Želim OptiTV

OptiTV vodič

Hrt 1
05:50 Rame uz rame
06:40 TV kalendar
Hrt 2
06:20 Mouk
06:31 Fungi
RTL
06:10 RTL Danas
06:55 Virus attack
Nova TV
06:20 Zauvijek susjedi
06:50 Nikita
Hrt 3
02:23 Koncert
06:50 Znanstveni krugovi
RTL 2
03:50 Kraj programa
06:50 Zabranjena ljubav
Doma TV
06:20 Naša mala klinika
07:10 Zekoslav Mrkva
CMC
03:00 CMC Noć
07:00 Dobro jutro
RTL Living
01:30 Kraj programa
11:05 Sudnica
RTL Crime
04:10 Kraj programa
07:45 CSI: New York
RTL Passion
00:20 Kraj programa
08:20 Avenida Brasil
Sportska televizija
05:20 Europske igre - Baku
07:00 Džudo
RTL Kockica
02:35 Kraj programa
06:50 Hitovi dječje televizije
Hrt 4
06:25 Ribar ribi grize rep
06:56 Bez komentara: Petstoti put u svemir
TV SLO 1
06:10 Odmevi
06:55 Dobro jutro
RTS Sat
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
RTS1
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
Rai 1
06:00 Unomattina
06:30 TG1
Rai 2
06:20 Il tocco di un angelo
07:05 Le sorelle McLeod
Rai 3
06:00 RaiNews24
06:27 Rai News
Mediaset Italia
06:01 Centovetrine
06:27 Squadra antimafia - Palermo oggi
FTV
02:40 Pregled programa za četvrtak
06:45 Kažiprst: Kameni vinogradi
RTL Television
06:00 Guten Morgen Deutschland
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
FOX Adria
06:24 Kosti
07:08 Buffy, ubojica vampira
FOX Life
06:01 Kako izgledam?
06:48 Obožavaj ili prodaj
FOX Crime
06:01 Medij
06:51 Ubrzana istraga
HBO Adria
06:00 Cas i Dylan
07:30 Željezni div
Cinemax
06:00 Luda pljačka banke
07:25 Batler
Cinemax 2
06:00 Staklena menažerija
08:15 Sjećaš li me se?
AXN
05:15 Vladarica
07:00 Ubojstvo, napisala je
AXN Spin
01:40 Tuđinka
07:55 Ubojstvo, napisala je
Fox Movies
06:01 Za koga sam se udala?
07:40 Mafijaš i kolačići
CineStar TV
03:57 Kraj programa
09:00 Svadbena torta
CineStar Action&Thriller
03:25 Kraj programa
08:00 Point of Entry=Panic Button
CineStar Premiere 1
04:00 Kraj programa
08:00 Osjeti ritam
CineStar Premiere 2
03:59 Kraj programa
07:00 Sutra si pokojni
CineStar Premiere 1 HD
04:00 Kraj programa
08:00 Osjeti ritam
CineStar Premiere 2 HD
03:59 Kraj programa
07:00 Sutra si pokojni
CBS Drama
06:00 Dinastija
06:50 Dijagnoza ubojstvo
M1 FILM
06:05 Zov divljine
07:35 Dupinov san
Comedy Central Extra
06:00 Spužva Bob Skockani
06:30 Spužva Bob Skockani
HBO  Adria HD
06:00 Cas i Dylan
07:30 Željezni div
Cinemax 2 HD
06:00 Staklena menažerija
08:15 Sjećaš li me se?
HBO Comedy HD
04:37 Kraj programa
10:00 Ubi me dosada
Cinemax HD
06:00 Luda pljačka banke
07:25 Batler
HBO Comedy
04:37 Kraj programa
10:00 Ubi me dosada
Sci Fi
06:00 Šminkeri
07:00 Zvjezdana vrata: Atlantis
TV1000
06:00 Spasilac
08:00 Bolna sućut
Klasik TV
06:00 Lager Niš
07:29 Mariška Band
Discovery Channel
06:25 Kako se proizvode...
06:50 A kako to oni rade?
Discovery Science
06:00 The Will
06:50 Nightmare Next Door
Discovery WORLD
06:00 Anthony Bourdain: No Reservations
06:50 Curiosity
History Channel
06:00 Kamioni na ledu
07:00 Ljudi iz močvare
NatGeo Wild
06:00 Moksgm'ol: Potraga za medvjedom duhom
07:00 Divlja Rusija
National Geographic
06:23 Hakiranje sustava
06:44 Hakiranje sustava
VIASAT Explorer
06:00 Od granice do granice
07:05 Piloti na ledu
VIASAT History
06:00 Potpuna priča o Koloseju
06:50 Otkrivanje vremena
Viasat Nature
05:50 Zaštitnici životinja
06:45 Gepardovi dnevnici
Crime Investigation
06:00 Prvih 48 sati
07:00 Lovci na umorstva
Animal Planet
06:25 Stručnjak za uljepšavanje pasa
07:15 Čudovišta s Maka
DaVinci Learning
06:00 Bilo jednom...ljudsko tijelo
06:30 Bilo jednom... istraživači
Club TV
06:20 City Grammar
06:30 Places we go
CBS Reality
06:25 Adoption Stories
06:50 Nurses
Motors TV
05:45 Car Racing
07:00 FIM MX2 World Championship
SportKlub 3
06:00 Hokej na ledu - KHL
08:00 Hokej na ledu - KHL
Outdoor Channel
06:05 The Bass Pros
06:30 Alaska Outdoors Television
Sport 1
06:00 Teleshopping
08:30 Sport Quiz
SportKlub 1
06:00 Nogomet - Ruska liga
06:30 Nogomet - Premier liga
SportKlub 2
05:50 Nogomet - Nizozemska liga
07:30 Nogomet - Danska liga
Eurosport
05:28 Tennis - US Open
07:00 Tennis - US Open
Eurosport 2
03:00 Tennis - US Open
06:30 Tennis - US Open
EurosportNews
06:00 Sports News
07:00 Sports News
Fight Channel
05:30 King of the Cage
08:01 UFC
Extreme Sports
06:25 Ride Guide
06:55 Monster Jam
Fuel TV
06:00 The Captain and Casey Show
06:30 The Adventures of Danny & The Dingo
SK Golf
05:30 D+D Real Czech Masters
10:00 The Barclays
Fishing Hunting
04:51 No information
06:51 No information
Kreator TV
00:00 Kraj programa
12:00 Nema sadržaja
Boomerang
06:25 The Tom and Jerry Show
06:55 Mr. Bean: The Animated Series
Jim Jam
06:24 Nouky & Friends
06:29 Nouky & Friends
Nickelodeon
06:10 Penguins
06:35 SpongeBob SquarePants
Nickelodeon Jr.
06:20 Dora and Friends
06:45 Blaze and the Monster Machines
OK Bambino
06:21 Timmy Time
06:32 Harry i kanta puna dinosaura
Baby TV
06:22 Flip and Flash
06:27 Paint me a world
CN TCM
06:25 Steven Universe
06:50 Angelo Rules
MTV Music 24
04:00 Teleshopping
07:00 A-List Playlist
Jugoton TV
00:00 Nesanica
07:00 Budilica
Mezzo
06:00 InterMezzo
09:30 Pierre Boulez conducts Berio, Carter, Donatoni, Stockhausen, Kurtag, Boulez, Robin, Grime
MTV
06:00 Morning Mix
07:10 10 Biggest Hits Right Now
MTV Dance
05:00 AM Rush
08:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
MTV Hits
05:00 Wake Up With Hits!
08:00 Big Fat Hits
MTV Rocks
05:00 AM Mayhem
08:00 Biggest! Hottest! Loudest!
VH1
06:00 Rise And Shine With VH1
08:00 Vh1 Shuffle
VH1 Classic
06:00 Wake Me Up Before You Go Go
08:00 Nothing But Classics
Balkanika
06:00 Tick Tack
10:00 New
N1
06:00 Sport Klub Vijesti
06:30 Horizonti
Sky News
06:00 Sky World News
06:30 Sky World Review & Business Report
Al Jazzera
03:00 Al Jazeera English
07:30 Priče s istoka
CNN International
06:00 CNN Newsroom (with World Sport)
07:00 CNN Newsroom
Bloomberg
06:00 Countdown
08:00 On The Move
Dorcel
06:00 Yasmine & the sex models
07:37 Education tres severe: jeunes insolentes a punir
Hustler TV
05:00 First-Time Teen Amateurs
07:00 Daughter Mom Swap 28
Brazzers TV
06:22 Fuckus Group (18+)
06:48 I'll Make You Feel Right (18+)
Private TV
05:00 Girl Girl Studio
07:05 How I Seduce And Fuck Girls
24 sata
06:01 Anthony Bourdain: Bez rezervacije
06:47 Anthony Bourdain: U prolazu
Fashion TV
06:00 Fashion Breakfast
06:30 Fashion Breakfast
Discovery TLC
06:00 Sve žene moga muža
06:30 Gladna braća
Travel Channel
06:00 Globe Trekker
07:00 House Hunters International
Entertainment!
06:00 E! Special
06:30 E! Special
FLN
06:00 Extreme Homes
06:50 Caribbean Life
Ginx TV
02:00 Ginx TV
07:00 Ginx TV
Zdrava TV
06:10 Svježi u dan
06:30 Jutarnja meditacija
Dubrovačka TV
05:00 TV Panorama
07:00 TV Panorama
TV Slavonije i Baranje
00:30 Glazbeni program
09:00 Misao dana
VOX TV
05:15 Kraj programa
10:00 Tv prodaja
Z1
02:15 Kraj programa
07:00 Vijesti
JabukaTV
02:17 Videostranice
06:58 Najavna Špica
Mreža TV Split
02:00 Kraj programa
07:00 Glazbeni express
Mreža TV Zagreb
02:00 Kraj programa
07:00 Glazbeni express
Varaždinska TV
02:26 Info kanal
06:58 Najava programa
TV Istra
00:00 Odjavna špica
08:55 TV prodaja
Osječka TV
00:00 Zlatna zora
10:00 Dnevnik OSTV
Vinkovačka TV
01:10 Videostranice
10:00 Aktualno
Kanal RI
02:45 Odjava programa
07:00 Dnevnik - Kanal RI

Moji favoriti

HBO Adria
06:00 Cas i Dylan
07:30 Željezni div
HBO  Adria HD
06:00 Cas i Dylan
07:30 Željezni div
CineStar Premiere 1
04:00 Kraj programa
08:00 Osjeti ritam
CineStar Premiere 1 HD
04:00 Kraj programa
08:00 Osjeti ritam
FOX Adria
06:24 Kosti
07:08 Buffy, ubojica vampira
SportKlub 1
06:00 Nogomet - Ruska liga
06:30 Nogomet - Premier liga
Nickelodeon
06:10 Penguins
06:35 SpongeBob SquarePants

OptiTV akcija

Program preporuke

Osvoji 50.000 kuna u nagradnoj igri

OptiTV videoteka

 

Novosti

N1 - novi kanal u osnovnom paketu na broju 451.

Tri nova kanala u osnovnom paketu

2 nova HD kanala - Cinestar Premiere 1 i 2 HD

Obavijesti

24.3.2015. 15:36:00

Nadogradnja IPTV sustava

12.1.2015. 13:15:00

Prebacivanje Balkanika TVa iz osnovnog u FULL paket

5.12.2014. 20:07:00

Prekid u emitiranju signala Osječke TV