajte sami naš glazbeni program uz zabavne i uvijek raspoložene DJ-e...
Top 10 Obrade14:00 - 14:40
CMC festival mix14:40 - 15:30
CMC Hitovi15:30 - 16:00
Retro16:00 - 16:30
Nova ploča16:30 - 17:00
Rap & Hip Hop17:00 - 17:30
Libar17:30 - 18:00
Top 40 - Strana lista18:00 - 19:00
CMC Vijesti19:00 - 19:15
CMC Hitovi19:15 - 20:00
SMS Jukebox20:00 - 00:00
Kreirajte sami naš glazbeni program uz zabavne i uvijek raspoložene DJ-e...
Top.HR00:20 - 01:15
Top Gear01:15 - 02:15
RTL Direkt02:15 - 03:00
Kraj programa03:00 - 09:35
Kraj programa.
RTL Danas09:35 - 09:50
RTL Vrijeme09:50 - 10:30
TV prodaja10:30 - 10:45
Večera za 510:45 - 11:15
Večera za 511:15 - 11:40
TV prodaja11:40 - 11:55
Ellen11:55 - 12:35
Top.HR12:35 - 13:30
TV prodaja13:30 - 13:45
Večer s Jamesom Cordenom13:45 - 14:35
TV prodaja14:35 - 14:50
Top Chef14:50 - 15:30
Kupuj i prodaj15:30 - 16:20
TV prodaja16:20 - 16:35
Top Gear16:35 - 17:35
TV prodaja17:35 - 17:50
Pet na pet17:50 - 18:50
TV prodaja18:50 - 19:05
Večera za 519:05 - 19:35
Večera za 519:35 - 20:00
RTL Danas20:00 - 20:40
RTL Vrijeme
Potraga20:50 - 21:05
Sve u šest21:05 - 21:25
Kupuj i prodaj21:25 - 22:30
U ovom serijalu naši stari poznanici "lovci na nekretnine", braća Drew i Jonathan Scott pomažu vlasnicima da prodaju svoj dom te kupe nove domove iz snova.
Top Chef22:30 - 23:35
Kada naoštre noževe, chefovi kreću u borbu za titulu "Top Chefa". U popularnom američkom televizijskom reality show poznati se chefovi natječu jedan protiv drugog u raznim kulinarskim izazovima.
Večer s Jamesom Cordenom23:35 - 01:15
U 40 minuta James Corden ugošćuje holivudske glumce i velike svjetske glazbene zvijezde u jednom od najpopularnijih dijelova showa - Carpool Karaoke.
Cobra 1100:10 - 01:00
Cobra 1101:00 - 01:45
Kraj programa01:45 - 08:00
Kraj programa.
CSI: New York08:00 - 08:40
CSI: New York08:40 - 09:25
CSI: Miami09:25 - 10:05
CSI: Las Vegas10:05 - 10:50
Monk10:50 - 11:35
Cobra 1111:35 - 12:25
Cobra 1112:25 - 13:10
Oz13:10 - 13:50
Na rubu zakona13:50 - 14:35
CSI: New York14:35 - 15:15
CSI: New York15:15 - 16:00
CSI: Miami16:00 - 16:40
CSI: Las Vegas16:40 - 17:25
Monk17:25 - 18:15
Cobra 1118:15 - 19:00
Cobra 1119:00 - 19:45
Oz19:45 - 20:25
Na rubu zakona20:25 - 21:10
CSI: New York21:10 - 21:50
CSI: New York21:50 - 22:30
CSI: Miami22:30 - 23:10
CSI: Las Vegas23:10 - 23:55
Cobra 1123:55 - 00:45
Ponos Ratkajevih00:25 - 01:15
Cure iz susjedstva01:15 - 01:40
Kraj programa01:40 - 10:30
Kraj programa.
Voljeni dr. Martini10:30 - 11:25
Voljeni dr. Martini11:25 - 12:20
Naša mala klinika12:20 - 13:00
Budva na pjeni od mora13:00 - 13:45
Budva na pjeni od mora13:45 - 14:30
Elif14:30 - 15:20
Voljeni dr. Martini15:20 - 16:10
Voljeni dr. Martini16:10 - 17:00
Naša mala klinika17:00 - 17:45
Ponos Ratkajevih17:45 - 18:30
Ponos Ratkajevih18:30 - 19:05
Budva na pjeni od mora19:05 - 19:50
Budva na pjeni od mora19:50 - 20:30
Elif20:30 - 21:25
Voljeni dr. Martini21:25 - 22:15
Voljeni dr. Martini22:15 - 23:05
Naša mala klinika23:05 - 23:50
Ponos Ratkajevih23:50 - 00:25
Nogomet - HNL00:55 - 02:40
Povijesni prvi naslov prvaka Hrvatske slavio je splitski Hajduk 1992. godine. Liga danas broji 10 momčadi u četverokružnom sistemu natjecanja.
Nogomet - 2. HNL02:40 - 04:25
Drugi nogometni rang profesionalnih klubova u Hrvatskoj od samih početaka Hrvatske lige nudi možda ne kvalitetom, ali sigurno borbenošću i nepredvidivosti mnogo toga za svakog ljubitelja nogometa.
Malonogometni turnir Ivanić - Sportom protiv droge04:25 - 06:25
Olimpijske igre06:25 - 07:00
Hokej na travi PH (Ž)07:00 - 10:20
Sports max10:20 - 10:45
Jedriličarstvo10:45 - 11:55
Tko se nije upoznao sa ovim sportom, sada je pravi trenutak. Za ovu utrku je potrebna savršena psihička i fizička sprema, ali prije svega hrabrost.
Sportske vijesti
Vijesti AJB12:00 - 12:30
Oni pobjeđuju - Roger Federer12:30 - 13:00
Kratke Vijesti Al Jazeera Balkans
Linije razdvajanja13:05 - 13:30
Ugrožena većina13:30 - 14:00
Sportske vijesti14:00 - 14:30
Svijet automoto nautike14:30 - 15:00
Australski nogomet15:00 - 15:15
Sportska emisija, gost Josip Glasnović15:15 - 15:55
Sportske vijesti
Vijesti AJB16:00 - 17:00
Sportske vijesti
Rally17:05 - 18:00
Mininogomet, EP finale: Rusija - Češka18:00 - 19:15
Hrvanje19:15 - 19:45
Rally19:45 - 20:55
Rally je vrsta utrka automobila koja se odvija na javnim ili privatnim putevima i u kojima se natječu modificirani ili specijalno napravljeni cestovni automobili.
Sportske vijesti
Vijesti AJB21:00 - 21:30
Kontekst21:30 - 22:00
Vijesti AJB22:00 - 23:00
Sportska emisija, gost Josip Glasnović23:00 - 23:25
Streljaštvo23:25 - 23:55
Streljaštvo23:55 - 00:25
Alf00:25 - 00:55
Naš prijatelj Charley00:55 - 01:45
Lovci na misterije01:45 - 02:10
Lovci na misterije02:10 - 02:35
Divlji boravak02:35 - 03:25
Top lista dječje televizije03:25 - 04:30
Pogledajte top listu najboljih glazbenih hitova koje pjevaju dječji zborovi iz cijele Hrvatske!
Kraj programa04:30 - 05:00
Hitovi dječje televizije05:00 - 05:30
Top lista dječje televizije05:30 - 06:35
Pogledajte top listu najboljih glazbenih hitova koje pjevaju dječji zborovi iz cijele Hrvatske!
Hitovi dječje televizije06:35 - 07:05
Pocoyo07:05 - 07:20
Pustolovine braće Kratt07:20 - 07:40
Kockići07:40 - 09:00
"Kockići" je zajednički naziv jutarnjeg programa RTL Kockice koji je u potpunosti posvećen najmlađoj djeci. "Kockići" donose crtane filmove i zabavne emisije.
Crtež dana
Svemoguća Kim09:05 - 09:30
Majstor Mate09:30 - 09:50
Doktorica pliško09:50 - 10:15
Violetta10:15 - 11:00
Crtalica
Garfield i prijatelji11:10 - 11:35
Yu-Gi-OH! Zexal11:35 - 12:00
Cocco Bill12:00 - 12:15
Cocco Bill12:15 - 12:30
Fora Patrola12:30 - 12:50
Pink Panther12:50 - 13:15
Vremeplov
Mali znanstvenici13:20 - 13:45
Yu-Gi-OH! Zexal13:45 - 14:10
Kreativni kutak
Fora Patrola14:15 - 14:35
Skitalica - pitalica
Pink Panther14:40 - 15:05
Bipsići15:05 - 15:30
Crtalica
Lego Nexo Knights15:40 - 16:00
Pustolovine braće Kratt16:00 - 16:25
Super Wings!
Super Wings!
Idemo u ZOO
Svemoguća Kim16:55 - 17:20
Majstor Mate17:20 - 17:45
Doktorica pliško17:45 - 18:05
Violetta18:05 - 18:50
Crtež dana
Baka priča najljepše priče
Garfield i prijatelji19:05 - 19:30
Bipsići19:30 - 19:55
Naša mala klinika19:55 - 20:55
Crveni patuljak20:55 - 21:25
Crveni patuljak21:25 - 21:55
Najbolji ninja ratnici21:55 - 22:55
Will i Grace22:55 - 23:25
Will i Grace23:25 - 23:55
Alf23:55 - 00:25
Dnevnik00:00 - 00:40
Tema dana00:40 - 00:52
Vrijeme RH - sutra
HAK - promet info
Vrijeme Europa - sutra
Poslovne vijesti
Vijesti
Vijesti iz kulture
Županijska panorama01:15 - 01:30
Županijska panorama01:30 - 01:45
Županijska panorama01:45 - 02:00
Dnevnik02:00 - 02:15
Županijska panorama02:15 - 02:30
Županijska panorama02:30 - 02:45
Županijska panorama02:45 - 03:00
Vijesti
Studio 403:05 - 03:50
Bez komentara
Vijesti na engleskom jeziku
Vijesti
Turistička klasa04:05 - 04:35
Znanstveni krugovi04:35 - 05:00
Vijesti na engleskom jeziku
Regionalni dnevnik05:05 - 05:45
DW: Shift05:45 - 06:00
Vijesti na engleskom jeziku
Dnevnik06:05 - 06:45
Tema dana06:45 - 06:57
Bez komentara
Vijesti
Abeceda zdravlja
Poslovne vijesti
Vijesti iz kulture
U mreži Prvog07:30 - 08:00
Vijesti
Otvoreno08:05 - 08:50
Bajkovita Hrvatska
Bez komentara
Vrijeme RH - danas
Vrijeme Europa - danas
Studio 4
Vijesti
Vrijeme RH - danas
Studio 4
Studio 409:10 - 09:30
Vijesti
Financijalac
Studio 409:45 - 10:00
Vijesti
Studio 410:10 - 11:00
Vijesti
Studio 411:10 - 11:30
Vijesti
DW11:34 - 12:00
Dnevnik12:00 - 12:15
Sport
Vrijeme
Studio 412:20 - 13:00
Vijesti
Studio 413:10 - 13:30
Vijesti
Studio 413:32 - 14:00
Vijesti
Studio 4
Vijesti na engleskom jeziku
Studio 414:15 - 15:00
Vijesti
Studio 4
U mreži Prvog15:15 - 15:45
Vijesti iz kulture
Bez komentara
Vrijeme RH - danas
Vrijeme Europa - danas
Regionalni dnevnik16:00 - 16:40
TV student16:40 - 16:55
Poslovne vijesti
Vijesti17:00 - 17:15
Županijska panorama17:15 - 17:30
Županijska panorama17:30 - 17:45
Županijska panorama17:45 - 18:00
Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
Županijska panorama18:10 - 18:25
Županijska panorama18:25 - 18:40
Županijska panorama18:40 - 18:55
Bez komentara
Vrijeme RH - sutra
Vrijeme Europa sutra
Dnevnik 2 - uz hrvatski znakovni jezik19:00 - 19:40
Vrijeme RH - sutra
Vrijeme Europa - sutra
Poslovne vijesti
Tema dana19:47 - 19:59
HAK - promet info
Studio 420:00 - 20:45
Financijalac
Bez komentara
Vrijeme RH sutra
Vrijeme Europa sutra
Vijesti na engleskom jeziku
CERN: U potrazi za Božjom česticom21:09 - 22:00
Vijesti
Regionalni dnevnik22:10 - 22:50
Abeceda zdravlja
Vijesti
Labirint23:05 - 23:40
Kulturna baština23:40 - 23:55
Bez komentara
Vrijeme RH - sutra
Vrijeme Europa - sutra
Hrvatska himna
Izdvojeno00:02 - 00:25
Kerigma00:25 - 01:30Aktualne, zanimljive i raznolike teme sa zanimljivim gostima pozivaju nas na razmišljanje, ohrabruju nas i jačaju nadu.
Vijesti Iz Svete Zemlje01:30 - 02:15
Vjera i nada02:15 - 03:00
Prosudbe03:00 - 04:00
Izdvojeno04:00 - 04:30
Heroji Vukovara04:30 - 05:45
Dokumentarna serija od 10 nastavaka "Heroji Vukovara" kroz priče boraca s prve crte obrane grada opisuje vukovarsku bitku. Vidjet ćemo kako je organizirana obrana jednog od glavnih dijelova...
Naši stariji susjedi05:45 - 06:45
Kimbulu -misija u zemlji pjesme06:45 - 07:45
Minute za tebe
Katolički kalendar07:50 - 08:15
Zgode Emily i Alexandera08:15 - 08:40
Tjedni vrtuljak08:40 - 09:00
Mali veliki09:00 - 09:15
Izdvojeno09:15 - 09:30
Vijesti Iz Svete Zemlje09:30 - 10:00
Prosudbe10:00 - 11:00
Padre Pio11:00 - 12:00
Molitva Anđeo Gospodnji12:00 - 12:15
Kimbulu - misija u zemlji pjesme12:15 - 13:00
Minute za tebe
Katolički kalendar
Izdvojeno13:15 - 13:30
Vijesti Iz Svete Zemlje13:30 - 14:00
Vina Croatia14:00 - 15:00
Zlatni savjeti15:00 - 15:30
Rim čuvar vjere15:30 - 16:00
Susret u Riječi16:00 - 17:00
Prosudbe17:00 - 18:00
Minute za tebe
Katolički kalendar
Izdvojeno18:15 - 18:30
Blagoslovljen tek18:30 - 19:15
Susret -darivanje Boga čovjeku19:15 - 20:00
Šahovnica20:00 - 21:15
Obilježeni križem21:15 - 22:00
Jeste li znali?22:00 - 23:00
Torinsko platno23:00 - 00:00
Powered by: