Želim OptiTV

OptiTV vodič

Hrt 1
06:55 Dobro jutro, Hrvatska
09:21 Hanna, slušaj svoje srce
Hrt 2
08:31 Pipi Duga Čarapa
08:56 Juhuhu
RTL
08:30 TV prodaja
08:45 Hitna služba
Nova TV
08:25 TV izlog
08:40 Zauvijek susjedi
Hrt 3
08:20 Zona sumraka
08:50 Ideje za uređenje prostora
RTL 2
08:30 K.T. 2
08:55 K.T. 2
Doma TV
07:50 Naša mala klinika
08:40 TV izlog
CMC
07:00 Dobro jutro
09:00 CMC Vijesti
RTL Living
00:25 Kraj programa
11:20 Večera za 5
RTL Crime
08:10 CSI: New York
08:55 CSI: Miami
RTL Passion
07:55 Avenida Brasil
08:45 Avenida Brasil
Sportska televizija
07:00 Nogomet - MAXtv Prva liga
10:00 Vaterpolo - Regionalna liga
RTL Kockica
07:25 Kockići
09:25 Crtalica
Hrt 4
08:15 Studio 4
09:00 Vijesti
TV SLO 1
06:55 Dobro jutro
10:15 Vem!
RTS Sat
08:30 Jutarnji program
09:00 Vesti RTS
RTS1
08:30 Jutarnji program
09:00 Vesti RTS
Rai 1
08:00 TG1
09:00 TG1
Rai 2
08:30 Il tocco di un angelo
09:15 Il tocco di un angelo
Rai 3
08:00 Agora
10:00 Mi manda RaiTre
Mediaset Italia
08:05 Uomini e donne
09:10 Vivere
FTV
08:25 Vragolasti Denis
08:50 Barbie: Fairytopia
RTL Television
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:00 Unter uns
FOX Adria
08:33 Simpsoni
09:00 Malcolm u sredini
FOX Life
08:33 Sretno rastavljeni
09:00 Dharma i Greg
FOX Crime
08:25 King
09:20 Novi stari slučajevi
HBO Adria
07:25 Starci 2
09:05 Tajni život Waltera Mittya
Cinemax
07:35 Suprug
08:55 BAFTA: Život na filmu
Cinemax 2
07:45 U procvatu
09:25 Ljudski kapital
AXN
08:00 Stvarni ljudi
09:05 Zakon brojeva
AXN Spin
07:45 Profileri
08:45 Profileri
Fox Movies
07:35 Privatni život Sherlocka Holmesa
09:55 Ed
CineStar TV
02:22 Kraj programa
09:00 Lovac
CineStar Action&Thriller
08:00 Utjerivač dugova
09:53 Priče sa snimanja: Dečko iz susjedstva
CineStar Premiere 1
08:00 Domoljub
09:45 Juraj i hrabri vitezovi
CineStar Premiere 2
07:00 Jobs
09:16 Borba noževima
CineStar Premiere 1 HD
08:00 Domoljub
09:45 Juraj i hrabri vitezovi
CineStar Premiere 2 HD
07:00 Jobs
09:16 Borba noževima
CBS Drama
08:30 Rođeni policajci
09:20 Sunset Beach
M1 FILM
08:00 Stanari
09:40 Trener
Comedy Central Extra
08:30 Svi mrze Chrisa
09:00 Punk'd
HBO  Adria HD
07:25 Starci 2
09:05 Tajni život Waltera Mittya
Cinemax 2 HD
07:45 U procvatu
09:25 Ljudski kapital
HBO Comedy HD
03:30 Kraj programa
10:00 Internetska terapija
Cinemax HD
07:35 Suprug
08:55 BAFTA: Život na filmu
HBO Comedy
03:30 Kraj programa
10:00 Internetska terapija
Sci Fi
08:00 Haven
09:00 Haven
TV1000
08:00 Elitna postrojba
10:00 Meta: iskupljenje
Klasik TV
08:00 Šahovski bluz
08:59 Filmski portret Miroslava Krleže
Discovery Channel
08:10 Brzi i glasni
09:05 Generalka
Discovery Science
08:30 I Was Murdered
08:55 Stalked: Someone's Watching
Discovery WORLD
08:05 Curiosity
08:55 History Cold Case
History Channel
08:30 Zvijezde zalagaonice
09:00 Američki "skupljači"
NatGeo Wild
08:00 Najveći svjetski ubojice
09:00 Najčudnije na svijetu
National Geographic
08:00 Megatvornice
08:55 Preživljavanje na Aljasci
VIASAT Explorer
08:35 Kako nastaju
09:30 Piloti na ledu
VIASAT History
07:55 Istražitelji zrakoplovnih nesreća 2. svjetskoga rata
08:50 Edvardsko imanje
Viasat Nature
08:25 Divlji svijet
08:55 Zoološki vrt - Dublin
Crime Investigation
08:00 Kriminalističke priče
09:00 Lažni prijatelji
Animal Planet
08:35 Zov čovjeka divljine
09:05 Dečki za krokodile
DaVinci Learning
08:30 Kako i zašto?
09:00 Skok kroz vrijeme
Club TV
08:30 Places we go
09:00 News and Weather Forecast
CBS Reality
08:30 Nurses
08:55 Gradska bolnica
Motors TV
07:50 TCR International Series
09:10 Thundersport Plus
SportKlub 3
07:15 Košarka - Turska liga
08:45 Nogomet - Kvalifikacije za Europsko prvenstvo
Outdoor Channel
08:35 Driven With Pat And Nicole
09:00 Eastman's Hunting TV
Sport 1
08:30 Sport Quiz
11:30 Teleshopping
SportKlub 1
07:45 Moto GP
08:45 Hokej na ledu - KHL
SportKlub 2
07:45 Tenis - WTA i ATP
13:15 Nogomet - Sky Bet League 2
Eurosport
08:29 Snooker
11:30 Figure Skating - World Championship
Eurosport 2
08:03 Figure Skating - World Championship
09:31 Cycling
EurosportNews
08:00 Sports News
09:00 Sports News
Fight Channel
08:01 Final Fight Championship
09:11 Final Fight Championship
Extreme Sports
07:50 X Games
08:45 Lucas Oil AMA Motocross Championships
Fuel TV
08:30 The Captain and Casey Show 5
09:00 Surf Chronicles
SK Golf
07:00 Golf - Ladies Tournaments
10:00 Golf - Ladies Tournaments
Fishing Hunting
06:51 No information
08:51 No information
Boomerang
08:20 The Sylvester & Tweety Mysteries
08:55 The Tom and Jerry Show
Jim Jam
08:35 Snapatoonies
09:00 Heroes of the City
Kika
08:30 Lulu Zapadu
08:50 Ich kenne ein Tier
Mini TV
08:30 Uvrnuti čupavci
08:55 Pčelica Maja
Nickelodeon
08:10 Dora the Explorer
08:40 Team Umizoomiz
Nickelodeon Jr.
08:20 Tickety Toc
08:40 PAW Patrol
OK Bambino
08:13 Kraljevstvo Buba
08:39 Slatke Ovčice
Baby TV
08:36 Big Bugs Band
08:42 Kenny and Goorie Meet Friends
CN TCM
06:50 Angelo Rules
08:45 Angelo Rules
MTV Music 24
07:00 A-List Playlist
09:00 Big Vids At Breakfast!
RFM TV
06:00 Culture Infos : Le meilleur des réveils
09:00 Autre : Clips
Jugoton TV
07:00 Budilica
09:00 Staro vs. novo
Mezzo
05:25 InterMezzo
09:30 Paul Lewis plays Brahms' First Piano Concerto
MTV
08:20 Catfish: The TV Show
09:10 Pranked
MTV Dance
08:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
08:40 Big Tunes!
MTV Hits
08:00 Big Fat Hits
10:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
MTV Rocks
08:00 Biggest! Hottest! Loudest!
10:00 Alternative Rocks
VH1
08:00 Vh1 Shuffle
10:00 Guess The Year
VH1 Classic
06:00 Nothing But Classics
11:00 We Are The 80s
Balkanika
06:00 Tick Tack
10:00 New
Sky News
08:30 Sunrise
09:00 Sunrise
Al Jazzera
08:30 Kontekst
09:00 Fado: Pristanište duha
CNN International
08:00 CNN Newsroom
09:00 CNN Newsroom
Bloomberg
08:00 On The Move
09:00 The Pulse
Dorcel
07:54 39 ans mariee et ouverte a tous
09:28 Prises par tous les trous part 2 / all i wanna do
Hustler TV
08:30 Deep In Your Mom
10:00 It's Okay! She's My Mother In Law 14
Brazzers TV
08:25 Secret Lives Of Kept Wives (18+)
08:50 Exotic Asian Sluts: Sinning With Pearls (18+)
Private TV
06:50 The Sex Bus
08:45 7 Topmodel Lesbian Trios 2
24 sata
08:29 Sarina nova nordijska kuhinja
08:55 Rudolphova pekarnica
Fashion TV
08:30 Fashion Breakfast
09:00 Fashion News
Discovery TLC
08:00 Gomilanje: živi zakopani
09:00 Gojazni (Velika Britanija)
Travel Channel
08:30 Airport 24/7 : Miami
09:00 Castle Secrets & Legends
Entertainment!
08:00 Giuliana i Bill
09:00 Kourtney i Khloé osvajaju Hamptons
FLN
08:30 Extreme Cuisine with Jeff Corwin
09:25 Kitchen Cousins
Ginx TV
08:30 Planet aplikacija
09:00 Ginx TV
Zdrava TV
08:25 Vegetarijanska narodna kuhinja
08:50 Djelovanje Krista Božjeg i božanske Mudrosti
Dubrovačka TV
07:00 TV Panorama
09:00 TV Panorama
TV Slavonije i Baranje
00:30 Glazbeni program
09:00 Dnevni program Za dobar dan
VOX TV
02:15 Clip mix
09:00 Tv prodaja
Z1
08:25 Samo poželi
08:55 Dom2
JabukaTV
08:30 Serbus Zagreb
08:50 Zagrebancija
Mreža TV Split
08:30 Top Shop
08:45 Vijesti
Mreža TV Zagreb
08:30 Top Shop
08:45 Vijesti MrezaZG
Varaždinska TV
08:30 TV prodaja
08:45 Iz prošlosti
TV Istra
00:00 Odjavna špica
08:55 Tv prodaja
Osječka TV
02:00 Videostranice
09:00 TV prodaja
Vinkovačka TV
07:00 Videostranice
09:45 TV Prodaja
Kanal RI
07:50 Kvarat do 6
08:40 TV prodaja
Kreator TV
01:00 Kraj programa
09:15 Nogomet - 2. HNL

Moji favoriti

HBO Adria
07:25 Starci 2
09:05 Tajni život Waltera Mittya
HBO  Adria HD
07:25 Starci 2
09:05 Tajni život Waltera Mittya
CineStar Premiere 1
08:00 Domoljub
09:45 Juraj i hrabri vitezovi
CineStar Premiere 1 HD
08:00 Domoljub
09:45 Juraj i hrabri vitezovi
FOX Adria
08:33 Simpsoni
09:00 Malcolm u sredini
SportKlub 1
07:45 Moto GP
08:45 Hokej na ledu - KHL
Nickelodeon
08:10 Dora the Explorer
08:40 Team Umizoomiz

OptiTV akcija

JOŠ POVOLJNIJI, BOGATIJI I BRŽI

O2 i O3 paketi sada uz 50% manju mjesečnu naknadu tijekom tri mjeseca te poklon bonove do 600 kn!

OptiTV videoteka

 

Novosti

Tri nova kanala u osnovnom paketu

Novi kanal u osnovnom paketu - M1 FILM

2 nova HD kanala - Cinestar Premiere 1 i 2 HD

Obavijesti

24.3.2015. 15:36:00

Nadogradnja IPTV sustava

12.1.2015. 13:15:00

Prebacivanje Balkanika TVa iz osnovnog u FULL paket

5.12.2014. 20:07:00

Prekid u emitiranju signala Osječke TV