Želim OptiTV

OptiTV vodič

Sri
27.05.
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
Gospoda i drugovi00:26 - 01:53U povodu pedesete obljetnice zagrebačkog kazališta Kerempuh na rasporedu je snimka predstave premijerno prikazane 1988.
Mućke01:53 - 02:23
Svaki dan dobar dan02:23 - 02:51
Društvena mreža02:51 - 03:05
Društvena mreža: Otpad naš svagdašnji03:05 - 03:56
Turistička klasa03:56 - 04:20
Dr. Oz04:20 - 05:02
Hrvatska uživo05:02 - 05:52
Rame uz rame05:52 - 06:41
TV kalendar06:41 - 06:55
Dobro jutro, Hrvatska06:55 - 09:22
Od ponedjeljka do petka u stiliziranom ugođaju "dnevnog boravka" s pogledom na Zagreb vedro i informativno uvodit će gledatelje u dan koji je pred njima.
Hanna, slušaj svoje srce09:22 - 10:10
Na vodenome putu10:10 - 10:57
Dr. Oz10:57 - 11:44
TV kalendar11:44 - 12:00
Dnevnik12:00 - 12:15
Sport
Vrijeme
Rame uz rame12:23 - 13:11
Svaki dan dobar dan13:11 - 13:42
Potrošački kod13:42 - 14:12
Jezik za svakoga14:12 - 14:24
Društvena mreža14:24 - 15:31
"Društvena mreža" obrađivat će teme posvećene umirovljenicima, znanosti, obrazovanju i zdravlju.
Eko zona15:31 - 15:59
Mućke15:59 - 16:35
Hrvatska uživo16:35 - 17:31
Nasi i vasi17:31 - 18:09
Potjera18:09 - 19:00
Dnevnik19:00 - 19:56
Vrijeme
Loto 7/39
Apokalipsa20:06 - 21:01
Downton Abbey21:01 - 21:51
Bajkovita Hrvatska
Dnevnik22:00 - 22:20
Sport
Vrijeme
Otvoreno22:31 - 23:23
Šutnja23:23 - 01:15
Uskrs fest 2015.00:18 - 01:55
Uskrs fest, najstariji festival popularne duhovne glazbe koji više od tri desetljeća slavi Kristovo uskrsnuće, održan je na Bijelu nedjelju u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog.
Noćni glazbeni program01:55 - 02:40
Noćni glazbeni program02:40 - 05:59
Prvi dio sadržavat će trosatni blok spotova po odabiru Instituta hrvatske glazbe (IHG), a ostali dio programa sadržavat će arhivski materijal HTV-a, od koncerata do festivala.
Juhuhu
TV vrtić
Moomini
Juhuhu
Mouk06:20 - 06:31
Čudonija06:31 - 06:42
Juhuhu
Pipi Duga Čarapa06:44 - 07:08
Juhuhu
TV vrtić
Zoološki prilaz broj 6407:20 - 07:31
Juhuhu
Fungi
Juhuhu
Danica
Priče i legende iz podmorja, crtana serija
Tobijin putujući cirkus
Juhuhu
Kapetan Clark08:03 - 08:15
Krtić prikazuje
Juhuhu
Vedranovi velikani
Grčka mitologija08:31 - 08:54
Juhuhu
Medvjedići
David Attenbourgh: Čuda prirode09:09 - 09:32
Prugasti prijatelji
Dečki iz dvorca
Action Man09:48 - 10:10
Čarobna ploča10:10 - 10:21
Školski sat10:21 - 10:47
Boli glava10:47 - 11:05
Generacija Y11:05 - 11:34
Kuhajmo zajedno
Zavolite svoj dom11:43 - 12:33
Junak u kuhinji12:33 - 12:58
Tea Mamut
Velečasni Brown13:07 - 14:03
Sam svoj redatelj14:03 - 15:33
Blake Gardner (J. Sisto) ponaša se kao da je njegov život film. Što god radi, obraća se svojoj nevidljivoj publici, a sam sebe smatra filmskim junakom.
Preuredi pa prodaj!15:33 - 16:00
Regionalni dnevnik16:00 - 16:29
Za stolom s Mimi16:29 - 16:55
Village Folk16:55 - 17:09
Medvjedići
David Attenbourgh: Čuda prirode17:19 - 17:41
Prugasti prijatelji
Dečki iz dvorca17:48 - 18:00
Kod Sunca u šest18:00 - 18:56
Pssst... priča!
Čudonija19:05 - 19:16
Juhuhu
Moomini
U vrtu pod zvijezdama19:26 - 20:00
Nogomet - Europska liga20:00 - 20:45
Nogomet - Europska liga20:45 - 22:39
Branitelj naslova Sevilla i ukrajinski Dnipro u Varšavi će odlučiti o osvajaču ovosezonske Europske lige. Ne propustite pogledati mogu li Ukrajinci u svom prvom povijesnom europskom finalu...
Nogomet - Europska liga22:39 - 23:00
Vrijeme
Kad sam bio pjevač23:07 - 00:55
U noćnom klubu u Clermont-Ferrandu redovito nastupa pjevač zabavne glazbe Alain Moreau (G. Depardieu). Iako nema prevelike bojazni od gubitka angažmana osjeća da stari i da više nije u pravoj...
Kosti00:35 - 01:30
Heroji iz strasti01:30 - 02:20
Astro Show02:20 - 03:20
RTL Danas03:20 - 04:05
Kraj programa04:05 - 05:50
Kraj programa.
RTL Danas05:50 - 06:35
Virus attack06:35 - 06:50
Chuggington06:50 - 07:15
Sve u šest07:15 - 07:45
TV prodaja07:45 - 08:00
Pet na pet08:00 - 08:45
TV prodaja08:45 - 09:05
Hitna služba09:05 - 10:00
TV prodaja10:00 - 10:15
Pomorska ophodnja10:15 - 11:10
JAG11:10 - 12:10
TV prodaja12:10 - 12:25
Hitna služba12:25 - 13:30
"Hitna služba" prati živote osoblja hitne službe i liječnika u čikaškoj okružnoj općoj bolnici na odjelu za hitnu medicinu i traumatologiju. Odluke se donose u djeliću sekunde.
Shopping kraljica13:30 - 14:25
Kolo sreće14:25 - 15:25
Kriza15:25 - 15:55
Kriza15:55 - 16:30
RTL Vijesti16:30 - 17:00
Shopping kraljica17:00 - 18:00
Sve u šest18:00 - 18:30
RTL Danas18:30 - 19:10
RTL Vrijeme
Pet na pet19:15 - 20:00
Kolo sreće20:00 - 21:00
Kriza21:00 - 21:40
Kriza21:40 - 22:15
RTL Direkt22:15 - 22:45
Bez traga22:45 - 23:50
Abby Buckman, trogodišnja kći Angele i Matthewa, nestala je dok je s dadiljom išla u park. Tim posumnja da bi Angelin posao u ministarstvu mogao biti uzrok otmice.
Dr. House23:50 - 00:45
Ubojstvo u Bijeloj kući00:50 - 02:35
Detektiv odjela za umorstva, Harlan Regis (W. Snipes), pozvan je u Bijelu kuću da istraži ubojstvo jedne od djelatnica. No Nick Spikings (D. Benzali) pokušava ga svim silama udaljiti sa slučaja.
Opasna igra02:35 - 03:25
Astro savjetnik03:25 - 04:25
Kraj programa
Dnevnik Nove TV04:30 - 05:15
inMagazin05:15 - 05:45
Ever After High
Traktor Tom05:50 - 06:15
Pčelica Maja
Nad lipom 3506:25 - 08:00
Uz mnoštvo viceva i skečeva okosnicu showa predstavlja lokal u prizemlju zgrade i pripadajuća mu terasa na kojoj ne baš tiho nastupaju gostujući pjevači.
TV izlog08:00 - 08:15
Zauvijek susjedi08:15 - 08:50
Zauvijek susjedi08:50 - 09:25
TV izlog09:25 - 09:40
Crna ruža09:40 - 10:40
inMagazin10:40 - 11:30
Nad lipom 3511:30 - 12:55
U ovotjednom humoristično glazbenom showu nastupit će Maja Šuput, Leteći odred i legendarne Gazde. Miki (Nives Ivanković) je zabrinuta koliko u Zagrebu ima malo Zagrepčana.
Najbolje godine12:55 - 13:55
Zauvijek susjedi13:55 - 14:45
Zauvijek susjedi14:45 - 15:05
Lud, zbunjen, normalan15:05 - 15:55
Kud puklo da puklo15:55 - 17:00
U središtu priče su rendžer nacionalnog parka Damir (Momčilo Otašević) i doktorica Katarina (Mirna Medaković) koja zbog djedove oporuke dolazi živjeti u Oštrovac.
Vijesti Nove TV17:00 - 17:30
inMagazin17:30 - 18:15
Najbolje godine18:15 - 19:15
Dnevnik Nove TV19:15 - 20:10
Crna ruža20:10 - 21:05
Kud puklo da puklo21:05 - 22:10
Dok su se Mile i Zdenka privremeno uselili k Stipi, deložirani Sveto i Barbara dogovorili su s Mirkom preseljenje u Župni ured, gdje Sveto pada u potpunu depresiju.
Dva smo svijeta različita22:10 - 22:55
Vijesti Nove TV22:55 - 23:20
Invazija23:20 - 01:15
Kad u Washingtonu psihijatrica (Nicole Kidman) otkrije da podrijetlo epidemije nije zemaljsko, mora zaštititi svog sina koji bi mogao zaustaviti epidemiju.
TV kalendar
Vrijeme je za jazz00:30 - 07:05
Prikazujemo 350. emisiju Vrijeme je za jazz iz veljače 2004. godine u kojoj je gostovala poznata pjevačica Tamara Obrovac.
Zamršeni tango
Maskirani Charlie07:15 - 07:30
Bonanza07:30 - 08:20
Zona sumraka08:20 - 08:49
Krajnje odredište dizajn08:49 - 09:15
Hrvatsko podmorje09:15 - 09:45
Let nad Hrvatskom09:45 - 10:19
Peti dan10:19 - 11:19
Treća runda11:19 - 11:50
Knjiga ili život
SFF Intervju: Steve Keen12:00 - 12:19
Vrijeme je za jazz12:19 - 13:30
Prikazujemo 350. emisiju Vrijeme je za jazz iz veljače 2004. godine u kojoj je gostovala poznata pjevačica Tamara Obrovac.
Trikultura13:30 - 14:00
Skica za portret
Perry Mason14:10 - 15:00
Krajnje odredište dizajn15:00 - 15:26
Ludo sretni15:26 - 16:51
Kaja, učiteljica njemačkog jezika u lokalnoj školi živi naoko uobičajeni, idilični obiteljski život u norveškom gradiću uz svog sina i muža. U njihovu blizinu doseli danski bračni par.
Trbuh Zagreba16:51 - 17:16
Na vodenome putu17:16 - 18:01
Bonanza18:01 - 18:49
TV kalendar18:49 - 19:01
Koncert19:01 - 20:12
Glazbena emisija koja prikazuje snimke koncerata, od onih klasičnih pa sve do zabavnih.
Zbog, zbog jedne žene20:12 - 21:55
Rémi (J. Charrier) je zgodan i šarmantan mladić koji živi životom velikog zavodnika skačući iz jedne ljubavne pustolovine u drugu. Jedno jutro susretne bivšu ljubavnicu Chloé (J. Mayniel).
Knjiga ili život
Intervju tjedna22:05 - 22:35
SFF Intervju - Baskhar Sunkhara22:35 - 22:50
Animatik22:50 - 23:39
Psihološki pristup23:39 - 00:30
Kako sam upoznao vašu majku00:05 - 00:35
Svijet prema Jimu00:35 - 01:00
Svijet prema Jimu01:00 - 01:25
Svi vole Raymonda01:25 - 01:55
Svi vole Raymonda01:55 - 02:20
Svi vole Raymonda02:20 - 02:40
Svi vole Raymonda02:40 - 03:05
Krv nije voda03:05 - 03:45
K.T. 203:45 - 04:10
K.T. 204:10 - 04:35
Kraj programa04:35 - 07:10
Kraj programa.
Zabranjena ljubav07:10 - 07:35
Zabranjena ljubav07:35 - 08:00
K.T. 208:00 - 08:30
K.T. 208:30 - 08:55
TV prodaja08:55 - 09:10
Krv nije voda09:10 - 10:05
TV prodaja10:05 - 10:20
RTL liga10:20 - 11:30
Uzbuđenja na hrvatskim prvoligaškim nogometnim travnjacima od 8. rujna pratimo ponovno na nacionalnoj televiziji! Nakon odigranih utakmica na stadionima, nogometna zbivanja sele se u studio.
TV prodaja11:30 - 11:45
Zabranjena ljubav11:45 - 12:15
Zabranjena ljubav12:15 - 12:45
TV prodaja12:45 - 13:00
Večera za 513:00 - 13:50
Krv nije voda13:50 - 14:50
K.T. 214:50 - 15:15
K.T. 215:15 - 15:45
Chuck15:45 - 16:30
Simpsoni16:30 - 17:00
Simpsoni17:00 - 17:30
Kontrola bijesa17:30 - 17:55
Kontrola bijesa17:55 - 18:25
Kako sam upoznao vašu majku18:25 - 18:45
Kako sam upoznao vašu majku18:45 - 19:15
Teorija velikog praska19:15 - 19:40
Teorija velikog praska19:40 - 20:05
Simpsoni20:05 - 20:30
Simpsoni20:30 - 21:00
Kontrola bijesa21:00 - 21:25
Kontrola bijesa21:25 - 21:55
Teorija velikog praska21:55 - 22:15
Teorija velikog praska22:15 - 22:35
Will i Grace22:35 - 23:05
Will i Grace23:05 - 23:35
Kako sam upoznao vašu majku23:35 - 00:05
Navy CIS00:10 - 01:00
2401:00 - 01:45
Osumnjičeni01:45 - 02:30
Glades02:30 - 03:15
2403:15 - 03:55
Kraj programa03:55 - 06:20
Kraj programa.
Kod Ane
Kod Ane
Naša mala klinika06:40 - 07:25
Princ iz Bel-Aira07:25 - 07:45
Patak Frka07:45 - 08:10
Zekoslav Mrkva
Salome08:20 - 09:10
TV izlog09:10 - 09:25
Salome09:25 - 10:10
TV izlog10:10 - 10:25
Kad srce kaže da10:25 - 11:15
TV izlog11:15 - 11:30
Kod Ane11:30 - 11:45
Kod Ane11:45 - 12:00
Naša mala klinika12:00 - 12:55
TV izlog12:55 - 13:10
Princ iz Bel-Aira13:10 - 13:40
2413:40 - 14:30
Glades14:30 - 15:20
TV izlog15:20 - 15:35
Osumnjičeni15:35 - 16:30
Navy CIS16:30 - 17:20
Navy CIS17:20 - 18:10
Mala nevjesta18:10 - 18:35
Mala nevjesta18:35 - 19:00
Mala nevjesta19:00 - 19:25
Mala nevjesta19:25 - 20:00
Navy CIS20:00 - 20:50
Navy CIS20:50 - 21:35
Osumnjičeni21:35 - 22:25
Glades22:25 - 23:15
Navy CIS23:15 - 00:05
CMC Vijesti
CMC Hitovi00:10 - 01:00
Rap & Hip Hop01:00 - 01:30
Urbano01:30 - 02:00
Love02:00 - 02:30
CMC Noć02:30 - 04:00
Top 40 - Strana lista04:00 - 05:00
CMC Noć05:00 - 07:00
Dobro jutro07:00 - 09:00Uživajte svako jutro uz veselu glazbu na CMC-u! Idealno za razbuđivanje - program CMC-a!
CMC Vijesti
Strana vs. Domaća09:10 - 10:00
Nova ploča10:00 - 10:30
90'10:30 - 11:00
Top 40 - Strana lista11:00 - 12:00
Tjedan autora
SMS Jukebox12:10 - 14:00
Top 10 Retro14:00 - 14:40
CMC Mix14:40 - 15:30
Portret CMC15:30 - 16:00
Tambura16:00 - 16:30
Pop CMC16:30 - 17:00
Demo17:00 - 17:30
Café 2417:30 - 18:00
Rock - Nekad i sad18:00 - 18:30
Love18:30 - 19:00
CMC Vijesti19:00 - 19:15
Ususret CMC festivalu19:15 - 19:40
CMC Hitovi19:40 - 20:00
SMS Jukebox20:00 - 00:00
Šef na tajnom zadatku00:20 - 01:05
David Rocco: Dolce Vita01:05 - 01:25
Kraj programa01:25 - 10:15
Kraj programa.
Večera za 510:15 - 10:40
Večera za 510:40 - 11:10
TV prodaja11:10 - 11:25
Sudnica11:25 - 12:15
TV prodaja12:15 - 12:30
Dvornikovi12:30 - 13:15
Nadreality show13:15 - 14:15
TV prodaja14:15 - 14:30
David Rocco: Dolce Vita14:30 - 14:55
TV prodaja14:55 - 15:10
Lovci na nekretnine15:10 - 15:55
TV prodaja15:55 - 16:10
Ellen16:10 - 16:55
TV prodaja16:55 - 17:10
Šef na tajnom zadatku17:10 - 17:55
TV prodaja17:55 - 18:10
Sudnica18:10 - 19:00
Večera za 519:00 - 19:30
Večera za 519:30 - 20:00
RTL Danas20:00 - 20:40
RTL Vrijeme
Sve u šest20:45 - 21:10
Ljubav je na selu21:10 - 22:00
Javne tajne22:00 - 22:40
Ellen22:40 - 23:20
Lovci na nekretnine23:20 - 00:05
FBI istraga00:15 - 01:05
Cobra 1101:05 - 01:50
Cobra 1101:50 - 02:35
Oz02:35 - 03:30
Na rubu zakona03:30 - 04:20
Kraj programa04:20 - 07:35
Kraj programa.
CSI: New York07:35 - 08:15
CSI: New York08:15 - 08:55
CSI: Miami08:55 - 09:40
CSI: Las Vegas09:40 - 10:25
FBI istraga10:25 - 11:15
Cobra 1111:15 - 12:05
Cobra 1112:05 - 12:55
Oz12:55 - 13:45
Na rubu zakona13:45 - 14:30
CSI: New York14:30 - 15:10
CSI: New York15:10 - 15:50
CSI: Miami15:50 - 16:35
CSI: Las Vegas16:35 - 17:20
FBI istraga17:20 - 18:10
Cobra 1118:10 - 19:00
Cobra 1119:00 - 19:45
Oz19:45 - 20:35
Na rubu zakona20:35 - 21:20
CSI: New York21:20 - 22:00
CSI: New York22:00 - 22:40
CSI: Miami22:40 - 23:25
CSI: Las Vegas23:25 - 00:10
Avenida Brasil07:55 - 08:45
Avenida Brasil08:45 - 09:35
Sulejman Veličanstveni09:35 - 10:30
Sulejman Veličanstveni10:30 - 11:20
Divlja ruža11:20 - 12:00
Villa Maria12:00 - 12:40
Zabranjena ljubav12:40 - 13:10
Zabranjena ljubav13:10 - 13:35
Avenida Brasil13:35 - 14:25
Avenida Brasil14:25 - 15:15
Sulejman Veličanstveni15:15 - 16:10
Sulejman Veličanstveni16:10 - 17:00
Odbačena17:00 - 17:25
Odbačena17:25 - 17:45
Divlja ruža17:45 - 18:25
Villa Maria18:25 - 19:05
Zabranjena ljubav19:05 - 19:35
Zabranjena ljubav19:35 - 20:00
Avenida Brasil20:00 - 20:50
Avenida Brasil20:50 - 21:40
Divlja ruža21:40 - 22:20
Odbačena22:20 - 22:45
Odbačena22:45 - 23:15
Kraj programa23:15 - 07:55
Kraj programa.
Nogomet - MAXtv Prva liga02:20 - 04:00Rijeka - Osijek
Nogomet - MAXtv Prva liga04:00 - 06:00Hajduk - Zagreb
Svjetski kup u obaranju ruke06:00 - 07:00
Nogomet - MAXtv Prva liga07:00 - 09:10Slaven Belupo - Zadar
Riječke utrke09:10 - 09:35
Sportske vijesti09:35 - 09:50
Nogomet - MAXtv Prva liga09:50 - 12:05Rijeka - Osijek
Svijet automoto nautike12:05 - 12:35
Sportske vijesti
U ritmu Rija12:45 - 13:30
Sportske vijesti13:30 - 13:55
Nogomet - MAXtv Prva liga13:55 - 16:00Istra 1961 - Dinamo
Vijesti AJB16:00 - 17:00
Školska liga17:00 - 17:30
Sport report17:30 - 18:00
Istinom do gola18:00 - 19:10emisija
Maraton19:10 - 20:15Pariz
Školska liga20:15 - 21:00
Vijesti AJB21:00 - 21:30
Kontekst21:30 - 22:00
Vijesti AJB22:00 - 23:10
Sport nedjeljom23:10 - 00:40emisija
Nova00:00 - 01:00
Top lista dječje televizije01:00 - 02:05
Pogledajte top listu najboljih glazbenih hitova koje pjevaju dječji zborovi iz cijele Hrvatske!
Hitovi dječje televizije02:05 - 02:35
Kraj programa02:35 - 07:05
Kraj programa.
Hitovi dječje televizije07:05 - 07:35
Braća Koale
Pocoyo07:45 - 08:00
Kockići08:00 - 09:35
"Kockići" je zajednički naziv jutarnjeg programa RTL Kockice koji je u potpunosti posvećen najmlađoj djeci. "Kockići" donose crtane filmove i zabavne emisije.
Crtalica
Hlapićeve nove zgode09:40 - 10:04
Crtež dana
Najljepše bajke svijeta10:05 - 10:30
Kuća boga Anubisa10:30 - 10:55
Fora Patrola10:55 - 11:20
Nekoć davno... Čovjek11:20 - 12:10
RollBots12:10 - 12:35
Škola za vampire12:35 - 13:00
Crvene kapice13:00 - 13:50
Vremeplov
Mali znanstvenici13:55 - 14:20
Mr. Bean
Najljepše bajke svijeta14:30 - 14:55
Nekoć davno... Čovjek14:55 - 15:45
Crtalica
RollBots15:50 - 16:15
Škola za vampire16:15 - 16:40
Johnny Test16:40 - 17:05
Tenkai vitezovi17:05 - 17:30
Kreativni kutak
Mali znanstvenici17:40 - 18:05
Kuća boga Anubisa18:05 - 18:30
Fora Patrola18:30 - 18:55
Crtalica
Idemo u ZOO
Hlapićeve nove zgode19:05 - 19:30
Oggy i žohari19:30 - 19:49
Crtež dana
Baka priča najljepše priče
Naš prijatelj Charley20:00 - 21:00
Divlji u srcu21:00 - 22:00
Everwood22:00 - 23:00
Ponos Ratkajevih23:00 - 00:00
Vijesti
Dokumentarne reportaže iz DJH
Županijska panorama00:13 - 00:28
Županijska panorama00:28 - 00:43
Županijska panorama00:43 - 00:58
Bez komentara: Koprivnica, označavanje muzejskih predmeta
Vijesti
Eurovijesti
Poslovne vijesti
Bez komentara: Kina, bicikli od bambusove trske
Županijska panorama01:15 - 01:30
Županijska panorama01:30 - 01:45
Županijska panorama01:45 - 02:03
Vijesti iz kulture
Hrvatska uživo02:10 - 03:00
Dnevnik03:00 - 03:50
Vijesti na engleskom jeziku
Eurovijesti
Glas za čovjeka04:00 - 04:30
Druga strana04:30 - 05:00
Piramida05:00 - 06:00
Vijesti
Studio 406:05 - 06:50
Izjava dana
Dokumentarna reportaža
Vijesti
Vrijeme RH - danas + biometeorološka prognoza
Bez komentara
Vrijeme EU - danas
Vijesti iz kulture
Knjiga ili život
Poslovne vijesti
Glas domovine07:30 - 07:55
Dokumentarna reportaža
Vijesti
Vrijeme RH - danas
Bez komentara
Vrijeme EU - danas
Eurovijesti
Studio 408:15 - 09:00
Vijesti
Vrijeme RH - danas
Bez komentara
Vrijeme EU - danas
Govornica09:10 - 09:30
Prijenos zasjedanja Sabora09:30 - 10:00
Vijesti
Prijenos zasjedanja Sabora10:05 - 11:00
Vijesti
Prijenos zasjedanja Sabora11:05 - 12:00
Vijesti
Prijenos zasjedanja Sabora12:05 - 13:00
Vijesti
Prijenos zasjedanja Sabora13:05 - 13:30
U mreži Prvog13:30 - 14:00
Vijesti na engleskom jeziku
Govornica14:05 - 14:25
Iz naše arhive: Češljanje Jadrana14:25 - 14:53
Vijesti iz kulture
Vijesti
Eurovijesti
Sport
Dokumentarna reportaža
Dokumentarne reportaže iz DJH
A sada Vlada15:30 - 16:00
Regionalni dnevnik16:00 - 16:25
Bajkovita Hrvatska
Druga strana16:31 - 16:56
Eurovijesti
Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
Vrijeme RH - sutra
Bez komentara
Vrijeme Europa - sutra
Županijska panorama17:15 - 17:30
Županijska panorama17:30 - 17:45
Županijska panorama17:45 - 18:00
Vijesti
Vrijeme RH - sutra
Bez komentara
Vrijeme EU - sutra
Županijska panorama18:15 - 18:30
Županijska panorama18:30 - 18:45
Županijska panorama18:45 - 19:00
Dnevnik19:00 - 19:52
Vrijeme RH - sutra
Bajkovita Hrvatska
Vrijeme Europa - sutra
Vijesti na engleskom jeziku
Eurovijesti
Studio 420:10 - 20:55
Dokumentarna reportaža
Vijesti21:00 - 21:15
Predavanje prof. J.E.Stiglitza: Euro, europska kriza i nejednakost21:15 - 22:00
Vijesti iz kulture
Govornica22:07 - 22:27
Bez komentara
TV student22:30 - 22:50
Dokumentarne reportaže iz DJH
Vijesti
Studio 423:10 - 23:55
Vrijeme RH - sutra
Bez komentara
Vrijeme EU - sutra
Powered by: