Želim OptiTV

OptiTV vodič

Hrt 1
10:05 Press klub
10:55 Velečasni Brown
Hrt 2
10:20 Biblija
10:30 Misa
RTL
10:15 TV prodaja
10:30 InDizajn s Mirjanom Mikulec
Nova TV
09:45 Team Hot Wheels: Ovako je sve počelo
11:10 Lov u mutnom
Hrt 3
09:00 Dobro jutro: Kultura
10:31 Staro i novo
RTL 2
10:15 TV prodaja
10:30 Moderna čuda
Doma TV
10:25 TV izlog
10:40 Naša mala klinika
RTL +
10:25 Studio 45
11:00 TV prodaja
RTL Kockica
10:20 Pocoyo
10:45 Hlapićeve nove zgode
CMC
10:00 Tambura
10:30 Back to...
Hrt 4
10:10 Drugi format
10:50 Dokumentarna reportaža
TV SLO 1
10:25 Danov Dinosvet
10:45 Prisluhnimo tišini
RTS Sat
10:05 Žikina šarenica
11:00 Znanje imanje
RTS1
09:06 Žikina šarenica
11:00 Vesti RTS
Rai 1
10:00 Buongiorno benessere - Tutti i colori della salute
10:30 A Sua immagine
Rai 2
10:25 Grandi ombre in fondo al mare
10:45 Cronache animali
Rai 3
09:25 Metropoli
11:10 TGR
Mediaset Italia
09:55 Un ciclone in famiglia
11:30 Quarto Grado
FTV
10:05 U zmajevom gnijezdu
10:30 Hayd u Park
RTL Television
09:45 The Glades
10:40 Das Supertalent
FOX Adria
10:04 Sve je to normalno
10:34 Las Vegas
FOX Life
10:06 Povjerljivo iz kuhinje
10:33 Povjerljivo iz kuhinje
FOX Crime
09:40 Ulica Serangoon
10:45 Bolni propusti
HBO Adria
09:35 Divovska pustolovina Toma i Jerryja
10:35 Obiteljski vikend
Cinemax
09:05 Tri lakrdijaša
10:30 Klaunovi
Cinemax 2
09:50 Zemlja vječnog ljeta
11:10 Bunker Palace Hotel
AXN
09:55 Izgubljeni svijet
10:50 Navy CIS
AXN Spin
10:20 U srcu oceana
11:55 Brod
Fox Movies
10:17 Zavjera
12:02 Jaguar
CineStar TV
09:00 Priča o Jacku i Rose
10:54 Priče sa snimanja: Na kraju duge
CineStar Action&Thriller
10:16 Sudnji dan
12:06 Priče sa snimanja: Spašavanje Djeda Mraza
CineStar Premiere 1
10:01 Put
12:16 Prave mućke
CineStar Premiere 2
09:00 Profesorica engleskog
10:32 Priče sa snimanja: Interstellar
CineStar Premiere 1 HD
10:01 Put
12:16 Prave mućke
CineStar Premiere 2 HD
09:00 Profesorica engleskog
10:32 Priče sa snimanja: Interstellar
CBS Drama
10:10 Ovih dana
11:00 Djeca govore najsmješnije stvari
M1 FILM
09:15 Priče s tavana
10:35 U ime kralja
Comedy Central Extra
09:50 John Oliver's New York Stand-Up Show
10:45 Live At Gotham
HBO  Adria HD
09:35 Divovska pustolovina Toma i Jerryja
10:35 Obiteljski vikend
Cinemax 2 HD
09:50 Zemlja vječnog ljeta
11:10 Bunker Palace Hotel
HBO Comedy HD
10:25 Mariači gringo
12:10 Pustolovine Hucka Finna
Cinemax HD
09:05 Tri lakrdijaša
10:30 Klaunovi
HBO Comedy
10:25 Mariači gringo
12:10 Pustolovine Hucka Finna
Sci Fi
10:00 Haven
11:00 Ksena - princeza ratnica
TV1000
10:00 Pinokio
12:00 Moja djevojka 2
Klasik TV
10:15 Hajdučka vremena
11:36 Starci
Discovery Channel
10:25 Likvidator
10:50 Zatočeni u inozemstvu
Discovery Science
10:10 Dr G: Medical Examiner
11:00 Murder Shift
Discovery WORLD
09:45 Bush Pilots
10:35 Classic Car Club
History Channel
10:00 Skladišni ratovi
10:30 Skladišni ratovi
NatGeo Wild
10:00 Napad afričkoga krokodila
11:00 Divlja strana mačaka
National Geographic
10:00 Nacističke megagrađevine
11:00 Nacističke megagrađevine
VIASAT Explorer
10:25 Majstori pile
10:50 Majstori pile
VIASAT History
10:00 Žene koje su stvarale povijest
11:00 Zabranjena povijest
Viasat Nature
10:00 Bebe iz zoo vrta
10:30 Bebe iz zoo vrta
Crime Investigation
10:00 Zločini koji su potresli Britaniju
11:00 Zlo izbliza
Animal Planet
10:00 Majstori za kuće na stablu
10:55 Clash of the Dinosaurs
DaVinci Learning
10:00 Sve za djecu
10:30 Marvi Hammer
Club TV
10:20 Level Up
10:30 Enginuity
CBS Reality
10:10 Gradska bolnica
11:00 Gradska bolnica
Sportska televizija
10:10 Nema sadržaja
12:00 SP u brzinskom rolanju
Motors TV
09:10 British F3
11:10 F3 Cup
SportKlub 3
09:30 Nogomet - Španjolska liga
11:15 Trans World Sport
Outdoor Channel
10:10 Ultimate Match Fishing
10:35 Ultimate Match Fishing
Sport 1
09:30 Bundesliga Pur
11:00 Der Volkswagen Doppelpass
SportKlub 1
09:15 Nogomet - Nizozemska liga
11:00 Košarka - Euroliga
SportKlub 2
10:15 Nogomet - Premier liga
12:00 Nogometni Mondial Magazin
Eurosport
10:00 Ski Jumping - World Cup
11:00 Ski Jumping - World Cup
Eurosport 2
10:00 Snooker
12:00 GP3 Series
EurosportNews
10:00 Sports News
11:00 Sports News
Fight Channel
08:01 UFC
10:59 Boks - AIBA Svjetsko prvenstvo, 2014. (ž)
Extreme Sports
09:40 Alli Sports
10:35 Warped Roadies
Fuel TV
10:00 North Shore Bowl Jam
10:30 Red Bull Union Jacked
SK Golf
08:30 Golf
13:30 Golf
Fishing Hunting
08:51 No information
10:51 No information
Jim Jam
10:25 Woody Buddies
10:30 Monkey See, Monkey Do
Kika
10:25 TOM und das Erdbeermarmeladebrot mit Honig
10:35 Siebenstein
Mini TV
10:25 Fifi i cvjetno društvo
10:35 Fifi i cvjetno društvo
Nickelodeon
10:25 Teenage Mutant Ninja Turtles
10:50 TUFF Puppy
Nickelodeon Jr.
10:20 Louie
10:30 Max and Ruby
OK Bambino
10:08 Kraljevstvo Buba
10:33 Hello, Kitty
Baby TV
10:27 Pitch & Potch
10:32 Birthday Clips
CN TCM
10:20 Xiaolin Chronicles
10:45 Xiaolin Chronicles
MTV Music 24
10:00 Stars Of 2014
12:00 Happy B'day
RFM TV
10:00 Divertissement : Clips
13:00 Divertissement : Hit RFM
Jugoton TV
10:00 Top 10
10:40 Mix
Mezzo
09:30 Paul Mccreesh Conducts Handel'S Solomon In Versailles
12:00 Choirs in Europe: Finland (Helsinki Chamber Choir)
MTV
10:00 Virgin Territory
11:00 Jukebox
MTV Dance
09:40 Weekend Warm Up
14:00 Big Tunes!
MTV Hits
09:00 Big Fat Hits
11:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
MTV Rocks
09:00 Rocks Into The Weekend!
12:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
VH1
08:00 Lazy Sunday Tunes
12:00 Party Like It's Your B'day! Top 50
VH1 Classic
06:00 Nothing But Classics
11:00 We Are The 80s
Balkanika
10:20 Hit Mix
11:00 5 in 1
Sky News
10:00 Sunrise
10:30 Sunrise
24 sata
09:59 Rudolphova pekarnica
10:29 Rudolphova pekarnica
Al Jazzera
10:00 Al jazeera Bussines
10:30 Kontekst
CNN International
10:00 CNN Newsroom
11:00 CNN Newsroom
Bloomberg
10:00 Titans at the Table
10:30 Titans at the Table
Dorcel
08:20 Torrides infideles / horny housewives
11:02 Sexy story 57
Hustler TV
10:00 7 Black Teen Newcomers
11:30 Orgy On The Luv Boat
Brazzers TV
10:05 Katie K's Initiations (18+)
10:30 Hungarian Pussy (18+)
Private TV
08:50 Cheating With Friends
11:00 French MILFs
Fashion TV
10:00 Special Weekend
10:30 Special Weekend
Discovery TLC
10:00 Nedjelja za dušu
11:00 Modna policija
Media Travel
10:00 Nema sadržaja
22:00 Nema sadržaja
Travel Channel
10:00 Building Alaska
11:00 Catastrophe, Inc.
Entertainment!
10:00 Bogati klinci s Beverly Hillsa
10:30 Bogati klinci s Beverly Hillsa
FLN
10:15 10 Grand in Your Hand
10:40 Selling L.A.
24 Kitchen Adria
10:20 Cafe 24
11:00 U zdrav mozak
Ginx TV
10:00 Ginx TV
11:00 Ginx TV
Zdrava TV
10:05 Objektivom po Hrvatskoj Dojmovi Švicarca iz Hrvatske
10:30 Njega ? zašto i za koga?
TV Slavonije i Baranje
08:00 Dječja TV
12:00 Malia veliki
VOX TV
08:00 Aniela
12:00 Podnevne vijesti
Z1
09:55 Izvidnica
10:30 Od polja do stola
JabukaTV
10:00 I Z L O G
10:30 Gospodarski kutak
Mreža TV Split
10:15 Dalmatinska panorama
10:45 Rondo shop
Mreža TV Zagreb
10:15 Regionalne kronike
10:30 Sisačko-moslavačka kronika
Varaždinska TV
09:30 Sjednica gradskog vijeća grada Varaždina
12:00 Vjera i nada
TV Istra
10:10 Yoga i pilates
10:35 I fest
Osječka TV
00:00 Arka
10:45 TV prodaja
Vinkovačka TV
09:45 Nekad davno
11:00 Regionalna kronika
Kanal RI
09:45 Bijele udovice
10:40 TV prodaja
Kreator TV
01:00 Kraj programa
11:30 Rotor

Moji favoriti

HBO Adria
09:35 Divovska pustolovina Toma i Jerryja
10:35 Obiteljski vikend
HBO  Adria HD
09:35 Divovska pustolovina Toma i Jerryja
10:35 Obiteljski vikend
CineStar Premiere 1
10:01 Put
12:16 Prave mućke
CineStar Premiere 1 HD
10:01 Put
12:16 Prave mućke
FOX Adria
10:04 Sve je to normalno
10:34 Las Vegas
SportKlub 1
09:15 Nogomet - Nizozemska liga
11:00 Košarka - Euroliga
Nickelodeon
10:25 Teenage Mutant Ninja Turtles
10:50 TUFF Puppy

OptiTV akcija

OptiTV videoteka

 

Novosti

Optima Telekom i Travel Channel vode vas u Firencu

Novi kanal u osnovnom paketu - M1 FILM

2 nova HD kanala - Cinestar Premiere 1 i 2 HD

Obavijesti

18.9.2014. 13:24:00

Obavijest za HBO GO korisnike

15.5.2014. 14:57:00

Najava radova na IPTV VOD serverima

30.4.2014. 8:26:00

Style Network prestaje s emitiranjem