Želim OptiTV

OptiTV vodič

Hrt 1
18:13 Večer na 8. katu
18:54 Stipe u gostima
Hrt 2
18:01 Zaštitnica svjedoka
18:45 Atletika
RTL
18:30 RTL Danas - RTL Vijesti
19:10 RTL Vrijeme
Nova TV
18:10 Ljubav, vjera, nada
19:15 Dnevnik Nove TV
Hrt 3
18:10 Perry Mason
19:02 Koncert
RTL 2
18:20 Teorija velikog praska
18:45 Teorija velikog praska
Doma TV
18:20 Divlja u srcu
19:10 Mala nevjesta
RTL +
18:10 Sudnica
19:05 Sanja talk show
RTL Kockica
18:20 Kuća boga Anubisa
18:45 Lovci na misterije
CMC
18:00 Top 40 - Strana lista
19:00 CMC Vijesti
Hrt 4
18:10 Zemlja orlova - Albanija
18:49 Dokumentarna reportaža
TV SLO 1
18:30 Trala trali
18:40 Luka, reševalni čoln
RTS Sat
18:25 Slagalica
19:00 Srbija na vezi
RTS1
18:25 Oko magazin
19:00 Slagalica
Rai 1
17:15 Nostalgia di Sandy Bay
18:50 Reazione a catena
Rai 2
18:15 Tg 2
18:45 Il commissario Rex
Rai 3
17:30 Geo & Geo
18:55 Meteo 3
Mediaset Italia
18:35 Avanti un altro!
19:25 Finché c'e Ditta c'e speranza 1
FTV
18:20 Obećanje
19:10 Loto
RTL Television
18:30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45 RTL Aktuell
FOX Adria
18:00 Graceland
19:00 Simpsoni
FOX Life
18:10 Jednom davno
19:05 Tijelo je dokaz
FOX Crime
17:55 Navy CIS - Los Angeles
18:50 Novi stari slučajevi
HBO Adria
18:35 Osam centimetara
20:05 M. Butterfly
Cinemax
18:25 Uhode
20:30 Princ Lavina
Cinemax 2
18:25 Dobri susjed
20:00 Vremenski banditi
AXN
18:15 Izgubljena djevojka
19:10 Navy CIS
AXN Spin
17:45 Stvarni ljudi
18:50 Internat
Fox Movies
17:21 Novi dom
19:05 Dvije mame, jedna beba
CineStar TV
17:14 Jeste li za tenis?
19:16 Anđel-A
CineStar Action&Thriller
18:16 Huligani 2
19:51 Priče sa snimanja: Lucy
CineStar Premiere 1
18:00 Profesorica engleskog
19:28 Priče sa snimanja: Indijski začin na francuski način
CineStar Premiere 2
17:00 Sinegdoha, New York
19:15 Alex Cross
CineStar Premiere 1 HD
18:00 Profesorica engleskog
19:28 Priče sa snimanja: Indijski začin na francuski način
CineStar Premiere 2 HD
17:00 Sinegdoha, New York
19:15 Alex Cross
CBS Drama
18:30 Povratak kući
20:10 The Colbys
M1 FILM
18:28 Dahmer
20:10 Šašavi roditelji
Comedy Central Extra
18:30 Kralj Queensa
18:55 Pravila igre
HBO  Adria HD
18:35 Osam centimetara
20:05 M. Butterfly
Cinemax 2 HD
18:25 Dobri susjed
20:00 Vremenski banditi
HBO Comedy HD
18:35 Moderna obitelj
19:00 Dva metra pod zemljom
Cinemax HD
18:25 Uhode
20:30 Princ Lavina
HBO Comedy
18:35 Moderna obitelj
19:00 Dva metra pod zemljom
Sci Fi
18:00 Zvjezdana vrata: Atlantis
19:00 Ksena - princeza ratnica
TV1000
18:00 Vruća roba: priča o Donu Readyju
20:00 Rocky Balboa
Klasik TV
17:59 Nije nego
19:34 Liburnia 2014
Discovery Channel
18:35 Bitka za prtljagu
19:00 Kako se proizvode...
Discovery Science
18:30 Disappeared
19:20 I Was Murdered
Discovery WORLD
18:20 Storms of War
18:45 Storms of War
History Channel
18:30 Milijunaši iz močvare
19:00 Milijunaši iz močvare
NatGeo Wild
18:00 Wild Yellowstone: She Wolf
19:00 Divlja Australija
National Geographic
18:00 Zatočeni u inozemstvu
19:00 Nevjerojatno mali svijet
VIASAT Explorer
18:35 Najizdržljivije kamiondžije na svijetu
19:20 Kako stvari funkcioniraju
VIASAT History
18:10 Lovci na mitove
19:10 Muzejske tajne
Viasat Nature
18:20 Prirodni mikrosvjetovi
18:50 Prirodni mikrosvjetovi
Crime Investigation
18:00 Kriminalističke priče
19:00 Fred Dinenage istražuje slavne zločine
Animal Planet
18:15 Veterinari iz Bondija
19:10 Borci za divlje životinje Stevea Irwina
DaVinci Learning
18:30 Upoznajte svjetski poznate umjetnike
19:00 Marvi Hammer
Club TV
18:30 Enginuity
19:00 News And Weather Forecast
CBS Reality
18:05 Bebe: rizični porod
18:55 Lijepa i opasna
Sportska televizija
18:00 Jama
19:00 Zagreb Open Wake
Motors TV
16:55 NASCAR Nationwide Series
18:40 USF2000 National Championship
SportKlub 3
17:45 Nogomet - Španjolska liga
19:45 Nogomet - Chelsea TV
Outdoor Channel
18:30 Solo Hunters
18:55 Solo Hunters
Sport 1
17:25 Basketball - FIBA Weltmeisterschaft
19:30 Sport1 News
SportKlub 1
17:00 Bayern TV
18:45 Speedway
SportKlub 2
17:15 Nogomet - Portugalska liga
19:00 Nogomet - Španjolska liga
Eurosport
17:45 Tennis - US Open
20:57 Game, Set and Mats
Eurosport 2
17:01 Tennis - US Open
03:00 Tennis - US Open
EurosportNews
18:00 Sports News
19:00 Sports News
Fight Channel
17:27 MMA
18:41 MMA
Extreme Sports
17:55 Pro Bull Riders
18:50 Freestyle Motocross - FMX
Fuel TV
18:30 Built to Shred
19:00 Re-Live Crankworx Whistler 2014
SK Golf
18:00 Golf - Ladies Tournaments
20:00 Golfing World
Fishing Hunting
16:51 No information
18:51 No information
Jim Jam
18:20 Jakers! The Adventures Of Piggley Winks
18:45 What's The Big Idea?
Kika
18:15 Coco, der neugierige Affe
18:40 Ein Fall für Freunde
Mini TV
18:35 Petar Pan
19:20 Kraj programa
Nickelodeon
18:25 Penguins
18:50 The Fairly OddParents
Nickelodeon Jr.
18:35 Team Umizoomiz
18:55 Bubble Guppies
OK Bambino
18:28 Kokice
18:41 Magični planet
Baby TV
18:33 Draco
18:37 First Baby Songs
CN TCM
18:30 Steven Universe
18:55 Adventure Time
MTV Music 24
17:00 This Week's MTV Top 20
19:00 The Official Audio Streaming Chart
MCM Pop
06:00 Pop List
21:00 Pop List
Jugoton TV
17:00 Best of
19:00 Vremeplov
Mezzo
16:35 Ariodante by Haendel at the Festival d`Aix-en-Provence
20:05 InterMezzo
MTV
18:10 Zgodna žena
19:00 Biggest! Hottest! Loudest!
MTV Dance
17:40 Big Tunes!
20:00 Club Bangers
MTV Hits
17:00 Hot Right Now
19:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
MTV Rocks
17:00 Festival Favourites
19:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
VH1
17:00 Vh1 Greatest Hits
19:00 Guess The Year
VH1 Classic
18:00 We Are The 80s
20:00 Smells Like The 90s
Balkanika
17:30 Music Arena
19:40 New
Sky News
18:30 Sky News
19:00 Sky News at Six with Jeremy Thompson
24 sata
18:15 Umjetnost okusa
18:45 Lorraine Pascal: Jednostavni recepti
Al Jazzera
18:00 Vijesti
19:00 Kratke vijesti
CNN International
18:30 News Special
19:00 International Desk
Bloomberg
18:00 Bloomberg West
19:00 The Africa Energy Report: Istanbul Forum
Dorcel
18:00 Ma colocataire / housemates
19:34 Ma patronne est une vraie chienne / my boss is a bitch
Hustler TV
17:30 Anal Appetite
19:00 Sex Lies And Lesbians
Brazzers TV
18:30 The Queen Is Back! (18+)
18:55 Festival Girls (18+)
Private TV
17:00 The Private Life Of Rebeca Linares
19:45 MILF Filth 2
Fashion TV
18:30 Swimwear
19:00 Fashion News
Discovery TLC
18:00 Povratak Amišima
19:00 Thelmine Romkinje
Media Travel
10:00 Nema sadržaja
22:00 Nema sadržaja
Travel Channel
18:00 Bizarre Foods
19:00 House Hunters International
Entertainment!
18:00 Untold With Maria Menounos
19:00 Klub za bijeg
FLN
18:00 Extreme Cuisine with Jeff Corwin
18:55 Million Dollar Rooms
24 Kitchen Adria
16:30 Non-stop Vijesti
20:00 Non-stop Vijesti
Ginx TV
18:30 Gamesport
19:00 Ginx TV
Zdrava TV
18:13 Vegetarijanski spjev
18:40 Wusmin, kišna glista
TV Slavonije i Baranje
18:00 Slavonijo dok ti ime traje
20:10 Vijesti
VOX TV
18:30 Hrana i vino
19:00 Središnje vijesti
Z1
18:30 Celebrity makeover
19:00 Vijesti
JabukaTV
18:15 Moj kvart
18:43 Info
Mreža TV Split
18:30 Zrcalo
19:00 Bandolera
Mreža TV Zagreb
18:30 Zrcalo
19:00 Bandolera
Varaždinska TV
18:00 Mužikaši i pajdaši
18:40 VTV dnevnik
TV Istra
18:30 Banak
19:30 Info Istra
Osječka TV
18:30 Auto moto nautic vision
19:00 City Music
Vinkovačka TV
18:15 Zlatna dolina
19:00 Dnevnik
Kanal RI
18:25 U zdrav mozak Summer 2
19:00 DNEVNIK
Kreator TV
18:00 TV Automagazin
18:40 Blancpain Sprint Series

Moji favoriti

HBO Adria
18:35 Osam centimetara
20:05 M. Butterfly
HBO  Adria HD
18:35 Osam centimetara
20:05 M. Butterfly
CineStar Premiere 1
18:00 Profesorica engleskog
19:28 Priče sa snimanja: Indijski začin na francuski način
CineStar Premiere 1 HD
18:00 Profesorica engleskog
19:28 Priče sa snimanja: Indijski začin na francuski način
FOX Adria
18:00 Graceland
19:00 Simpsoni
SportKlub 1
17:00 Bayern TV
18:45 Speedway
Nickelodeon
18:25 Penguins
18:50 The Fairly OddParents

OptiTV videoteka

 

Novosti

Novi kanal u osnovnom paketu - M1 FILM

2 ova HD kanala - Cinestar Premiere 1 i 2 HD

AXN Spin - novi kanal u osnovnom paketu - kanal 58.

Obavijesti

15.5.2014. 14:57:00

Najava radova na IPTV VOD serverima

30.4.2014. 8:26:00

Style Network prestaje s emitiranjem

31.3.2014. 14:22:00

Nadogradnja storage servera IPTV sustava