Želim OptiTV

OptiTV vodič

Hrt 1
06:55 Dobro jutro, Hrvatska
09:00 Vijesti
Hrt 2
08:06 Žak i Kvak
08:18 Tajni dnevnik patke Matilde
RTL
07:40 Lego Ninjago
08:10 TV prodaja
Nova TV
08:05 TV izlog
08:20 Zauvijek susjedi
Hrt 3
07:55 Zvjezdane staze: Nova generacija
08:40 Zona sumraka
RTL 2
08:00 Krv nije voda
08:50 TV prodaja
Doma TV
08:00 Kod Ane
08:40 Mala nevjesta
CMC
07:00 Dobro jutro
09:00 Strana vs. Domaća
RTL Living
03:10 Kraj programa
09:20 RTL Danas
RTL Crime
08:00 CSI: New York
08:45 CSI: New York
RTL Passion
02:10 Kraj programa
10:25 Osveta
Sportska televizija
07:00 Futsal - Europsko prvenstvo
09:05 Rukomet na pijesku
RTL Kockica
07:35 Kockići
08:53 Top lista dječje televizije
Hrt 4
08:05 Kulturna baština
08:20 Reportaža
Laudato TV
08:08 Prilog
08:10 Prozor sv. Josipa
TV SLO 1
07:00 Dobro jutro, poletni izbor
09:15 Slovenski pozdrav
RTS Sat
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
RTS1
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
Rai 1
08:00 Tg 1
08:20 Unomattina
Rai 2
07:40 Le sorelle McLeod
08:20 Le sorelle McLeod
Rai 3
08:00 Agora
10:20 Dottore a spasso
Mediaset Italia
07:05 I Cesaroni
09:05 Vivere
FTV
08:05 Lutkokaz
08:25 Šta ste danas uradili?
RTL Television
06:00 Guten Morgen Deutschland
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
FOX Adria
07:35 Da Vincijevi demoni
08:32 Zločinci u odijelima
FOX Life
07:40 Prijevara
08:30 Šaptačica duhovima
FOX Crime
07:50 Odjel za istrage
08:50 Odstrel
HBO Adria
07:50 Prelomilo se u četrdesetima
10:00 Ratovi zvijezda: Sila se budi
HBO 2
07:50 Rock kraljica
09:30 Kako preživjeti rastanak
Cinemax
08:05 Doba dogovora
09:50 Nevinost uspomena
Cinemax 2
07:35 Frank
09:10 BAFTA: Život na filmu
HBO  Adria HD
07:50 Prelomilo se u četrdesetima
10:00 Ratovi zvijezda: Sila se budi
HBO 2 HD
07:50 Rock kraljica
09:30 Kako preživjeti rastanak
Cinemax HD
08:05 Doba dogovora
09:50 Nevinost uspomena
Cinemax 2 HD
07:35 Frank
09:10 BAFTA: Život na filmu
Fox Movies
07:45 Zarobljena u raju
09:32 Četiri pera
CineStar TV
03:30 Kraj programa
09:00 Izlaz
CineStar Action&Thriller
08:00 Minin prvi put
09:45 Ime ruže
CineStar Premiere 1
08:00 Snježna kraljica 2
09:30 Aviator
CineStar Premiere 2
07:00 Hrvač
09:00 Dobre vibracije
CineStar Premiere 1 HD
08:00 Snježna kraljica 2
09:30 Aviator
CineStar Premiere 2 HD
07:00 Hrvač
09:00 Dobre vibracije
CBS Drama
07:40 Philly
08:30 Cheers
M1 FILM
06:40 Prvak u kuglanju
08:20 Ghost Rider 2: Duh osvete
Comedy Central Extra
08:00 Kralj Queensa
08:30 Kralj Queensa
AXN
07:30 Ubojstvo, napisala je
08:20 Merlin
AXN Spin
00:15 Hanibal
10:30 Medij
HBO 3
07:40 Max
09:30 Mravator
Sci Fi
08:00 Pustolovine Sydney Fox
09:00 Pustolovine Sydney Fox
TV1000
07:30 Crni ponedjeljak
09:20 Totalna rasprodaja
Klasik TV
07:59 Biser Yu sporta VATERPOLO
09:12 Filmske vijesti
Discovery Channel
07:40 Lovci na skladišta - Velika Britanija
08:10 Skladišni ratovi u Kanadi
Discovery Science
07:30 Dr G: Medical Examiner
08:15 Fatal Encounters
Discovery WORLD
07:30 Extreme Engineering
08:15 Codes and Conspiracies
History Channel
08:05 Lovci na zlato: Legenda "planine praznovjerja"
09:00 Blago vitezova templara
NatGeo Wild
07:29 Kreativni ubojice Afrike
08:14 Lov na čudovišnoga krokodila
National Geographic
08:00 Auto SOS
08:50 Velika postignuća
VIASAT Explorer
07:55 Potraga za žadom
08:20 Prijevoz brvnara
VIASAT History
07:50 Hitlerova Istočna Pruska
08:40 Razbojnici, gusari i odmetnici
Viasat Nature
08:00 Čudnovati psi
08:50 Psi za opasne situacije
Crime Investigation
08:00 Zločini koji su potresli Britaniju
09:00 Forenzički odred
Animal Planet
07:15 Američka džungla
08:10 Bajkovite kućice na drveću
DaVinci Learning
08:00 Sve za djecu
08:30 Budimo domišljati
Club TV
08:00 News And Weather Forecast
08:10 City Grammar
CBS Reality
07:40 Deal Makers
08:30 Neizlječivi
SportKlub 1
07:45 Nogomet - Škotska liga
09:30 Nogomet - Premier liga
SportKlub 2
06:45 Američki nogomet - NFL
09:30 Nogomet - Sky Bet Championship
SportKlub 3
08:00 Nogomet - Premier liga
08:55 Speedway
SportKlub 4
08:00 Ekstremni svijet sporta
08:30 Bayern TV
SportKlub 5
08:00 Sport Klub 5 Promo
09:00 Sport Klub 5 Promo
SportKlub 6
08:00 Sport Klub 6 Promo
09:00 Sport Klub 6 Promo
Sportklub 1 HD
07:45 Nogomet - Škotska liga
09:30 Nogomet - Premier liga
Fight Channel World HD
07:30 MMA
09:02 Kikboks
Outdoor Channel
08:05 Familiar Waters
08:30 Shooting Gallery
Sport 1
06:00 Teleshopping
11:30 Storage Wars
Fight Channel
06:03 HBO Boxing
10:47 HBO Boxing
Extreme Sports
07:50 Dragrace
08:45 Strongest Man
Fuel TV
08:00 Munich Mash 2015
08:30 Master Debaters with Jay Mohr
SK Golf
08:00 The Barclays
12:00 Made in Denmark
Kreator TV
00:15 Kraj programa
10:00 Blancpain Endurance Series
Boomerang
07:50 Wabbit: A Looney Tunes Production
08:15 Tom and Jerry Tales
Jim Jam
08:05 Nouky & Friends
08:10 Agi Bagi
Mini TV
07:50 B-Daman
08:15 Invizimals
Nickelodeon Jr.
07:55 Dora the Explorer
08:20 PAW Patrol
OK Bambino
07:46 The Great Book of Nature
08:11 Manon
Orlando
08:09 Originalos
08:13 Roncho
Baby TV
08:09 Hippa Hippa Hey
08:16 Animal Party
CN TCM
07:45 The Amazing World of Gumball
08:10 The Amazing World of Gumball
MTV Music 24
07:00 A-List Playlist
09:00 Hot, Fresh & New!
Jugoton TV
07:00 Budilica
09:00 Staro vs. novo
Mezzo
03:07 Melanie de Biasio - Festival International de Jazz de Montréal
08:30 Le concert d'adieu de Myung Whun Chung ŕ Orange
MTV
08:00 MTV VMA's 2016
10:00 MTV Top 10 x 10
MTV Dance
08:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
08:40 Ibiza Anthems
MTV Hits
08:00 Big Fat Hits
10:00 Nothing But Hits
MTV Rocks
08:00 Biggest! Hottest! Loudest!
11:00 Super Massive Rock Stars!
VH1
08:00 Hits Don`t Lie!
11:00 Guess The Year
VH1 Classic
08:00 Nothing But Classics
10:00 Guess The Year
Balkanika
06:00 Tick Tack
10:00 New
N1
08:00 Novi Dan
10:00 Pozitiv
Sky News
08:00 Sunrise
08:30 Sunrise
Al Jazzera
07:30 Valentinov duh
08:30 Kontekst
CNN International
08:00 CNN Newsroom
09:00 CNN Newsroom
CNBC
08:00 Squawk Box
10:00 Europe Street Signs
Dorcel
07:46 Au pair diary
09:14 Through her eyes 1 part 1
Hustler TV
07:00 Hot Young Interns
08:30 E Cup Boner Bouncers
Brazzers TV
08:00 Gymnasstics (18+)
08:22 Shadow Of A MILF (18+)
Private TV
07:07 Private Summer School
09:10 Tanya Hyde Fetish Fucking
Motors TV
07:25 FIA European Truck Racing Championship
10:00 FIM MX2 World Championship
VOX TV
05:15 Kraj programa
10:00 TV prodaja
24 sata
08:08 Vrhunska domaća kuhinja Gordona Ramsayja
08:36 Jamiejev i Jimmyjev gastronomski izazov
Fashion TV
08:00 I see it first
08:30 Best of...
Discovery TLC
08:00 Šef slastičarnice
08:30 Šef slastičarnice
Grand
03:00 Muzički mix
08:30 Taj ludi svet
Travel Channel
07:40 Extreme RVs
08:30 Lake Life
Entertainment!
08:00 Ja sam Cait
09:00 Ja sam Cait
FLN
08:05 Rehab Addict
08:30 The High Low Project
Zdrava TV
08:00 Priče patuljka Malca: (38) Slon i miš
08:17 Znanstveni forum: Čovjek - rak Zemlje
Dubrovačka TV
07:00 TV Panorama
09:00 TV Panorama
TV Slavonije i Baranje
00:30 Glazbeni program
09:00 Misao dana
Z1
07:26 Svakodnevno
08:25 Samo poželi
JabukaTV
07:30 Dječja TV
08:30 Serbus Zagreb
Mreža TV Split
08:05 Lipovljanski susreti 2016
08:15 Top Shop
Mreža TV Zagreb
07:45 Vijesti
08:15 Top Shop
Varaždinska TV
07:50 Hrana i vino
08:15 Yoga i pilates za svaki dan
TV Istra
01:00 Odjavna špica
09:00 TV prodaja
Osječka TV
02:00 Kraj programa
09:35 TV prodaja
Vinkovačka TV
07:00 Videostranice
10:00 Nekad davno
Kanal RI
08:00 TV prodaja
08:20 U zdrav mozak

Moji favoriti

HBO Adria
07:50 Prelomilo se u četrdesetima
10:00 Ratovi zvijezda: Sila se budi
HBO  Adria HD
07:50 Prelomilo se u četrdesetima
10:00 Ratovi zvijezda: Sila se budi
CineStar Premiere 1
08:00 Snježna kraljica 2
09:30 Aviator
CineStar Premiere 1 HD
08:00 Snježna kraljica 2
09:30 Aviator
FOX Adria
07:35 Da Vincijevi demoni
08:32 Zločinci u odijelima
SportKlub 1
07:45 Nogomet - Škotska liga
09:30 Nogomet - Premier liga
Nickelodeon
22:55 No information

OptiTV akcija

AKCIJA TRAJE DO 31. SVIBNJA 2016.

Odaberite neki od O2 ili O3 paketa uz ugovornu obvezu na 2. godine i plaćajte mjesečnu naknadu po promotivnoj cijeni kroz 12 ili 24 mjeseca! - See more at: http://www.optitv.hr/default_novo.aspx?id=55#sthash.oSB665ON.dpuf

Odaberite neki od O2 ili O3 paketa uz ugovornu obvezu na 2. godine i plaćajte mjesečnu naknadu po promotivnoj cijeni kroz 12 ili 24 mjeseca! - See more at: http://www.optitv.hr/default_novo.aspx?id=55#sthash.oSB665ON.dpuf
Odaberite neki od O2 ili O3 paketa uz ugovornu obvezu na 2. godine i plaćajte mjesečnu naknadu po promotivnoj cijeni kroz 12 ili 24 mjeseca! - See more at: http://www.optitv.hr/default_novo.aspx?id=55#sthash.oSB665ON.dpuf
Odaberite neki od O2 ili O3 paketa uz ugovornu obvezu na 2. godine i plaćajte mjesečnu naknadu po promotivnoj cijeni kroz 12 ili 24 mjeseca! - See more at: http://www.optitv.hr/default_novo.aspx?id=55#sthash.oSB665ON.dpuf
Uz svaki odabrani O ili TO paket dobivate 300 kn na VISA poklon kartici
Odaberite neki od O2 ili O3 paketa uz ugovornu obvezu na 2. godine i plaćajte mjesečnu naknadu po promotivnoj cijeni kroz 12 ili 24 mjeseca! - See more at: http://www.optitv.hr/default_novo.aspx?id=55#sthash.oSB665ON.dpuf

OptiTV videoteka