Želim OptiTV

OptiTV vodič

Hrt 1
07:28 Putem europskih fondova
07:44 Šesti čovjek
Hrt 2
07:30 Zvonko u Zemlji igračaka
07:41 Juhuhu
RTL
07:35 Timon i Pumbaa
08:30 Aladdin
Nova TV
07:15 Sveznalica Rosie
07:45 Slugterra
Hrt 3
07:20 Macbeth
09:05 Prekid programa zbog čitanja: Ivo Brešan "Disocijativna fuga" iz zbirke "Mrtvima ništa ne treba"
RTL 2
07:25 Večera za 5
08:10 TV prodaja
Doma TV
07:35 Bumerang
08:25 TV izlog
RTL +
00:45 Kraj programa
10:40 Sve u šest
RTL Kockica
07:15 Kockići
09:10 Hlapićeve nove zgode
CMC
07:00 Dobro jutro
07:50 Dječja top lista
Hrt 4
07:30 Pogled preko granice - Hrvati u BIH
07:55 Dokumentarna reportaža
TV SLO 1
07:35 Hura za Hopka
08:00 Studio Kriškraš
RTS Sat
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
RTS1
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
Rai 1
07:05 Rai Parlamento
08:00 Tg 1
Rai 2
07:22 Lassie
07:45 Lassie
Rai 3
07:10 Ai confini dell'Arizona
08:00 Fra Diavolo
Mediaset Italia
07:15 Vivere
07:40 Vivere
FTV
07:10 Ulicama moga grada: Skender Kulenović
08:00 Vijesti
RTL Television
07:10 Verdachtsfälle
08:15 Familien im Brennpunkt
FOX Adria
07:15 Milleri
07:45 Milleri
FOX Life
06:46 Vrhunski kuhar
07:39 Mame plesača
FOX Crime
06:55 Ubojstvo, napisala je
07:50 Monk
HBO Adria
06:00 Ponovno u igri
07:55 Ribolov
Cinemax
07:30 Igraonica
08:55 Čovjek koji je ubio Libertya Valancea
Cinemax 2
07:35 Razgovor o komediji
08:05 Odrasti, Tony Phillips
AXN
07:15 Ubojstvo, napisala je
08:05 Elementary
AXN Spin
07:25 Čuvar pravde
08:15 Čuvar pravde
Fox Movies
07:32 Sinbad
08:23 Premladi za brak
CineStar TV
04:45 Kraj programa
09:00 Martha
CineStar Action&Thriller
04:10 Kraj programa
08:00 Sklonište straha
CineStar Premiere 1
03:54 Kraj programa
08:00 Sumrak saga: Praskozorje - 2. dio
CineStar Premiere 2
07:00 Put
09:16 Beat the World
CineStar Premiere 1 HD
03:54 Kraj programa
08:00 Sumrak saga: Praskozorje - 2. dio
CineStar Premiere 2 HD
07:00 Put
09:16 Beat the World
CBS Drama
06:50 Dr. Quinn, Medicine Woman
07:40 Dr. Quinn, Medicine Woman
M1 FILM
02:29 Kraj programa
08:20 Zatočenik Zendi
Comedy Central Extra
07:35 Spužva Bob Skockani
07:55 Spužva Bob Skockani
HBO  Adria HD
06:00 Ponovno u igri
07:55 Ribolov
Cinemax 2 HD
07:35 Razgovor o komediji
08:05 Odrasti, Tony Phillips
HBO Comedy HD
04:35 Kraj programa
09:00 Cuckoo
Cinemax HD
07:30 Igraonica
08:55 Čovjek koji je ubio Libertya Valancea
HBO Comedy
04:35 Kraj programa
09:00 Cuckoo
Sci Fi
07:20 Kyle XY
08:20 Kyle XY
TV1000
06:00 Svjetioničari
08:00 Avanture Palčića i Palčice
Klasik TV
06:00 Cvijeće u jesen
07:52 Filmske vijesti
Discovery Channel
07:15 Peta brzina
08:10 Uništeno u sekundi
Discovery Science
07:15 I Was Murdered
07:40 Disappeared
Discovery WORLD
07:15 I'm Alive
08:05 I'm Alive
History Channel
07:30 Zvijezde zalagaonice
08:00 Zvijezde zalagaonice
NatGeo Wild
07:00 Krvava rijeka
08:00 Brzina ubija
National Geographic
07:05 Preživljavanje na Aljasci
08:00 Preživljavanje na Aljasci
VIASAT Explorer
06:50 Piloti na ledu
07:45 Čovjek i divljina
VIASAT History
07:00 Otkrivanje vremena
08:00 II svjetski rat u boji
Viasat Nature
06:50 Zoološki vrt
07:40 Zoološki vrt
Crime Investigation
07:00 FBI-evi slučajevi
08:00 U krevetu s neprijateljem
Animal Planet
07:15 Ekstremne životinje
08:10 Zločesti pas!
DaVinci Learning
07:30 Animirani junaci iz povijesti
08:00 Sve za djecu
Club TV
07:30 City Grammar
07:40 Movie Club
CBS Reality
06:50 Odjel za nestale
07:40 Bebe: rizični porod
Sportska televizija
00:30 Nema sadržaja
12:30 Školska liga
Motors TV
07:10 Aprilia Challenge
08:25 Thundersport Elite
SportKlub 3
07:00 Nogomet - Škotska liga
08:45 Košarka - Euroliga
Outdoor Channel
07:15 Penn's Big Water Adventure
07:40 Major League Fishing
Sport 1
07:00 Teleshopping
08:00 Teleshopping
SportKlub 1
07:30 Nogomet - Premier liga
08:00 Nogomet - Španjolska liga
SportKlub 2
07:00 Nogomet - Sky Bet Championship
08:45 Košarka - Euroliga
Eurosport
01:30 Broadcast break
08:30 Snooker
Eurosport 2
07:30 Xtreme Sports
08:30 American Football - NCAA
EurosportNews
07:00 Sports News
08:00 Sports News
Fight Channel
06:56 UFC
08:00 UFC
Extreme Sports
06:55 Lucas Oil AMA Motocross Championships
07:50 Lucas Oil AMA Motocross Championships
Fuel TV
07:30 Camp Woodward
08:00 Firsthand
SK Golf
05:00 Golf
10:00 Golf - Ladies Tournaments
Fishing Hunting
06:51 No information
08:51 No information
Jim Jam
07:35 Snapatoonies
08:00 Heroes of the City
Kika
07:05 Als die Tiere den Wald verließen
07:45 Matze mit Katze
Mini TV
07:35 Roary
08:00 Škola za vampire
Nickelodeon
07:30 Bubble Guppies
07:55 Go Diego Go!
Nickelodeon Jr.
07:30 Dora the Explorer
07:55 Dora the Explorer
OK Bambino
07:34 Hopla
07:40 Ja sam dinosaur
Baby TV
07:35 Small Talk
07:37 Popiz
CN TCM
07:35 Ben 10: Omniverse
08:00 Ben 10: Omniverse
MTV Music 24
06:00 A-List Playlist
08:00 Today's Fresh New Vids!
RFM TV
06:00 Le Reveil Du Week End
08:00 Le Reveil Du Week End
Jugoton TV
07:00 Budilica
09:00 Staro vs. novo
Mezzo
06:00 InterMezzo
08:55 Alma Chamber Orchestra at Salle Gaveau : Beffa, Strauss, Mendelssohn
MTV
07:10 10 Biggest Hits Right Now
08:10 3 From 1
MTV Dance
06:00 AM Rush
08:00 Big Tunes!
MTV Hits
06:00 Wake Up With Hits!
09:00 Big Fat Hits
MTV Rocks
06:00 AM Mayhem
09:00 Rocks Into The Weekend!
VH1
06:00 Rise And Shine With VH1
08:00 Pure Saturday Hits
VH1 Classic
06:00 Nothing But Classics
11:00 We Are The 80s
Balkanika
06:00 Tick Tack
10:00 New
Sky News
07:30 Sunrise
08:00 Sunrise
24 sata
06:50 Jamieva kuhinja
07:40 Kuhinja na kotačima Filipe Vacondeus
Al Jazzera
02:00 Al Jazeera English
08:00 I glasnike ubijaju
CNN International
07:30 News Special
08:00 CNN Newsroom
Bloomberg
07:30 Trendsetters
09:00 Bloomberg Pursuits
Dorcel
06:00 Chaudes comme la braise / girls on fire
09:00 Le gang des vicieuses / bikini outlaws
Hustler TV
07:00 Maid To Be Naughty
08:30 Snatch Oh So Sweet
Brazzers TV
07:20 Girls Love Eating Pink: Does This House Come With Pussy? (18+)
08:00 A Private Party (18+)
Private TV
07:30 Girl Girl Studio 3
09:05 Fuck Me Indie Ass
Fashion TV
07:30 Special Weekend
08:00 Special Weekend
Discovery TLC
07:00 Masterchef SAD
08:00 Masterchef SAD
Travel Channel
07:30 House Hunters International
08:00 House Hunters International
Entertainment!
07:30 Stil zvijezde
08:00 E! Special
FLN
06:50 Pilates, from the inside out
07:40 The Sweet Truth
24 Kitchen Adria
07:00 Non-stop Vijesti
10:20 Cafe 24
Ginx TV
07:00 Ginx TV
08:00 The Essentials
Zdrava TV
07:10 Jutarnja meditacija
07:50 Svježi u dan
VOX TV
02:15 Clip mix
08:45 Tv prodaja
Z1
07:25 Nastanak života
08:25 Kudovizija
JabukaTV
07:00 Glazbeni trenutak
08:00 Dječja TV
Mreža TV Split
07:00 Glazbeni express
08:10 Komentar Vjekoslava Krsnika
Mreža TV Zagreb
07:00 Glazbeni express
08:10 Komentar Vjekoslava Krsnika
Varaždinska TV
07:30 TV prodaja
07:45 Moja istra
TV Istra
00:00 Odjavna špica
08:45 Tv prodaja
Osječka TV
00:30 Nema sadržaja
12:30 TV prodaja
Vinkovačka TV
01:10 Videostranice
08:45 TV Prodaja
Kanal RI
07:30 Dnevnik
08:00 TV prodaja
Kreator TV
01:30 Kraj programa
12:00 Nogomet - Kup Hrvatske

Moji favoriti

HBO Adria
06:00 Ponovno u igri
07:55 Ribolov
HBO  Adria HD
06:00 Ponovno u igri
07:55 Ribolov
CineStar Premiere 1
03:54 Kraj programa
08:00 Sumrak saga: Praskozorje - 2. dio
CineStar Premiere 1 HD
03:54 Kraj programa
08:00 Sumrak saga: Praskozorje - 2. dio
FOX Adria
07:15 Milleri
07:45 Milleri
SportKlub 1
07:30 Nogomet - Premier liga
08:00 Nogomet - Španjolska liga
Nickelodeon
07:30 Bubble Guppies
07:55 Go Diego Go!

OptiTV akcija

Uštedite uz O pakete Optima Telekoma

Odaberite O2 surf+ ili O3TV surf+ paket i plaćajte 50% nižu mjesečnu naknadu prva tri mjeseca

OptiTV videoteka

 

Novosti

Optima Telekom i Travel Channel vode vas u Firencu

Novi kanal u osnovnom paketu - M1 FILM

2 ova HD kanala - Cinestar Premiere 1 i 2 HD

Obavijesti

18.9.2014. 13:24:00

Obavijest za HBO GO korisnike

15.5.2014. 14:57:00

Najava radova na IPTV VOD serverima

30.4.2014. 8:26:00

Style Network prestaje s emitiranjem