Želim OptiTV

OptiTV vodič

Hrt 1
21:07 Poslovna zona
21:40 Otvoreno
Hrt 2
21:01 Motel Bates
21:45 Protuotrov
RTL
20:35 Uhvati Bingo ritam
22:40 Dr. House
Nova TV
20:55 Kud puklo da puklo
21:50 Vendetta
Hrt 3
21:15 Svjetlo u tami
21:45 Transfer
RTL 2
21:25 Dva i pol muškarca
21:50 Teorija velikog praska
Doma TV
21:25 Castle
22:15 Mentalist
RTL +
21:15 Zabranjena ljubav
21:40 Top.HR
RTL Kockica
21:00 Divlji u srcu
22:00 Degrassi: Novi naraštaj
CMC
20:00 SMS Jukebox
00:00 CMC Vijesti
Hrt 4
21:25 Izjava dana
21:29 Bez komentara
TV SLO 1
21:00 Studio city
22:00 Odmevi
RTS Sat
21:00 Ekskluzivno
21:55 Tri boje zvuka
RTS1
21:04 Potera
21:55 Tri boje zvuka
Rai 1
21:15 Max e Heléne
23:07 Tg 1
Rai 2
21:10 Boss in incognito
23:05 Blue Bloods
Rai 3
21:05 Ulisse- Il piacere della scoperta
23:15 Gazebo
Mediaset Italia
21:00 Tg 5
21:35 Al cuore si comanda
FTV
21:20 Kud puklo da puklo
22:05 Dnevnik FTV
RTL Television
21:15 Undercover Boss
22:15 Ich bin ein Star - Holt mich hier raus!
FOX Adria
21:06 Sanjiva dolina
22:01 Sanjiva dolina
FOX Life
20:57 Jednom davno
21:50 Jednom davno
FOX Crime
21:05 Danton
23:50 Navy CIS - Los Angeles
HBO Adria
21:10 Traženje
21:40 Čopor
Cinemax
21:25 Američki varalice
23:40 Žica
Cinemax 2
20:00 Qissa: Priča o usamljenome duhu
21:55 Hellion
AXN
21:00 Kako se izvući s ubojstvom
21:50 Hawaii Five-0
AXN Spin
21:05 Specijalci iz Melbournea
22:00 Hanibal
Fox Movies
21:05 Obavještajci
22:02 Dnevno svjetlo
CineStar TV
19:29 Dogovor
21:30 Interstate 60
CineStar Action&Thriller
21:00 Panov labirint
23:14 Ponoćni ubojica
CineStar Premiere 1
21:00 Gospodin i gospođa Smith
23:16 Last Vegas
CineStar Premiere 2
21:23 Priče sa snimanja: Noć u muzeju: Tajna grobnice
21:44 Bande New Yorka
CineStar Premiere 1 HD
21:00 Gospodin i gospođa Smith
23:16 Last Vegas
CineStar Premiere 2 HD
21:23 Priče sa snimanja: Noć u muzeju: Tajna grobnice
21:44 Bande New Yorka
CBS Drama
21:00 Outrageous Fortune
21:50 Ultimate Force
M1 FILM
21:15 Krvava grofica
23:00 Arn - Vitez Templar 1
Comedy Central Extra
21:10 See Dad Run
21:35 See Dad Run
HBO  Adria HD
21:10 Traženje
21:40 Čopor
Cinemax 2 HD
20:00 Qissa: Priča o usamljenome duhu
21:55 Hellion
HBO Comedy HD
20:00 Cas i Dylan
21:30 Priča o Rickyju Bobbyju
Cinemax HD
21:25 Američki varalice
23:40 Žica
HBO Comedy
20:00 Cas i Dylan
21:30 Priča o Rickyju Bobbyju
Sci Fi
21:00 Zvjezdana vrata SG-1
22:00 Napad s neba
TV1000
20:00 Equilibrium
22:00 Elitna postrojba
Klasik TV
20:05 Šesta brzina
21:42 Anatomija ljubavi
Discovery Channel
21:00 Nadljudska znanost
21:30 Nadljudska znanost
Discovery Science
21:00 Blood Relatives
21:50 On the Case with Paula Zahn
Discovery WORLD
21:00 Chef Gone Wild
21:55 I Was Bitten
History Channel
21:00 Zvijezde zalagaonice
21:30 Zvijezde zalagaonice
NatGeo Wild
21:00 Najčudnije na svijetu
22:00 Najsmrtonosnije životinje svijeta
National Geographic
20:55 Autocesta kroz pakao: SAD
21:55 Autocesta kroz pakao: SAD
VIASAT Explorer
21:00 Preživjeti tornado
21:50 Pakleni ulov
VIASAT History
21:00 Drevne tajne operacije
21:50 Zaljubljena u Adolfa Hitlera
Viasat Nature
20:55 Operacija: snježni tigar
21:50 Životinjski svijet Chrisa Humfreya
Crime Investigation
21:00 Zločini koji su potresli Britaniju
22:00 Ubojita djeca
Animal Planet
21:25 Život divljine Tima Faulknera
21:55 Odmetnuti
DaVinci Learning
21:00 e2 dizajn
21:30 Super znanost
Club TV
21:10 Grammar Wise
21:35 What did they say
CBS Reality
21:00 Prevaranti
21:50 Istraživanje zločina Australije
Sportska televizija
20:50 Malonogometni turnir
22:10 Svijet automoto nautike
Motors TV
21:15 Drift All Stars
21:40 United Sportscar Championship
SportKlub 3
20:30 Košarka - ABA liga
22:15 Nogomet - Portugalska liga
Outdoor Channel
21:25 Savage Wild
21:50 Savage Wild
Sport 1
21:00 Storage Hunters
21:30 Storage Hunters
SportKlub 1
21:00 Nogomet - FA kup
23:00 Košarka - Euroliga
SportKlub 2
20:45 Nogomet - Španjolska liga
22:45 Nogomet - Španjolska liga
Eurosport
21:00 Game, Set and Mats
21:30 Tennis - Australian Open
Eurosport 2
21:00 Ski Jumping - World Cup
21:51 Game, Set and Mats
EurosportNews
21:00 Sports News
22:00 Sports News
Fight Channel
20:58 UFC
23:05 Fight Channel Report
Extreme Sports
20:40 Winter X Games
21:35 Pro Bull Riders
Fuel TV
21:00 Re:Evolution of Sports
21:30 Re:Evolution of Sports
SK Golf
21:00 Golf
00:30 Golf
Fishing Hunting
20:51 No information
22:51 No information
Jim Jam
21:25 Heroes of the City
21:40 What's The Big Idea?
Kika
21:00 Sendeschluss
06:00 logo! Die Welt und ich.
Mini TV
19:45 Kraj programa
07:00 Vragolasti Denis
Nickelodeon
21:20 Big Time Rush
21:45 Big Time Rush
Nickelodeon Jr.
21:15 Max and Ruby
21:40 Roary the Racing Car
OK Bambino
21:24 Brum, Vrum i Zum - Zum
21:29 Balin
Baby TV
21:23 Goodnight Teddy bear
21:28 Wish Upon A Star
CN TCM
21:25 Fantastic Four: World's Greatest Heroes
21:45 Fantastic Four: World's Greatest Heroes
MTV Music 24
21:00 Top 50
22:55 MTV News
RFM TV
21:00 Divertissement : Clips
00:00 Divertissement : Clips
Jugoton TV
21:00 Staro vs. novo
22:00 Underground
Mezzo
20:30 Matthias Goerne sings Winterreise by Schubert
21:40 Teodora Gheorghiu In Recital
MTV
21:00 You & Me vs The World
21:50 16 & Pregnant
MTV Dance
21:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
21:40 Big Tunes!
MTV Hits
21:00 Hot Right Now
22:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
MTV Rocks
21:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
21:40 All Night Session
VH1
21:00 Then & Now
22:00 Very 00s
VH1 Classic
21:00 Smells Like The 90s
22:00 90s Vs 00s
Balkanika
20:00 Balkanika party
00:00 Where is the party?
Sky News
21:00 News, Sport, Weather
21:30 News, Sport, Weather
24 sata
21:12 Jamiejeva hrana za utjehu
22:06 Jamie Oliver: Sve za 30 minuta
Al Jazzera
21:00 Vijesti
21:30 Kontekst
CNN International
21:00 The World Right Now with Hala Gorani
22:00 Quest Means Business
Bloomberg
20:00 Street Smart with Trish Regan
22:00 Charlie Rose
Dorcel
19:29 Par derriere / bottoms up
21:43 Elles ne disent jamais non part 1 / always horny
Hustler TV
20:30 Fat Girls Luv Big D
22:00 HUSTLER TV- Girls Banging Girls #4
Brazzers TV
21:00 Juice (18+)
21:30 Easy Come (18+)
Private TV
21:10 Funky Fetish Horror Shows
23:00 Cum Play With Us
Fashion TV
21:00 Fashion News
21:30 Best Of Fashion
Discovery TLC
21:00 Bijeg od proroka
22:00 Bijeg od proroka
Media Travel
10:00 Nema sadržaja
22:00 Nema sadržaja
Travel Channel
21:00 Tripaholics
21:30 Adam Richman's Fandemonium
Entertainment!
21:00 Kourtney i Khloé osvajaju Hamptons
22:00 E! Novosti
FLN
21:00 Vintage Hunter
21:55 Suggs' Italian Job
24 Kitchen Adria
20:30 Non-stop Vijesti
07:00 Non-stop Vijesti
Ginx TV
21:00 Prvi sat
22:00 eSports: GFinity
Zdrava TV
21:10 Promjena klime..004
21:47 Iskrena molba za životinje
TV Slavonije i Baranje
21:00 Pun pogodak
22:00 Teme dana
VOX TV
21:00 Sport nedjeljom
21:45 Vijesti
Z1
21:00 Zoom
22:30 Autoservis
JabukaTV
21:20 2 u 9
22:10 Želje i pozdravi
Mreža TV Split
21:10 Stav
22:10 Spartak: Krv i pijesak
Mreža TV Zagreb
21:10 Stav
22:10 Spartak- krv i pijesak
Varaždinska TV
21:00 Koncert
22:00 Mužikaši i pajdaši
TV Istra
20:30 Komunalac
21:30 Vijesti
Osječka TV
21:00 Svjedok Gordana Malića
21:30 Oko svijeta
Vinkovačka TV
20:30 Iza ćoška
22:30 Dnevnik
Kanal RI
21:00 Orlando
22:00 Dnevnik
Kreator TV
21:00 Nogomet - 2. HNL
23:00 Kreator TV Flash Report

Moji favoriti

HBO Adria
21:10 Traženje
21:40 Čopor
HBO  Adria HD
21:10 Traženje
21:40 Čopor
CineStar Premiere 1
21:00 Gospodin i gospođa Smith
23:16 Last Vegas
CineStar Premiere 1 HD
21:00 Gospodin i gospođa Smith
23:16 Last Vegas
FOX Adria
21:06 Sanjiva dolina
22:01 Sanjiva dolina
SportKlub 1
21:00 Nogomet - FA kup
23:00 Košarka - Euroliga
Nickelodeon
21:20 Big Time Rush
21:45 Big Time Rush

OptiTV akcija

JOŠ POVOLJNIJI, BOGATIJI I BRŽI

O2 i O3 paketi sada uz 50% manju mjesečnu naknadu tijekom tri mjeseca te poklon bonove do 600 kn!

OptiTV videoteka

 

Novosti

Akcija: 3 filma za 20 kuna

Optima Telekom i Travel Channel vode vas u Firencu

Novi kanal u osnovnom paketu - M1 FILM

Obavijesti

12.1.2015. 13:15:00

Prebacivanje Balkanika TVa iz osnovnog u FULL paket

5.12.2014. 20:07:00

Prekid u emitiranju signala Osječke TV

18.9.2014. 13:24:00

Obavijest za HBO GO korisnike