Želim OptiTV

OptiTV vodič

Hrt 1
10:30 Subotom ujutro
11:43 TV kalendar
Hrt 2
09:09 Sherlock Holmes
10:56 Babybonus
RTL
09:55 Cirkus
12:15 Dynamo: Majstor nemogućega
Nova TV
10:00 Kud puklo da puklo
11:00 Kud puklo da puklo
Hrt 3
10:25 Portreti
11:12 Majstori svirači
RTL 2
10:20 Večera za 5
11:10 TV prodaja
Doma TV
10:30 Dawson's Creek
11:25 TV izlog
CMC
10:40 CMC Mix
11:00 Strana vs. Domaća
RTL Living
10:25 Večera za 5
10:50 Večera za 5
RTL Crime
10:25 FBI istraga
11:15 Cobra 11
RTL Passion
10:30 Sulejman Veličanstveni
11:20 Divlja ruža
Sportska televizija
10:20 Sport report
11:05 Školska liga
RTL Kockica
10:25 Najljepše bajke svijeta
10:50 Kuća boga Anubisa
Hrt 4
10:10 Tzigari
10:50 Dokumentarna reportaža
TV SLO 1
10:25 Presneto štirinajsto
11:00 Korenine slovenskega morja
RTS Sat
10:05 Žikina šarenica
11:00 Vesti RTS
RTS1
09:06 Žikina šarenica
11:04 Restorančić Zalogajčić
Rai 1
10:45 Che tempo fa
10:50 Dall'Aula Bunker dell'Ucciardone: Palermo chiama Italia
Rai 2
10:45 Cronache animali
11:40 Mezzogiorno in Famiglia
Rai 3
10:40 TG Regione
11:10 TG Regione
Mediaset Italia
09:50 Colorado
12:20 Le Iene Show
FTV
10:40 Hayd u Park
11:15 Mozaik religija
RTL Television
10:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
13:00 Formel 1
FOX Adria
10:43 Ben i Kate
11:12 Simpsoni
FOX Life
10:42 Život s Fran
11:09 Ne vjeruj susjedi iz stana br. 23
FOX Crime
09:47 Nora Roberts: High Noon
11:31 Jedinica za istragu prometnih nesreća
HBO Adria
09:55 Cinderella Man
12:20 Moderna obitelj
Cinemax
09:45 Nož u vodi
11:20 Najbolji holivudski redatelji
Cinemax 2
10:20 Gospodin Hire
11:45 Gdje cvatu ljiljani
AXN
10:30 Zakon brojeva
11:20 Navy CIS
AXN Spin
10:35 Pod nesretnom zvijezdom
11:20 Bez granica
Fox Movies
09:25 Trudnički pakt
11:08 More ljubavi
CineStar TV
09:00 Bijes boga zmaja
10:59 Thunderbirds
CineStar Action&Thriller
10:00 Neka bude pravde
12:00 Gubitnik
CineStar Premiere 1
08:30 U zemlji krvi i meda
10:46 Ubij ih nježno
CineStar Premiere 2
10:45 Teksaška polja smrti
12:46 U zemlji krvi i meda
CineStar Premiere 1 HD
08:30 U zemlji krvi i meda
10:46 Ubij ih nježno
CineStar Premiere 2 HD
10:45 Teksaška polja smrti
12:46 U zemlji krvi i meda
CBS Drama
10:10 Jake i debeli
11:00 Nova Zona sumraka
M1 FILM
10:45 Bloodrayne 2
12:30 Mamin dečko
Comedy Central Extra
10:30 Pravila igre
11:00 Pravila igre
HBO  Adria HD
09:55 Cinderella Man
12:20 Moderna obitelj
Cinemax 2 HD
10:20 Gospodin Hire
11:45 Gdje cvatu ljiljani
HBO Comedy HD
10:25 Ljubav u kovčegu
12:00 Scooby Doo: Misterij na Wrestlemaniji
Cinemax HD
09:45 Nož u vodi
11:20 Najbolji holivudski redatelji
HBO Comedy
10:25 Ljubav u kovčegu
12:00 Scooby Doo: Misterij na Wrestlemaniji
Sci Fi
10:00 Ksena - princeza ratnica
11:00 Ksena - princeza ratnica
TV1000
10:15 Agent Cody Banks
12:00 Jolki 3
Klasik TV
10:15 Hlapićeve Sportske igre
11:10 Slike duše
Discovery Channel
10:25 Lovci na dražbe
10:50 Bitka za prtljagu
Discovery Science
10:10 The Will
11:00 The Will
Discovery WORLD
10:35 Atlas 4D
11:25 Atlas 4D
History Channel
10:30 Američke restauracije
11:00 Najbolje na četiri kotača
NatGeo Wild
10:00 Divlja Kanada
11:00 Divlja Kanada
National Geographic
09:00 U središte Zemlje
11:00 Iza scene
VIASAT Explorer
10:30 Kako stvari funkcioniraju
10:55 Kako stvari funkcioniraju
VIASAT History
09:55 Lovci na mitove
10:50 Otkriveni spomenici
Viasat Nature
10:25 Paul O'Grady i ljubav prema psima
10:50 Paul O'Grady i ljubav prema psima
Crime Investigation
10:00 Lovci na umorstva
11:00 Lovci na umorstva
Animal Planet
10:00 Plavetnilo Bahama
10:55 Clash of the Dinosaurs
DaVinci Learning
10:30 Marvi Hammer
11:00 Vremenski kompas
Club TV
10:05 4wd – Take A Deep Breath
11:00 Laura's Star
CBS Reality
10:35 Trudnoća i porod
11:00 Trudnoća i porod
Motors TV
10:25 FIM Enduro World Championship
10:55 FIM Supermoto
SportKlub 3
09:45 Nogomet - Talijanski kup
11:30 Nogomet - Španjolska liga
Outdoor Channel
10:40 Wardens
11:30 Wardens
Sport 1
10:30 Teleshopping
11:00 Storage Wars
SportKlub 1
10:00 Nogomet - Ruski kup
12:15 Nogomet - Turnir prijateljstva
SportKlub 2
10:15 Nogomet - Premier liga
12:00 Američki nogomet - Sportklub Superliga
Eurosport
09:29 Cycling
10:57 Canoeing - World Cup
Eurosport 2
08:30 Australian Football - Australian League
11:14 Cycling
EurosportNews
10:00 Sports News
11:00 Sports News
Fight Channel
09:53 HBO Boxing
11:14 HBO Boxing
Extreme Sports
10:35 Warped Roadies
11:00 Warped Roadies
Fuel TV
10:30 EMENTA SB
11:00 Choose Your Fate
SK Golf
10:30 LPGA Airbus Classic
13:30 BMW PGA Championship
Fishing Hunting
08:51 No information
10:51 No information
Boomerang
10:40 Tom and Jerry Tales
11:30 Scooby Doo Where Are You!
Jim Jam
10:00 A Tale of Egypt
10:50 Nouky & Friends
Kika
10:00 Nema sadržaja
22:00 Nema sadržaja
Mini TV
10:35 Traktor Tom
10:55 Sveznalica Rosie
Nickelodeon
10:25 Teenage Mutant Ninja Turtles
10:55 TUFF Puppy
Nickelodeon Jr.
10:30 Ni Hao Kai lan
10:50 Olive the Ostrich
OK Bambino
10:41 Nan i Lili
10:46 Glumpersi
Baby TV
10:39 Billy Bam Bam
10:46 Tiny's Playground
CN TCM
10:25 Clarence
10:50 Clarence
MTV Music 24
09:00 This Week's MTV Top 20
11:00 Top 20
RFM TV
10:00 Autre : Clips
12:00 Autre : Clips
Jugoton TV
10:40 Mix
11:00 Ljubavna priča
Mezzo
09:30 The Bayadere by Marius Petipa. Mariinsky Theater Ballet
11:45 Les Noces choreography by Bronislava Nijinska.
MTV
10:30 Ridiculousness
11:00 Jukebox
MTV Dance
08:40 Weekend Warm Up
13:00 Big Tunes!
MTV Hits
10:40 Fresh New Vidz!
12:00 Big Fat Hits
MTV Rocks
08:00 Rocks Into The Weekend!
11:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
VH1
08:00 Saturday Soundtrack
12:00 Top 100
VH1 Classic
10:00 Nothing But The 90s
12:00 Nothing But The 90s
Balkanika
10:20 Hit Mix
12:00 Balkanika party
Sky News
10:30 Sunrise
11:00 Sky News with Colin Brazier
Al Jazzera
10:30 Kontekst
11:00 Moj život - 37
CNN International
10:00 CNN Newsroom
11:00 CNN Newsroom
Bloomberg
10:30 The Next Space Race
12:30 Inside Johnson and Johnson
Dorcel
09:24 Culs defonces / busted butts 2 part 1
11:01 Sexy story 59 - gina gerson
Hustler TV
10:00 MILFs Illustrated 2
11:30 Filthy Couples Of London
Brazzers TV
10:40 Lesbian Sex Addicts: Hot Massage Therapy (18+)
10:59 Naked Newbies (18+)
Private TV
09:00 Eternal Ecstasy
11:00 The Other Face Of Pleasure
24 sata
10:35 Bakino zlato
11:07 Prijatelji okusa
Fashion TV
10:30 Special Weekend
11:00 Special Weekend
Discovery TLC
10:00 Ludi za kućom: SAD
11:00 Nešto posuđeno, nešto novo
Media Travel
10:00 Nema sadržaja
22:00 Nema sadržaja
Travel Channel
10:30 Piha Rescue
11:00 Airshow
Entertainment!
10:00 U korak s Kardashianicama
11:00 E! Novosti
FLN
10:40 Selling L.A.
11:10 Candice Tells All
Ginx TV
10:00 Ginx TV
15:00 Ginx TV
Zdrava TV
10:38 Koža ? čudo prirode
11:05 Što uzrokuje bolest: Alzheimerova bolest i demencija - kako mozak održati u formi
Dubrovačka TV
10:00 TV Panorama
12:00 TV Panorama
TV Slavonije i Baranje
10:00 TV prodaja
12:00 Ošini po tamburi
VOX TV
10:15 Dječja TV
11:15 Tv prodaja
Z1
10:30 Dokumentarni filmovi
10:59 Pregled programa
JabukaTV
10:30 Pjesmom te zovem
12:00 I Z L O G
Mreža TV Split
10:45 Rondo shop
11:00 Bctv
Mreža TV Zagreb
10:45 Rondo shop
11:00 Bctv
Varaždinska TV
10:00 Pressica
11:00 TV Prodaja
TV Istra
10:10 Putujmo regijom
11:10 TV prodaja
Osječka TV
00:30 Nema sadržaja
12:30 TV prodaja
Vinkovačka TV
10:30 Anđeoska kuhinja
11:00 Insajder & banane
Kanal RI
10:10 Bijele udovice
10:55 TV prodaja
Kreator TV
10:30 Motocross
11:00 Formula 1

Moji favoriti

HBO Adria
09:55 Cinderella Man
12:20 Moderna obitelj
HBO  Adria HD
09:55 Cinderella Man
12:20 Moderna obitelj
CineStar Premiere 1
08:30 U zemlji krvi i meda
10:46 Ubij ih nježno
CineStar Premiere 1 HD
08:30 U zemlji krvi i meda
10:46 Ubij ih nježno
FOX Adria
10:43 Ben i Kate
11:12 Simpsoni
SportKlub 1
10:00 Nogomet - Ruski kup
12:15 Nogomet - Turnir prijateljstva
Nickelodeon
10:25 Teenage Mutant Ninja Turtles
10:55 TUFF Puppy

OptiTV akcija

O2 i O3 paketi prva 3 mjeseca bez naknade

Uz Optimu glatko surfajte do 40 Mbps, povoljno telefonirajte i gledajte bogat TV program! Požurite, akcija traje do 8. srpnja 2015.!

OptiTV videoteka

Novosti

Tri nova kanala u osnovnom paketu

2 nova HD kanala - Cinestar Premiere 1 i 2 HD

AXN Spin - novi kanal u osnovnom paketu - kanal 58.

Obavijesti

24.3.2015. 15:36:00

Nadogradnja IPTV sustava

12.1.2015. 13:15:00

Prebacivanje Balkanika TVa iz osnovnog u FULL paket

5.12.2014. 20:07:00

Prekid u emitiranju signala Osječke TV